Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

PTFE trubka

Posted by volt 
PTFE trubka
March 16, 2013 01:41PM
pri testech s tiskem se mi povedlo zdeformovat PTFE trubicku kterou prochazi hmota pred hotendem.
Netusite kde by se to dalo sehnat. Je to PTFE trubka cca 21 mm dlouha, vnejsi prumer 1/4", vnitrni prumer 1/8".

podle navodu by se melo jednat o

PTFE Tube, 1/4”OD, 1/8”ID, 39mm, McMaster #5033K31.
A jeste se zeptam, nemate nekdo zkusenosti s McMaster.com, posilaji do cech, pripadne jak dlouho to tak trva ?
Re: PTFE trubka
March 16, 2013 02:07PM
Ahoj,
co takhle EBAY třeba tady:
[www.ebay.com]
Re: PTFE trubka
March 16, 2013 04:49PM
Metrickou hadičku 6/4mm není problém koupit ani v ČR, ale obávám se, že vnitřní průměr 1/8" (3,17mm) pro vlákno 3mm je možná docela podstatný...
Re: PTFE trubka
April 15, 2013 03:35AM
Mohu Vám nabídnout hadice skrz náš internetový obchod ? Teflonové hadice pro stlačený vzduch a jiná média zde :
Teflonové hadice PTFE
Re: PTFE trubka
April 15, 2013 04:30PM
nakonec jsem koupil zde
hadice.info
a zda se ze to funguje, minimalne stejne dobre jaky ty co byly pribaleny u hotendu.
Re: PTFE trubka
April 16, 2013 08:54AM
Já sem si koupila zase polotovar tyčku a do toho vysoustružila vše potřebne smiling smiley
Re: PTFE trubka
December 03, 2014 10:53AM
Quote
Zdeněk štuksa
Mohu Vám nabídnout hadice skrz náš internetový obchod ? Teflonové hadice pro stlačený vzduch a jiná média zde :
Teflonové hadice PTFE

Řeším podobný problém, ale upřímně, kvůli 21 mm kupovat celé balení (a tedy 100 metrů), to mi nepřijde zcela optimální.

Jo, pokud byste nabízel nějaké zbytky, stálo by to za úvahu winking smiley
Re: PTFE trubka
August 17, 2015 05:15AM
Ahoj, rôzne typy hadíc ti na mieru vyrobia v tomto obchode.

Napíš im e-mail s tým, čo potrebuješ (popis, foto alebo schéma) a spravia ti to za prijateľnú sumu.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login