Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Zkušenosti z CZ obchodem

Posted by Fida 
Zkušenosti z CZ obchodem
February 05, 2013 10:54AM
Máte někdo zkušenosti s tímhle obchodem [reprapobchod.cz] ?
dan
Re: Zkušenosti z CZ obchodem
February 08, 2013 09:19AM
Dnes jsem dostal díly z tohoto obchodu, objednal jsem téměř celé portfolio, takže to chvilku trvalo, nicméně podle zběžného zkoumání jsem dostal vše odzkoušené (nejde tedy o pouhý přeprodej z e-bay) a v očekávané kvalitě (navíc Forrest poskytuje poradenství všem, kdo si u něho objednají)... Bohužel je obchod nyní zahrnut objednávkami, takže je třeba počkat, až se vše odbaví a obchod bude znovu spuštěn...
Gooby
Re: Zkušenosti z CZ obchodem
March 27, 2013 05:53AM
Koupil jsem zde sadu plastových dílů na Průšu i2 a kvalita nicmoc. Za 2000,- bez faktury bych očekával mnohem víc.
Díly nebyly zcela začištěné, některé jsou křivé, řemenice nepoužitelné. Takže já říkám - plastové díly zde raději nebrat!
Re: Zkušenosti z CZ obchodem
January 26, 2014 10:55AM
Jestli nejste s něčím spokojený, stačí mi to zaslat nazpět, napsat, zatelefonovat, není nic jednoduššího.
Rád vše napravím k oboustrané spokojenosti.


[reprapobchod.cz]
Re: Zkušenosti z CZ obchodem
January 30, 2014 06:44AM
ma zkusenost s jinym obchodem: ALZA.cz - 3DFactories struna 1,75mm

po druhe misto ABS dodano PLA, nastesti vzdy osobni prevzeti, takze vraceni penez slo ihned.
akorat to zamrzi, kdyz potrebujete rychle material, maj ho skladem za 5h, dojdete a zjistite, ze nakej skladnik necumi na obal od vyrobce pri naskladnovani / vyskladnovani - na skatulce od vyrobce bylo vzdy zaskrtano PLA, jen ALZA cedulka ABS smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Zkušenosti z CZ obchodem
January 30, 2014 09:42AM
smiling smiley
Mohl jsi vydělat majlant! Pokud vím, PLA od 3Dfactories je o dost dražší než ABS.
Re: Zkušenosti z CZ obchodem
January 30, 2014 10:08AM
nevim, zatim sem kouknul a ty ceny se moc nelisej smiling smiley an laze a svet3dtisku pla vs abs zadnej velkej rozdil... na patru sem bud levej, nebo tam neni PLA smiling smiley ABS sem nasel


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Zkušenosti z CZ obchodem
January 30, 2014 10:42AM
Aha, oni původně nabízeli to PLA+PHA přes 900Kč, teď už fakt mají PLA i levnější. Tak nic.
Re: Zkušenosti z CZ obchodem
March 06, 2014 10:35AM
Ja som vyskúšal niekoľko ABS z rôznych miest a zakotvil som tu http://at3d.cz/index.php a musím povedat, že som nesmierne spokojný. Kvalitný materiál, úplne superrýchla komunikácia a dodávka a cena myslím najlepšia. Posielajú bez problémov aj na Slovensko.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login