Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

[INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů

Posted by raptik 
Re: [INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů
July 09, 2014 11:12AM
Já nemyslím, že potíž by byla v tom, že někdo něco prodává. Jak jinak postavit tiskárnu, než koupit díly nebo alespoň materiál.

Myslím, že chybí nástroje, jak může moderátor někoho umravnit a to nejlépe okamžitě. Ne, aby žádal vyšší instanci.

Ohledně rozdávání banů, je to taky věc ošemetná, protože moderátor musí předsvědčit anglicky mluvící adminy, aby zakročili proti někomu o kom vědí houby a nemají moc šancí si informace ověřit.

K banánům, myslím, že by bylo fér před banem udělat něco jako hlasování moderátorů. Pak se nemůže stát, že z libovůle jednoho moderátora bude člen odstraněn. A naopak poškozený člen nebude moct mít blbé kecy na jednotlivého moderátora, že si na něj zased.


3draty.cz - celokovový hotend
Re: [INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů
July 09, 2014 11:23AM
ad hlasovani... no to bych rad, ale dejme pryc detajl ze sme ted dva moderatori. ale idealni hlasovani verejne => nicmene toto forum nema hlasovaci moznosti (jakekoliv) krome toho, ze by moderatori udelaly ekvivalent zapisu porady s hlasovanim...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: [INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů
July 09, 2014 11:43AM
Ano, myslel jsem veřejné.

Ad forum. Stačí zamknuté tema ve smyslu:


Návrh na vykopnutí XXXX
Proč: Dělá to a to

Raptik: PRO
Bajn: PRO


3draty.cz - celokovový hotend
Re: [INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů
July 09, 2014 12:15PM
otazka jestli je to potreba, pokud by existovalo kolegium vice moderatoru, tak to ma cenu, ale vzhledem k tomu, ze jsme byli 3, potazmo ted 2, tak to si to muzeme napsat v poste a na vyvesku pak jen napsat vysledek. v aktualnim poctu to stejne znamena 100% pro/proti nebo nic.

Stejne je to vzdy o lidech. Pokud nam tu bude chtit nekdo delat problemy, tak bude, pokud nedostaneme vice pravomoci.
Myslim si, ze obecne mame s nekterymi uzivateli az prilis trpelivosti (coz si oni nemysli, ale to je jejich vec). Ale je to o tom, dle meho, ze nechceme banovat pokud to vazne neni potreba. Na druhou stranu v poslednich mesicich jde videt, ze to nekdy potreba je. Ac si myslim, ze tu to forum x let fungovalo i bez toho.
Re: [INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů
July 27, 2014 10:15PM
Zatím to nikdo neudělal, tak to začnu.

Rád bych touto cestou poděkoval Bajnovi a Raptikovi za neutuchající touhu vylepšit toto forum.

Díky, kluci, že věnujete svůj čas, boji, s občas i větrnými mlýny.

(sám jsem z toho zbaběle utekl)


3draty.cz - celokovový hotend
dan
Re: [INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů
July 28, 2014 05:37AM
Jo, je potreba uznani a prani pevnych nervu.
Bohuzel vzhledem ke skutecnosti, kam se diky minulym udalostem forum dostalo je jeho moderovani spise o udrzovani "ticha" a to je docela bida sad smiley
Zadne rozumne posty nevznikaji, pouze ty nesmyslne a o neicem sad smiley
Snad bude lepe.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: [INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů
November 29, 2015 03:20PM
zdravim moderatorov
som tu celkom novy a forum som nasiel obrovskou nahodou. okrem tohto poznam uz len jedno forum venovane 3d tlaciarnam a veciam okolo toho.
aj preto som vdacny ze tu to celkom zije.
rad by som prispel svojou omrvinkou a mam taky maly navrh. nenasiel som tu totizto dve sekcie:
Nase tlaciarne (vlakno, kde kazdy majitel sa moze pochvalit svojou 3d tlaciarnou, ktoru ci uz kupil ako hotovu, stavebnicu alebo svojpomocne vyrobil. informacie o jeho tlaciarni, fotky zo stavby/hotoveho celku, fotky z dalsieho rozvoja pripadne ukazky jeho tlace a vyrobkov. urcite by to pomohlo ako inspiracia pre dalsich , ktori uvazuju ze si 3d tlaciaren kupia alebo postavia. mna by napr. zaujimala raptikova tlaciaren a vyrobky z nej smiling smiley )

3D modelovanie (toto by mohlo byt aj sucast vlakna so softverom, je to na zvazeni, kde to zaradit ci do hlavneho menu alebo ako podsekciu sw. o 3d modelovani a skenovani je tu toho zatial malo, ale mozno je to aj preto ze je to zatial "nezaraditelne" a pritom 3d modelovanie v 3d CAD sw je uzko spojene s 3d tlacou)

tieto dva navrhy su odkukane z inych for, kde pomohli znacne pritiahnut dalsich zaujemcov o danu temu. preto verim ze pomozu aj tomuto foru.
posledne rozhodnutie je samozrejme na hlavnych moderatoroch.
Re: [INFO] Diskuse, návrhy, zásahy moderátorů
November 30, 2015 04:15AM
Zdravim,

muzem to pridat, jen musime poprosit admina, na to moderatori nemaji prava. jedna z nevyhod tohoto fora.

jen z me strany prosim o strpeni, resim vice veci i ohledne bydleni, takze forum ted moc nestiham.

Quote
straciam
zdravim moderatorov
som tu celkom novy a forum som nasiel obrovskou nahodou. okrem tohto poznam uz len jedno forum venovane 3d tlaciarnam a veciam okolo toho.
aj preto som vdacny ze tu to celkom zije.
rad by som prispel svojou omrvinkou a mam taky maly navrh. nenasiel som tu totizto dve sekcie:
Nase tlaciarne (vlakno, kde kazdy majitel sa moze pochvalit svojou 3d tlaciarnou, ktoru ci uz kupil ako hotovu, stavebnicu alebo svojpomocne vyrobil. informacie o jeho tlaciarni, fotky zo stavby/hotoveho celku, fotky z dalsieho rozvoja pripadne ukazky jeho tlace a vyrobkov. urcite by to pomohlo ako inspiracia pre dalsich , ktori uvazuju ze si 3d tlaciaren kupia alebo postavia. mna by napr. zaujimala raptikova tlaciaren a vyrobky z nej smiling smiley )

3D modelovanie (toto by mohlo byt aj sucast vlakna so softverom, je to na zvazeni, kde to zaradit ci do hlavneho menu alebo ako podsekciu sw. o 3d modelovani a skenovani je tu toho zatial malo, ale mozno je to aj preto ze je to zatial "nezaraditelne" a pritom 3d modelovanie v 3d CAD sw je uzko spojene s 3d tlacou)

tieto dva navrhy su odkukane z inych for, kde pomohli znacne pritiahnut dalsich zaujemcov o danu temu. preto verim ze pomozu aj tomuto foru.
posledne rozhodnutie je samozrejme na hlavnych moderatoroch.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login