Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

workshop ci alternativa PRAHA

Posted by talpabejk 
workshop ci alternativa PRAHA
May 09, 2013 12:59AM
ahoj kluci, chceme s kamaradem sestavit 3d tiskarnu,ci jit na workshop, je v soucasnosti nejaka rozumna moznost? Pan Prusa se zda ze spi, workshopy v praze nejsou, nebo je proste neumim najit a to co je je za 20 tis tedy v cene tiskarny, kterou tu obcas nekdo nabizi.

Nemate nekdo navrh ci napad jak celou tiskarnu udelat ci zrealizovat? Nechysta se nekde neco na nejake skole kam dochazite? Pripadne nenapada Vas jina varianta?
Uz jsem si jednotlive varianty tiskaren studoval, ac je cely projekt znacne rozmrdanej a neprehlednej, celkem asi tusim o co jde...
taky si rikam jak casto je asi treba kalibrovat?

Nejaka osobno zkusenost a doporuceni? Za kazdy aktualni napad budu rad.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/09/2013 01:17AM by talpabejk.
Re: workshop ci alternativa PRAHA
May 09, 2013 10:08AM
Také bych se rád připojil na nějaký workshop. Pokud někdo o něčem ví.. sem s tím.
Re: workshop ci alternativa PRAHA
May 15, 2013 01:29PM
[www.reprapworkshop.cz]

Edited 1 time(s). Last edit at 05/15/2013 01:29PM by lukinovo.
Re: workshop ci alternativa PRAHA
May 16, 2013 01:56PM
plno
Re: workshop ci alternativa PRAHA
May 19, 2013 04:52AM
ja ale psal praha smiling smiley
Re: workshop ci alternativa PRAHA
May 19, 2013 05:17AM
Pokud by se něco chystalo, jsem z K. Varů, ale jsem mobilní tak dojedu všude winking smiley
Zdravim a co třeba toto....Hradec Králové.....[www.aagcz.com]
Re: workshop ci alternativa PRAHA
May 24, 2013 03:46AM
Nikde tam nevidím cenu a přesné info o tiskárně..?!
dan
Re: workshop ci alternativa PRAHA
May 24, 2013 12:20PM
Základní specifikace nabízené tiskárny na workshopu AAG [www.aagcz.com]:

Motory: Nema 17 - SX17-0905 (alternativně lze bez problémů použít na posuv Z motory SX17-1005, kdy se dá docílit při výměně spojky až o 15mm vyšší tisk)

Řemeny a řemenice: T5 - 10 zubů

Ložiska posuvů: LM8UU v tištěných pouzdrech z ABS plasu (na obrázku je vše bílé z ABS)

Ložiska volných řemenic: 623 2Z

Elektronika: Sanguinololu 1.2 + 4x Pololu (A4988)

Koncové spínače: mechanické mikrospínače s otočnou vačkou

Vyhřívaná deska: MK2A s termistorem, 3mm sklem s kaptonem – standadní velikost tisku 20x20x20mm

Hotend: Remake J-Head a Cu hlavou-výroba v ČR. Tryska 0.4mm pro 3mm filament (na přání možnost trysky 0,3 nebo 0,35mm). Topné keramické tělísko 12V/40W a skleněbý termistor.

Rychlost tisku: běžně okolo 60mm/s

Bližší informace na webu, podrobnější info klidně přímo na mě, nebo na email na webu.
Re: workshop ci alternativa PRAHA
January 08, 2014 06:07PM
My to budem dělat příští měsic v Praze. cena za vše 18 tis.
Re: workshop ci alternativa PRAHA
January 29, 2014 03:00PM
Chtěl bych Vám představit své nové webové stránky www.reprap4u.cz. Pořádám workshopy na tiskárnu RebeliX (vycházející z Rebela II a Prusa i3). Ti, kteří chodí na RepRap úterky k Petru Bláhovi, mě již znají. Workshopy se budou konat na stejném místě, tzn. v Korunní 30 na Praze 2. Stránky budou postupně doplňovány o návody a po finálních úpravách dílů na tiskárnu se objeví na githubu. Na začátek února (termín bude ještě upřesněn) plánuji workshop se 3 tiskárnami. V případě závazného i nezávazného zájmu o workshop nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat (kontakty jsou na www.reprap4u.cz).


3D tiskárna RebeliX
www.reprap4u.cz
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login