Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Nový extruder

Posted by Bery 
Nový extruder
June 09, 2015 05:14PM
Zdravím, po dlouhých chvílích strávených s čínským direct drive za pár dolarů přišla řada na to, koupit komplet jiný extruder.
HE asi nejspíš 3Dráty, ale jinak mám do extruderu vlastně jen ten čínský motor.
Chtěl bych se tedy zeptat, byl by mi schopný někdo vytisknout plastový extruder pro vertikální umístění vodících tyčí s roztečí středů 50mm?
Něco podobného tomuto: [i.iinfo.cz] Případně jestli zná někdo nějaký odkaz tak sem s ním, předem děkuji smiling smiley

Klidně může být i s plastovým převodem.

Edited 1 time(s). Last edit at 06/10/2015 05:50AM by Bery.
Re: Nový extruder
June 10, 2015 02:06PM
ted si nepamatuju, 50mm ma rebel nebo i3???

na tom obrazku to vypada na i3 a tam se da dat i wade...

jestli na tvem X vozejku mas m3 srouby na upevneni extruderu, posli roztec tech sroubu a muzu vytisknout (teoreticky i pro m4) a jestli budes brat 3Draty hotend, potreboval bych vedet, jak je vysokej ten rantlik co leze do extruderu... u tech sroubu je jen naka minimalni vzdalenost, kterou nejde zmensit... jinak by srouby sli do tela hotendu...

napr E3D ho ma mensi nez default ve wadu, tak pak primountovaci plat pro jhead nepritlacuje hotend a pak se tam vykla...
jinak na E3D mam wady upraveny i na v6 s ptfe trubickou az k driveru a prostorem pro PTFE upevnovak v tele wadu.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Nový extruder
June 15, 2015 03:49PM
Tu tiskárnu jsem stavěl sám bez použití dílů z nějaké stavebnice, mám ofrézované hliníkové kostky a v nich nalisovaná ložiska. Na tomhle mám přišroubovaný hliníkový vingl do kterého je přišroubovaný ten čínský extruder. Pokud bys mi vytisknul celý extruder, tak asi komplet s držáky ložisek. HE bych chtěl asi 3Dráty.
Ještě jsem na to dostal náladu, tak ještě zkusím ten čínský extruder, možná je tam jen slabá pružina... Každopádně mohl bych se, pokud by to nevyšlo, ozvat do SZ?
Re: Nový extruder
June 16, 2015 01:08AM
Jaky pouzivas prumer vlakna?
Re: Nový extruder
June 16, 2015 03:33AM
no to je fakt, 3Draty sou tusim jen na 1,75mm, nebo uz majkl dela i na 3mm ???


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login