Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Dokonceni vytisku

Posted by Spoach 
Dokonceni vytisku
February 17, 2016 01:31PM
Zdravim chtel by jsem se zeptat jak dokoncujete cytisky, vyhlazujete. Abs i pla. Aby byly hladke atp. Nechci acetonove pary to vim. Ale treba nejaky epoxid a potom smirkem jěnym nebo jak. Nejsem modelar, takze se v epoxidech nevyznam, nasel jsem na netu nejake finiser ale ty jsou drahe. Nejakou levnejsi alternativu treba?
Re: Dokonceni vytisku
February 17, 2016 03:27PM
Quote
Spoach
Zdravim chtel by jsem se zeptat jak dokoncujete cytisky, vyhlazujete. Abs i pla. Aby byly hladke atp. Nechci acetonove pary to vim. Ale treba nejaky epoxid a potom smirkem jěnym nebo jak. Nejsem modelar, takze se v epoxidech nevyznam, nasel jsem na netu nejake finiser ale ty jsou drahe. Nejakou levnejsi alternativu treba?

pokud to vylozene nekdo nechce, tak to nechavam bejt, jinak asi lehce pretrit acetonem.

jeden clovek ten to prestrikava barvou ve spreji na sjednoceni barvy (dela urcite vyrobky) a kdyz potrebuje vzit stejnou barvu od nekoho jineho, pac zrovan danej matros neni skladem, tak aby vsechny vyrobky mely jednu barvu tak to strika smiling smiley ackoliv vsichni tvrdej stejnej RAL, tak kdyz je pak das k sobe, tak RAL neRAL kazdej vyrobce jinej odstin smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login