Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

chlazeni vytisku

Posted by Bajn 
chlazeni vytisku
January 22, 2015 09:11AM
Hoja, nemate nekdo nejaky tip na chladic vytisku, idealne kompatibilni s 3draty celokovem 1.3v (tzn chladic ma jeste mene zeber), s dobre vyresenym vedenim vzduchu, dostatecne malou velikosti a v idealnim pripade na 40mm vetrak? smiling smiley At nevymyslim znova kolo, ale muzu se necim inspirovat smiling smiley
Uz jsme resili neco s raptikem na dilne, ale treba budete mit neco zajimaveho smiling smiley
diky za tipy
Re: chlazeni vytisku
January 22, 2015 03:39PM
[www.thingiverse.com]

vidis, sem zapomel, ja vychazel z tohoto... je to pro i2...
ja si podle toho delel muj druhej pocin v openscadu smiling smiley v priloze - a omlouvam se za neprehlednost smiling smiley obcas nemam naladu komentovat kod winking smiley na coz doplacim sam winking smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Attachments:
open | download - drzak.zip (1.3 KB)
Re: chlazeni vytisku
January 26, 2015 10:01AM
40 x 40mm vetrak pak jeste tenhle ale nejak me se nedari ho slicovat sad smiley jestli se nekomu podari rad bych Gkod diky...
Attachments:
open | download - 40mm vetrak.stl (103.2 KB)
open | download - vetrak shutt.stl (100.8 KB)
Re: chlazeni vytisku
January 26, 2015 12:27PM
gcode ti bude k nicemu, vzhledem k tomu, ze kazdy ma nastaveny slicer na svou tiskarnu
Re: chlazeni vytisku
January 27, 2015 02:14AM
nj, to me nedoslo... smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login