Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

J-HEAD MK-V HOTEND

Posted by okoudous 
J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 03:44AM
Ahoj Vsem,
stavim prusa i3 ,a uz sem se propracoval ke kalibraci extruderu.Bohuzel kdyz jsem chtel extruder zacita kaliborvat za tepla nejak divne to zaclo smrdet a kaptodova paska kterou je pripevnen termistor na hlave zacla cernat a zaclo se to cele tavit .V pronterface to slo pres target hodnota nastavena na 185 ale slo to vyse a vyse a tavil se.
Nevim cim to ale nezbude asi nic jineho nez koupit novy hotend.
Nebyl by zde nejak prazak ktery by mi byl schopen tento end (sestaveny) jeste dnes prodat ?
diky

Edited 1 time(s). Last edit at 02/07/2014 03:47AM by okoudous.
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 05:22AM
a presne to je ten duvod, proc jsem sel nakonec do celokovu. Stejny HE jako ty jsem na zacatku taky uskvaril vcelku nevinou chybou.
Doporucuji se zamyslet nad prechodem na jiny HE.
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 06:02AM
a zjistil si cim to je ? nebo si jen end vymenil a byl klid ?dozvedel jsem se ze to muzer byt skratem coz by teoreticky mozne bylo protoze se mi nejak nedari ferove napajet pc konektory a tak sem si udelal takovou redukci na termistor kde z jedne strany svorkovnice a z druje 2pin konektor a je to napajene na plosnem spoji tak jestli tam neni skrat ale to je termistor to by s tim nemelo mit nic spolecneho
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 06:32AM
Ja mam osobne j-heady rad a pri peclivem zapojeni zatim zadny problem nebyl. A typ termistoru jsi ve firmware v Configuration.h nastavil spravene (pro novejsi varku j-head je to v Marlinu "#define TEMP_SENSOR_0 5")? V Pronterface jsi po pripojeni videl +/- pokojovou teplotu, nez jsi zapnul hotend? A Peek na j-head to prezil?

Edited 1 time(s). Last edit at 02/07/2014 06:43AM by jokejoke.


3D tiskárna RebeliX
www.reprap4u.cz
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 06:50AM
v mem konkretnim pripade byl problem se spatnou prevodni tabulkou. Protoze jsem zkousel nestandartni termistory. Rikal jsem si, ze pokud budu testovat pouze pla do 200C a zaroven to budu hlidat thermometrem, ze nemam co zkazit smiling smiley
Chyba lavky smiling smiley Koncilo to tak, ze pri rucnim tlaceni materialu mi zustal heatblosk s tryskou na strune a vevnitr roztaveny peek na tiskarne smiling smiley
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 10:46AM
Okodousův hotend-totální zkáza. Na jednom místě mi připadá natavenej i ten dural. eye rolling smiley
Roztavenej PEEK.
Roztavenej teflon uvnitř ucpal trysku.
Perušenej přívod termistoru.

Edited 1 time(s). Last edit at 02/07/2014 11:01AM by jirpil.
Attachments:
open | download - Untitled 6.jpg (96.3 KB)
open | download - Untitled 7.jpg (68.3 KB)
open | download - Untitled 8.jpg (68.5 KB)
open | download - Untitled 9.jpg (73.6 KB)
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 11:12AM
Slusna paseka sad smiley Podle fotek to vypada, ze to je cinsky j-head klon.


3D tiskárna RebeliX
www.reprap4u.cz
dan
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 01:52PM
Ono to tak trochu na te fotce vypada, jako by ten PEEK byl vytistenej grinning smiley ale budou to drazky od soustruhu ci frezky smiling smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 05:05PM
Je to snímaný mikroskopem, tisknutej učitě není smiling smiley. Je to Čína,ale to na současný stav nemělo vliv.
dan
Re: J-HEAD MK-V HOTEND
February 07, 2014 05:14PM
Jasne smiling smiley kazdopadne podle toho nataveni toho hliniku, ci z ceho to je to vybada na dost prez 300 stupnu smiling smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login