Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

buildtak

Posted by okoudous 
buildtak
November 27, 2014 03:37PM
Ahoj ,ma nekdo zkusenost s buildtak na prusovi ?Mam i3 a napadl me takovi pokus.
Protoze stale zapolim s optimalni adhezi ..ted mam na skle prilepenou pasku ktera drzi jako svin a zas nechce vytisnuty model pustit napadlo me ze investiji prachy do dvou buildtak ktere neprilepim na sklo ale protisobe.Ty pote prichytim klipem ke sklu .Koukal jsem na videa buildtak a zda se mi ze to je celkem pruzne a proto si myslim ze kdyz protisobe prilepim dva a pak je chytim klipama ke sklu vznikne mi podlozka na ktere snadno bez dalsi upravx natisknu model pak to odklipuji a prohnutim slepenych buildtak to snadno odlepim .Co myslite vy ?

diky za tipy rady a postrehy

Ondra

Edited 1 time(s). Last edit at 11/27/2014 03:37PM by okoudous.
Re: buildtak
November 28, 2014 07:24AM
nad nejakym resenim, jak podlozku ohnout jsme premysleli i na vikendove dilne, kde jsme buildtak testovali. Vzhledem k tomu, ze se nam podarilo do neho udelat vryp i jen nechtem, tak dle meho ani ve dvojite vrstve nebude dost pevny, aby tohle ohybani prezil. Resilly jsme ze idealni podlozkou by mohl byt nejaky pecici silikonovy plat nebo neco takoveho, protoze zaroven by tam byla i mekci vrstva, ktera by ustoupila, otazka jestli by to nebylo na skodu.
Problem ale je, ze by buildtak nedrzel, diky neprilnavemu porvchu te silikonove podlozky. Takze to chce nejakou podobnou alternativu.
Je ale pravda, ze by ohyb te podlozky nemusel byt nejak moc velky, protoze staci zvednou roh a pak uz to jde vicemene v poho, zvlast kdyz se dodrzi spravna nulova hladina prvni vrstvy.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login