Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Πωλουνται 3D Printers & Filaments

Posted by Alexandros39 
Πωλουνται 3D Printers & Filaments
July 14, 2016 10:00AM
Καλησπέρα σας,

Λόγω μετακόμισης μου στο εξωτερικό διαθέτω για πώληση τα εξης που μπορεί να ενδιαφέρουν την σχολή σας:

1) Ultimaker Original + [ultimaker.com]

2) MendelMax 2 (τώρα η Makertoolsworks τον παράγει σαν Mendelmax 3 updating Mendelmax 2, μετατρέπεται σε CN και επίσης μπορει να δεχθεί με σωστή μετατροπή και ακόμα μια η δύο κεφαλές) [makerstoolworks.com]

[store.makerstoolworks.com]

[reprap.org]

3) Threedy [threedyprinters.com]

Τον Ultimaker 800, ίδια τιμή και για τον MendelMax. Τον threedy 550 κι αυτό επειδή δεν είναι τόσο γνωστή σαν μάρκα αλλα σε τίποτα δεν υπολείπεται από τους άλλους 2. Οι τιμες είναι συζητήσιμες. .

Σε PLA 1.75 έχω 11 κιλά Χρώματα, Ασπρο, σκουρο μπλε, μπέ πετρολ, γκρι, χρυσο, πορτοκαλί, μαυρο, ροζ, πρασινο, ανοιχτό πράσινο. Επισης έχω σε 1,75 και 5-6 κιλα σε ABS.

Εταιρείες που αγοράστηκαν τα filaments είναι : [store.makerstoolworks.com] (Αγγλία) , [www.3d2print.net] (Δανία) (http://www.ecommerce-europe.eu/website/members/cross-border-register/1-9/3d2print) , [fabber-parts.de] (Γερμανία).

Σε 2,85 διάμετρο διάφορα χρώματα 3-4 κιλά αγορασμένα από την ultimaker.

Οι εκτυπωτές είναι αγορασμένοι για μελέτη και reverse engineering και όχι για παροχή υπηρεσιών εκτύπωσης, που σημαίνει ότι είναι σε άριστη κατάσταση και ελαφρώς χρησιμοποιημένοι.

Με εκτίμηση,

Αλέξανδρος Τσίγγος
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login