Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.

Posted by gumitek 
Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
August 31, 2013 09:20AM
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zdejších uživatelů, jestli jsou tady nějací koumaci z Ostravy, Opavy nebo blízkého okolí a kteří mají už zkušenosti s 3D tiskárnami. Potřeboval bych se s nimi popřípadě sejít či vést komunikaci po mailu či jiném komunikačním kanále, kde by mi mohli pomoci zodpovědět řadu otázek, či poradit v budoucí stavbě 3D-Tiskárny.

Děkuji s pozdravem Honza. smiling smiley
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
September 13, 2013 07:20PM
Ja jsem z Frýdku - Místku smiling smiley
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
September 14, 2013 02:31AM
Taky , a taky chci stavet , uvazuji zda koupit komplet dily a seskladat nebo po castech , libi se mi REBEL , Prusa i3, ale jeste nevim.
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
September 16, 2013 12:41PM
Zdravim, jsem z Ostravy a taky chci stavet, zatim jsem objednal motory a elektroniku a momentalne resim dily na prusa i3. Znamy slibil ze sezene tisksmiling smiley akorat mam trochu zmatek ve formatech. Mohl by mi prosim nekdo poslat stranku, kde jsou dily na funkcni i3 ve formatu, ktery je pro tisk nejvhodnejsi? Ten znamy tiskarnu primo nevlastni, ale ma k ni pristup. Takze by to chtelo asi gcode na vsechny dily vcetne extruderu, jestli to spravne chapu.

Zajima me ta verze s vyrezanym ramem z oceloveho plechu (nebo hliniku)...diky!
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
September 16, 2013 12:50PM
Zdravím naše firmy je taky z Moravskoslezského kraje a snažíme se zajistit všechny díly na 3D tiskarny, ložiska máme všechny skladem, akorat strašná poptávka je po nich, dodávame do 3 firem s výrobou 3D tiskaren v Evropě a ti je berou jak rohliky grinning smiley

Sesterská firma začina vyrábět trysky za cenu, která bude pro aktualni prodejce zabijak.

Dále naskladnujeme řemeny, řemeni, akorat žadná firma jich nemá dostatek.

Pokud by jste potřebovali nějaké věci tak stačí napsat na Miloslav.Szczypka@gmail.com.

Od čtvrtku budeme schopni tisknout díly na 3D tiskarny. Vše záleži na domluvě.
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
September 16, 2013 12:52PM
gcode se generuje az pro konkretni tiskarnu, obecny format je stl (stereolitography) popripade nejake 3ds ktere se otevre v ruznych 3d softech jako je 3ds max, maya, rhinoceros, ten pak umi soubor exportovat do stl. Zalezi na jake tiskarne se to bude tisknout
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
September 16, 2013 12:57PM
zaujala me nabidka v cechach vyrobene trysky, prosim o pripadne detaily, diky za info.
Mimo to otazka jeste jake remeny/remenice mate v nabidce (t2,5 t5 apod.)
Zamerujete se i na linearni vedeni?
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
September 16, 2013 12:59PM
Trysky zatím jsou v testovací fázi, linearní vedení máme taky, řemeny a řemeny t2,5 a t5 taky. Po přesné požadavky mě kontaktujte mailem.
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
November 06, 2013 04:59PM
Já jsem z Třince, konstrukci mám postavenou, jenom čekám na elektroniku.
Re: Seznámení s lidmi z Moravskoslezského kraje.
December 12, 2013 09:17AM
Ahoj, pro naše pražská setkání jsem udělal přehled termínů. Pokud by měl někdo z organizátorů zájem, rád udělám podobnou stránku dilna-xxxx smiling smiley


Průša i3 -> Rebel 2 s modifikovaným X vozíkem -> KRYAL Cube
repraper.cz & 3dexpo & KRYAL Cube
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login