Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Re: Drone solution - hlasovani

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:04AM
hmm

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 10:19AM by Zvire.
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:26AM
Quote
Zvire
uzasnej krok raptiku hlavne na verejnem foru krok naprosto nelegalni :-( ocekavam ce jakozto moderator si hlasovani osetris jak potrebujes :-( uzasny :-(

Krok naprosto nelegální - tak tím jste mě naprosto rozsekal grinning smiley

Tohle fórum je o REPRAPU a jeho komunitě, je očividně jasné, že Vaše řešení jsou komerční a nejsou REPRAP, takže se laskavě přesuňte do komerční sekce a na ostatní příspěvky nereagujte!!!

Pokud už budete chtít reagovat v ostatních částech, tak v rámci pravidel fóra!!!

Myslím, že nebudu sám a troufnu si tvrdit, že Vaše příspěvky jsou naprosto mimo tuto komunitu. Mám těch nesmyslných narážek, urážek, napadání a dalších nesmyslů plný zuby!!! a opět si troufnu tvrdit, že toho mají plný zuby všichni!!!

Pokud s tím někdo nesouhlasí, má na to plné právo.

PS: Sorry za OT, ačkoliv to ani OT není.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 10:30AM by Vinie.
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:32AM
jiste , ale to ze mame i komercni produkt neznamena ze pro komunitu nic nedelame :-( staci se podivat na vlakno DS hotend... mnoho lidem seme pomohli vyresit problemy .... mnoho lidem s komunity se venujem. jen se branime kopani nekterych jedincu...


Nelegalonsti jsem myslel to ze verejne forum je proste verejne . Nelze nekoho exkomunikovat .... tot vse :-(
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:37AM
Nelegalni? Dobre najdi mi zakon zakazujici vizvat komunitu k vyjadreni nazoru.
Za druhy si na foru reprap komunity a davas sem inzeraci na produkt ktery nebude reprap. To je v poradku, ale nechal si se strhnout k osobnim utokum a muzes bejt rad stejne jak kikin a mozna i dan, ze nemate smazany ucty. A muzu te ujistit, ze jinde by se to stalo i za jen vytvoreni jednoho tveho starsiho vlakna...

Uznavam ze, neni to stastnym krokem o tom bez debat, a jeden nazor tu je, ze by jste jak ds k tomu meli dospet sami. Alespon, dokud neodprezentujete primo neco pod open hw.

Ale jakej prinos pro tvou firmu ma, tu byt a nechat se napadat a resit zabomisi valky?
Pokud vim tak na cnc foru muzes EF zkusit prezentovat. Pokud vkladas do ef takove nadeje, zkus to i tam. Kdybych mel hw z dispozicema pro laser, gravir a extruze nebyl bych jen tu, ale zkousel bych to i jinde. Ale treba ti to resi partner.

Ja osobne nemam proti tobe nebo ds nic.

Ses uz paranoidni. Jako moderator muzu jedine mazat a editovat prizpevky, nebo cele vlakna, ci zamknout. Teoreticky muzu banovat uzivatele, pokud je nahlasen (neodzkouseno) ale tim to konci. Nejsem admin.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:41AM
nejde o nazor komunity ale o to jak ho stavis :-( jeden pan tohle delal, ze na zaklade hlasovani a prani vetsiny odstranil ze spolecnosti entyty, ktere
mu nevyhovovali :-( mel inicialy A.H. a dnes se to naziva diskriminaci :-(

Spis me to zarazi od tebe. Kdykoliv jsem mohl pomohl jsem ti :-(
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:45AM
Jak jsem psal, pokud to bude k tématu a v rámci pravidel fóra, tak je to v klidu.

Cos se týče kopání, to si řešte přes PM, ostatní to vůbec nezajímá.

Veřejné fórum to sice je, to ale neznamená, že si tu každý může dělat co chce!!!
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:50AM
MightyMike: Mohu znát ty inovace které DS přineslo této komunitě? smiling smiley


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:54AM
vinie ja stebou plne souhlasim... ale take zakladni pravo je se branit utokum , a to i ve forme vyrabovani nasi prace :-( ale chapu ze uzivatel fora tim mohou bejt unaveni.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 10:55AM by Zvire.
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:58AM
Přestaň lhát.

Ty jsi ukradnul / okopčil E3D - to že změníš dírku v trysce a uděláš víc žeber na chladiči na věci nic nemění.

To že má EF osy jako I2 je fakt inovace.

Mám dva extrudery na vodorovném pojezdu - ukradnul jsem to od tebe?


3draty.cz - celokovový hotend
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 10:59AM
Majkl:
Nechci se zapojovat do žádného flame a nesmyslné debaty. Na to mam dost své práce.

Ale myslim, že pokud má v podstatě jakýkoliv nováček možnost někomu ve 2.00 zavolat po skype a zeptat se na něco ohledně 3D tisku, je to velká podpora komunity. A toho jsem byl svědkem několikrát.
A vzhledem k tomu, že mám přehled, jaké další produkty DS chystá v následujících měsísích a na čem pracuje, věřim, že toho bude brzy ještě mnohem více ;-).
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:10AM
majkl kdybys neco vedel o strojarine videl bys ze z E3D nemame schodnych 95% rozmeru a materialu ..... ale ze ty vidis jen zebra plne chapu.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 11:11AM by Zvire.
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:12AM
Aha, díky, už jsem se lekl, že jsem něco přehlédnul. Tedy DS nepřineslo komunitě žádnou inovaci.

Jen se ti líbí, že si můžeš pokecat v noci se Zvířetem ... okay, chápu, to je PRO TEBE určitě přínosné - nikoli pro komunitu.

Vize, plány, vzdušné zámky nechme času, pak ti třeba uvěřím. Ale ohledně DS už nevěřím ničemu, na to tu Zvíře napsal až moc polopravd až lží.


3draty.cz - celokovový hotend
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:13AM
Zvíře: Tak se pochlub, co máte jinak oproti originálu?

Použili jste Dural, protože je po ruce a líp se s ním dělá? Hurááá


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:17AM
titan napriklad, vnitni struktura je naprosto jina .... stejne tak tryska .... tryska nema s tou e3d spolecnyho naprosto nic ...
vytvorily sme za 6 mesicu cca 30 prototypu na overeni funkcnosti kazde zmeny.
Ale to ty videt nechces..... nevidis co ten vyvoj stoji... nevidis ze jsme do nej narvali nase vlastni finance aby sme ten hotend dostali tam kde je.

Vis co kup si original e3d a rukou protlac filament. a skus to pak u DS , myslym ze rozdilem budes velmi prekvapen, a prestanes lhat.

Me tu obvinujez ze lzi , ale sam soudis muj produkt kterej si vzivote nevlastnil a nevidel .......
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:18AM
Ano pomohl a to ti neupiram a sem vdecnej. Ale to neznamena, ze nemuzu vyjadrit svuj nazor, nebo obcas s tebou nesouhlasit...
Ah ano, hlasovani. Sice spravny postreh, ale zneuzit se da vseho a kdykoliv. Na a.h. ani reagovat nehodlam.
Ale je nesmysl se tu hadat o tom co kdo komu obslehl... Na reprap wiki je dost navrhu, co sou si podobny. Kdyz mam vzit posledni exces dan vs ty (ds) stacili by na to tak tri ctyri posty a ne pak pokracovat balastem o soudnim procesu... To nikoho nezajima.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:18AM
dural jsme pouzili kuli lepsi mechanicke odolnosti a tim delsi zivotnosti hotendu pri rozebirani.... ale opet je to o tom ze
kdyz nic o strojarine nevis, nemuzes ocenit to co delame :-(

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 11:32AM by Zvire.
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:20AM
raptik : ale vyhrozovani soudem zacal pan Lenc smerem k zamestnancum DS ... nikoliv ja ... muzu tedy vedet proc s toho vinis me ?
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:36AM
nic mene ja to delam..... podporuji nezakazniky .... a mam stoho to ze jisti "reprapisti" me neustale napadaji ze nemam prinos pro komunitu sad smiley
defakto 100% onich nezakazniku jsou clenove reprapu ....

krom toho nase produkty zvedaji uroven tisku v reprapu dlouhodobe :-( myslim ze nas projekt pro podporu komunity je velmi rozsahly a vstricny....

a co se nam vratilo ? hlasovani o nasem internovani ? hmmmm

Edited 2 time(s). Last edit at 05/08/2014 11:40AM by Zvire.
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:40AM
uprimne mi je vcelku jedno co dela zvire ve svem volnem case, kdyz pomaha ostatnim reprapistum, tak je to dobre. Bohuzel dle jeho vystupovani na foru to tak nevypada. Sam nemam problem s nim na skypu probrat veci, ac je to nekdy jak hucet do dubu.
Pokud se vsak nezmeni pristup na foru, tak je s tim treba neco delat.
Myslim si, ze na foru je dost informaci co chtelo k DS prozradit ke svemu HE, nema uz cenu rozpoutavat novy flame, nic noveho se nedozvime.
Co se tyka jeho sporu s danem, at si je resi mimo forum.
Kdo si uz o danych lidech chtel udelat obrazek, uz si ho udelal, potazmo v kosi si ho muze delat dal.
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:43AM
Bajn stim se neda nez souhlasit .... nic mene hlasovani vyvolane cilene proti DS je proste neco neacceptovatelneho :-( i kdyz jsem si jist ze nas dost lid podpori :-( protoze se vazne pomoci reprap komunite venujem sad smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 11:44AM by Zvire.
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:49AM
Zvire: ac s raptikem v tomhle ne uplne souhlasim, viz muj prispevek v danem vlaknu, tak naprosto chapu proc to udelal. Proste pozadal ostatni lidi o nazor na vase vystupovani. Nenapsal nic zleho, nenavadel. Proste se zeptal.
Bohuzel mi skutecne prijde, ze hodne lidi co se tu drive na foru vyskytovalo a od kterych mohl clovek cekat uzitecnou radu se tu uz nevyskytuje, co to mimo nedostatku casu mohlo zpusobit, necht si kazdy prebere dle sveho.

chceli nekdo spamovat a psat kraviny, at si na to v kosi zalozi vlakno. Zbytek fora je urcen k uzitecnym informacim, ne spamu.
Pokud ma nekdo problem s mym nazorem a nechce to resit na foru, tak at se mi klidne ozve pres PM, nemam s tim problem.
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:59AM
stimto ja proble vazne nemam, pokud budou filtrovany i "kraviny ostatnich" ..... myslim ze jsem v tomto smeru nikdy nic nenamital.
co to mohlo zpusobit rozhodne nelze davat za vinu jen DS, protoze to ze vznikne flame neni jen nase vina... kazdopadne si myslim ze ten kdo to cist nechce, venuje se proste vlaknum ktere mu prijdou uzitecne..... myslim ze je to tak zcela normalni.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 12:01PM by Zvire.
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 12:09PM
To obvinovani soudis podle zalozeni vlakna o hlasovani? Samozrejme svou cast nese i dan.
zde mozna driv si to mel ukoncit a bud podat zalobu nebo nechat bejt. Jinak je to flame a nic nevyresi. Internet snese vse a fora se toho da napsat za oponou relativni neviditelnosti... Jinymy slovy: na forech obecne nemuzes cekat vyreseni takovehleho nebo jineho problemu. Jen vymenu nazoru.

Quote
Zvire
bajn opet plnej souhlas .... proti tomu nemam nejmensi pripominku :-( jen me tohle vlakno vazne mrzelo....a hlavne to kdo ho zalozil :-(

Ale me osobne nevadi, ze se tu angazujes, proti tomu nemam nic. Me vadi ty ulety okolo.
To vlakno ber i jak poukazani na to, jak na tom na foru jak ds ste. Uznavam, ze je to jak slapnuti na minu. Ale nekdy je lepsi nastavit zrcadlo.
Proto sem psal, ze to neni z osobnich duvodu.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 12:12PM
raptiku pro zacatek by stacilo kdybys nepresouval prizpevky uzivatelu na nasi podporu :-( protoze jinak je to jak volby v belorusku :-(

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 12:13PM by Zvire.
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 12:16PM
Tohle už mi fakt nedalo, to umělé vyvolávání konfliktů, ať už z jedné nebo z druhé strany je o ničem, věčné přehazování pytle z hnojem nikam nevede.
Jeden příklad za všechny:

Zvíře tvrdí, že DS hotend není E3D protože nemá 95% rozměrů stejných, ale vypadá tak (včetně držáku větráku)!!!

Na druhou stranu tvrdí, že Dan okopíroval jeho řešení os, které vypadá stejně, přitom si myslím, že 95% rozměrů bude jiných!!!

S tím věčným slovíčkařením se běžte vycpat!!!

Pokud to někdo vidí jinak, tak sorry.

A neberte to jako osobní útok, proti DS ani nikomu jinýmu nic nemám, jen mě nebaví ty nesmyslný keci o ničem, kterých je za poslední dobu 99% fóra!!!

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 12:16PM by Vinie.
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 12:18PM
k drzaku vetraku ti muzu poslat plny zdrojovy kod ......... na obejmuti valce toho vazne moc vymyslet nejde ....

Ale dukazem budiz to ze e3d jej delali v naprosto jinem softwaru, takze ac je vysledek podobny ( neni stejny vcetne vnitrni struktury ) nic z jejich prace jsme nepouzili... jsou proste jiste tvary, na kterych se toho moc udelat neda....

ale myslim ze chnapka na obejmuti valce a komplet realizace os tiskarny neni prilis srovnatelna :-(

nic mene ja u nasi verze 1.0 uvedl INSPIRED BY E3D

podobne slusnosti se nam ale od pana lence nedostalo :-(

Edited 2 time(s). Last edit at 05/08/2014 12:28PM by Zvire.
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 12:24PM
Netvrdím, že je to stejné, jen to tak vypadá, proto mi nepřipadá správné tvrzení, že někdo něco ukradl, protože to vypadá stejně apod. ...

A tím končím neboť je tato diskuze opět o NIČEM!!!

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 12:25PM by Vinie.
Anonymous User
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 12:27PM
v poho ;-) jen jsem se vyjadril
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 12:56PM
Migty majka sem nepresouval pravdepodobne odpovedel sem...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Drone solution - hlasovani
May 08, 2014 11:27AM
Napis to strucne do spravneho vlakna ze jsi pro, tohle sem rozdelil. Dekuji.

No,je fajn, ze se lidem venuje a nepopiram ze nepomaha. Ale problem spolecnosti je ten, ze pokud se ujmou, nekdo je zkoupi a pak bude ona podpora, jen pro klienty. Pak bude jen na zvireti jestli bude sam za sebe poskytovat hotline kdykoliv...malokdy sou investori, parneri, nebo novy majitele ochotni tolerovat neco jak podporu zdarma nezakaznikum.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login