Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Motory Microcon - klasifikace řad

Posted by spacewolf 
Motory Microcon - klasifikace řad
March 13, 2015 10:38PM
Motory z Microconu - klasifikace
[www.microcon.cz]

Hoj, stavim si deltinu (sbiram soucastky) a prisla rada na motory. Jenze jaky. Chtel bych co mozna nejpresnejsi krok ale SX 17-1005-09 uz v nabidce nemaji (pokud nekoukam blbe) a ani nevim kolik stoji jeden kus. (Krok 0.9° pouzil na sve tiskarne kamarad.) Misto nich jsem tam nasel ruzne typy 1005 (LQEF, VLQEF, LQCEF) ale zadna legenda co jaky typ znamena (je to delka kabelu?). Taky to je vesely s konektorama a paralelnim zapojenim kde jsem v tomhle dokumentu nasel ruzne niance [www.3dmotory.cz] . Mam porizeny obyc Ramps 1.4 a StepSticky A4988 (chladice mam) ze kterych bych mohl vytahnout 2A ale na radu kamarada si do budoucna prezborjim na StepSticky DRV8825. Ramps 1.4 ma 4 pinovy konektor na motor pokud se nemylim, chtel bych se teda jeste zeptat co s 8 pinovym vyvodem z motoru u typu 1005 nebo 0905, zkombinovat po dvoujcich do jednoho pinu?

Dekuji za pripadnou vycerpavajici odpoved.

PS: Konkretne si stavim upravenyho kossela kovove konstrukce bez plastovych rohu a s linearnima pojezdama a klasickym remenovym posuvem. Na stupnici cena/presnost nekde za pulkou smerem k presnosti ale nemusi se to prehanet.

Edited 1 time(s). Last edit at 03/13/2015 10:40PM by spacewolf.
Re: Motory Microcon - klasifikace řad
March 14, 2015 04:55AM
Možná myslíš tohle viz příloha..
Attachments:
open | download - microcon.pdf (227 KB)
Re: Motory Microcon - klasifikace řad
March 14, 2015 05:42AM
[forums.reprap.org]
Na tom odkazu je zapojeni.

Obecne muzes pouzit jak seriove tak paralelni. Budes jen limitovan max otackama. Resp momentovou charakteristikou motoru. Kazde zapojeni ji ma mirne jinou.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login