Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Jak tu 3D tiskárnu vůbec získat?

Posted by VitekST 
Jak tu 3D tiskárnu vůbec získat?
November 11, 2013 02:03PM
Zdravím!

(předem se omlouvám za banalitu, v tomhle fenoménu jsem nový)

Prosimvás, chtěl bych si pořídit domů nějakou tu 3D tiskárnu typu RepRap.

Jenže nemůžu vůbec najít nějaký levný (kolem 10 000 Kč) a dostupný balíček, který by obsahoval různé součástky potřebné k sestavení 3D tiskárny, případně i s návodem jak to složit (myslím tím doma nebo v dílně).

Zkoušel jsem i něco Googlit, bez úspěchu.

Existuje vůbec něco takového, případně kde to seženu?

Děkuju za odpovědi,

VitekST

Edited 2 time(s). Last edit at 11/11/2013 02:34PM by VitekST.
Re: Jak tu 3D tiskárnu vůbec získat?
November 11, 2013 03:10PM
no problem s balicky je ten, ze vetsinou se kolem 10 000,- (+/- 3000 (spis + smiling smiley ) ) pohybuji veci v nem a ten, kdo to da dohromady, by si neco za to taky rad "nauctoval" takze spis jednodusi pro tebe/vas bude si dat tu praci a mrknout na soupis dilu a podle toho nakoupit veci...

byt tebou bych sel do prusa i3 (orig / upravena) nebo rebela

Edited 1 time(s). Last edit at 11/11/2013 03:11PM by raptik.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Jak tu 3D tiskárnu vůbec získat?
November 11, 2013 03:40PM
Pokud si jí chceš sám postavit tak můžeš koupit drahý kit nebo si díly nakoupit díly sám (jako já) v neděli jsem začal objednávat díly na 3d tiskárnu Rebel 2 zde je seznam všech dílů co potřebuješ krom šroubků ty dodělávám [goo.gl] objednávám z levné země( dodací cena cca. 1měsíc) jde mi o to postavit ji co nejlevněji zatím mi to vychází kolem 7000 Kč. Zde je obrázek toho rebela [rebelove.org]
Edit: tady je ten seznam včetně šroubků a dodavatelů z čech jestli chceš podporovat "čechy"

Edited 1 time(s). Last edit at 11/11/2013 03:43PM by 999999333.
Re: Jak tu 3D tiskárnu vůbec získat?
December 17, 2013 07:44AM
Zdravím.
Já jsem si objednal celou stavebnici z FUTUR3D a jsme naprosto spokojený. Nechtěl jsem totiž kovový rám tiskárny, tahle tiskárna má z boku plexiskla. Koukněte na to, třeba vás taky zaujme. Na stránkách ji mají vyfocenou i kompletně sestavenou - Reprap tiskárna
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login