Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

RepRap dílna Praha

Posted by P3T3 
Re: RepRap dílna Praha
December 16, 2013 03:22PM
I já s tím počítám


Průša i3 -> Rebel 2 s modifikovaným X vozíkem -> KRYAL Cube
repraper.cz & 3dexpo & KRYAL Cube
Re: RepRap dílna Praha
December 16, 2013 04:16PM
Adresu jsem pochopil, ale jel jsem dnes okolo a barák je velký. Mám začít klepat postupně na dveře směrem od sklepa nebo od půdy?smiling smiley Nebo mi poradíte na koho zvonit. Díky.
Re: RepRap dílna Praha
December 16, 2013 04:43PM
no dejme tomu, ze pruzkumem zvonku to neprehlidnes smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: RepRap dílna Praha
December 17, 2013 05:00AM
Přiznávám, že při průjezdu kolem jsem zvonky nestihl prozkoumat. Jestli je to tak jak naznačuješ, tak nebude-li moje IQ postačovat k proniknutí do domu, nemám na schůzce co pohledávat. Beru to jako přirozený výběr :-) Doufám tedy že se potkáme.
Re: RepRap dílna Praha
December 17, 2013 06:19AM
Ale to neber jak test iq :-) spis to, ze na zvonkach, aspon posledni 2 srazy, bylo jasne poznat, ktery se tyka reprapu... A ja nechci psat za p3t3 jeho jmeno, myslim ze pokud bude mit cas dostanes pm s cislem na mobil...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: RepRap dílna Praha
December 17, 2013 07:07AM
tak s nejvetsi pravdepodobnosti vecer dorazim, akorat lehce pozdeji, ale uz se tesim smiling smiley
Re: RepRap dílna Praha
December 19, 2013 02:36AM
Na posledním srazu jsem se bavili o nemožnosti tisknout malé objekty. Tak máme před sebou další výzvu :-) [www.3dprinter.net]
Re: RepRap dílna Praha
January 03, 2014 04:56AM
predpokladam, ze dalsi schuze 14.1.2014??? smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: RepRap dílna Praha
January 06, 2014 09:18AM
to zní zajímavě ? winking smiley
Re: RepRap dílna Praha
January 08, 2014 06:14PM
Ahoj,

připomínám, že příští týden v úterý 14.01.2014 se koná první letošní sraz Repraper dílny Praha !


Průša i3 -> Rebel 2 s modifikovaným X vozíkem -> KRYAL Cube
repraper.cz & 3dexpo & KRYAL Cube
Re: RepRap dílna Praha
January 09, 2014 05:44AM
S termínem počítám, ale mluvili jsme předběžně o změně místa...?
Re: RepRap dílna Praha
January 09, 2014 11:46AM
P3T3 je autorem myšlenky setkávání, má rozhodující slovo kde se sejdeme.spinning smiley sticking its tongue out
Re: RepRap dílna Praha
January 09, 2014 11:56AM
A já jsem rozhodně vděčnej za poskytování přístřeší...ale třeba by taky tu a tam uvítal změnu a kluci to nabízeli...
Re: RepRap dílna Praha
January 09, 2014 12:43PM
Já byl ten kdo s nabídkou jiných prostor přišel, a právě proto to nechávám na P3T3.
Re: RepRap dílna Praha
January 09, 2014 03:30PM
Vzhledem k tomu, že termín je doslova za dveřmi, tak bych místo neměnil, protože ne všichni si musí všimnout změny místa setkání.

Kromě toho se snažím dokončit Rebela 2 a rýsuje se nám další, úplně nová a doposud neviděná, tiskárna cool smiley Taky bude k vyzkoušení ovládání tiskárny a tisk včetně vizualizace průběhu tisku pomocí Android tabletu. A třeba i někdo z vás donese nějakou zajímavost nebo vychytávku ...




Průša i3 -> Rebel 2 s modifikovaným X vozíkem -> KRYAL Cube
repraper.cz & 3dexpo & KRYAL Cube
Re: RepRap dílna Praha
January 10, 2014 11:43AM
P3T3 Těším se na setkání u Tebe.
Re: RepRap dílna Praha
January 14, 2014 03:43AM
Ahoj vsem, mel bych dotaz na ucastniky dnesni dilny, nemeli by jste mi pls nekdo moznost vytisknout pritlak na extruder
[richrap.github.io]
RichRap_Greg_style_Guidler_Modified_with_grab_lever_For_1_RTP.stl (vpravo dole je download)

jsem ho vcera tak dlouho "tunil" az jsem ho znicil uplne smiling smiley Navic jsem zapomnel, ze zalozni vytisk jsem odvezl brachovi na tiskarnu a uz nevytiskl :-/

Cenu si reknete smiling smiley

A kdyz uz budete v tom ochomejtani kolem tiskaren, nemate nekdo zbytek 8mm zavitovky, potrebuji cca 12cm, muze byt i v horsim stavu, potrebuji ji jen na spool holder(takze mi staci, aby na ni sla zasroubovat matka) a nechce se mi kvuli takove banalite do ferony. diky moc
Re: RepRap dílna Praha
January 14, 2014 04:20AM
Ahoj, kus závitovky určitě mám a tisk taky není problém. Barva?
Vyměníme to za mé Arduino smiling smiley
Re: RepRap dílna Praha
January 14, 2014 04:35AM
Ahoj, já tady mám 19cm černé 8mm závitovky, klidně ji můžeme uříznout na potřebný rozměr. A díl můžeme vytisknout v rámci dílny grinning smiley , ale mám tady jenom natural ABS

A taky mám prosbu na účastníky: potřeboval kus kaptonky na přilepení termistoru k hotbedu a k hotendu, najde se u někoho kousek?

Edited 1 time(s). Last edit at 01/14/2014 04:36AM by P3T3.


Průša i3 -> Rebel 2 s modifikovaným X vozíkem -> KRYAL Cube
repraper.cz & 3dexpo & KRYAL Cube
Re: RepRap dílna Praha
January 14, 2014 04:57AM
jirpil: grinning smiley uz ho mam pripravene, ze ti ho vezmu, snad ho nezapomenu smiling smiley

Na barve nezalezi, vecer jsem vymyslel dalsi upravu extruderu, ale kdyz jsem zacal tisknout, tak jsem si vsimnul, ze je extruder nejak moc volny, tak jsem drobatko pritahl a uz to najednou slo nejak moc hladce diky zlomeni dilu grinning smiley

Ad zavitovka: Tak jestli ji muzes postradat, tak budu jenom rad, 19cm je v poho, 12 je pro me minimum, ale vetsi je bez problemu. Diky moc

ad zajimavost na dilnu:
Mam tu u sebe mensi domecek z testovaciho tisku, tak aspon muzu dokazat, ze pouziti bowdenu je realne a jedine co je potreba poladit je retract smiling smiley
Navic byl tisknuty s pouzitim laku, tak se taky muzete podivat, ze je to ok
Re: RepRap dílna Praha
January 14, 2014 03:23PM
Dneska jsme se mimo jiné bavili o quadcopterách. Kdo by chtěl vidět co dokážou: [www.youtube.com]
Re: RepRap dílna Praha
January 14, 2014 03:46PM
Kolegové, děkuji za dnešní velmi hojnou účast cool smiley setkání opět vydařené !


Průša i3 -> Rebel 2 s modifikovaným X vozíkem -> KRYAL Cube
repraper.cz & 3dexpo & KRYAL Cube
Re: RepRap dílna Praha
January 15, 2014 03:34AM
Dilna opet super, jak jsme se bavili s P3T3, za chvili se nas bude schazet tolik, ze budeme muset do divadla, protoze nam dilna bude mala grinning smiley

Velke diky jirpilovi za vytisknuti dilu a zavitovku, vecer jsem hned namontoval a tisk o 106 smiling smiley

btw: to videjko s quadrocopterou je mazec
Re: RepRap dílna Praha
January 15, 2014 04:40AM
Ti chlapci co jsem o nich mluvil:
[www.verticalimages.cz]
Re: RepRap dílna Praha
January 15, 2014 09:40AM
Je pravda, ze se nam to trochu rozrusta smiling smiley Kazdopadne zase skvele posezeni smiling smiley
Re: RepRap dílna Praha
January 15, 2014 10:04AM
Nejvtipnejsi na tom je, ze jmeno/nick tusim jen u par lidi a zbytek jsou pro me obliceje bez jmena grinning smiley
Re: RepRap dílna Praha
January 15, 2014 10:05AM
Vitej v klubu smiling smiley
ale posezeni opet dobre !


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: RepRap dílna Praha
January 17, 2014 07:17AM
Já jsem také neumím provázat nick a obličej. Nevíte jaký nick tady na fóru používá ta černá fenka, co jí tak chutnalo to koleno?
Re: RepRap dílna Praha
January 17, 2014 07:33AM
no nvim jakj ma nick ta fenka, ale majitel by mohl byt lubosjerabek smiling smiley ted pokud mam spravne jmeno/nick u spravne osoby winking smiley
a tusim, ze zadna jina zena s nama na setkani nebyla a afroamericanky/africanky sem si uz vubec nevsiml grinning smiley winking smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: RepRap dílna Praha
January 17, 2014 08:13AM
ano, Lubose jsi trefil smiling smiley
Ramba si taky umim zaradit ke kolenu smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login