Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Delta nyomtató

Posted by laszlopetya 
Delta nyomtató
November 12, 2013 03:11PM
Sziasztok!

Évek óta építek reprap gépeket, de még csak ma bukkantam erre a fórumra spinning smiley sticking its tongue out. Még az egyetemen kezdtem el az első gépemet építeni egy BFB rapmant, utánna mendel típusú gépeket építettem. Amit nemrég raktam össze egy saját tervezésű mágneses karokkal felszerelt Rostock delta robot. Nagyon gyors, imádom kb 90mm/s nyomtatási sebességel tud nyomtatni, szinte semmi súrlódás, melegedés a motoroknál mikrokontrollereknél nincs és nagyon stabil. (középső gép a képen)

Ezt a gépet szeretném DIY kit-ben árulni, lehetőleg a legolcsóbban, nem csak itthon. Jelenleg ott áll a dolog, hogy most fogok egyeztetni cnc-s cégekkel a gép alkatrészeinek legyártatásában. A géphez saját marlin alapú firmware-t írtam, amihez készítettem magyar nyelvű változatot is. A megmunkálófej jelenleg J-head MK V, 5.6 ohmos rezisztorral és 100k termisztorral.
Egyenlőre teljesen egyedül dolgozok a projekten, ugyanis hazaköltöztem az egyetem végeztével vidékre.
Az ár nagyjából 4-500 euró lenne a teljes kit esetében. Mellékeltem pár fotót, ha valakit érdekel.
Attachments:
open | download - WP_20131110_014.jpg (239.1 KB)
open | download - WP_20131025_002.jpg (246.8 KB)
open | download - WP_20131025_001.jpg (250.3 KB)
Re: Delta nyomtató
November 17, 2013 12:49AM
Szia!
Gratulálok a nyomtatóhoz!
Az ára is, a mai napra, szerintem jó!
Tudnám ajánlani neked a kikstarter.com honlapot, ahol pénzt lehet gyűjteni a projekt elinditására.
Re: Delta nyomtató
November 19, 2013 04:50AM
Szia Nderce!

Köszönöm! Sajnos a Kickstarter európából nem vehető igénybe, ugyanis amerikai bankszámlaszám és zöldkártya is szükséges. Még az Indiegogo jöhet szóba, csak az jóval kisebb látogatottságú oldal. Azért köszönöm mégegyszer!
Re: Delta nyomtató
March 21, 2014 03:52PM
Szia,

Engem érdekelne a nyomtató. Kérlek, adj elérhetőséget, hogy tudjunk egyeztetni.

Köszönöm,
Fmts
Re: Delta nyomtató
April 08, 2015 07:41PM
Szia!

Tudnál mondani közelítő árat?
Vagy ha nem akkor csak árkategóriát?

bocs most látom never mind

Edited 1 time(s). Last edit at 04/08/2015 07:42PM by Brendon003214.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login