Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

PEEKčoviny

Posted by Anonymous User 
Re: PEEKčoviny
December 17, 2013 08:11AM
jo to mi prislo taky, ale odpovedel sem stezovateli, ze vzhledem k umisteni prispevku a psychologicke potrebe mit misto na vylev emoci s tim nema cenu neco delat smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: PEEKčoviny
December 17, 2013 08:18AM
zajimal by me vysledek rovnice: majkl + zvire + maly prostor + jeden hotend = ? smiling smiley dokazu si predstavit co by se asi stalo, ale prubeh??? smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: PEEKčoviny
December 18, 2013 06:54AM
Tuším, kde by skončil hotend smiling smiley


3draty.cz - celokovový hotend
dan
Re: PEEKčoviny
December 18, 2013 07:33AM
Bych doporucil vzit si kazdej svuj hotend grinning smiley Ve finale by to byl asi jediny identifikator toho, kdo je kdo grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 12/18/2013 07:59AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: PEEKčoviny
December 18, 2013 09:33AM
jojo, ja slouzil 5 let u 7. brigady specialnich sil ;-) majklika by hotend asi dost bolel ;-)
Re: PEEKčoviny
December 18, 2013 10:30AM
no to sice zvisuje tve sance, ale moment prekvapeni je pekna mrcha smiling smiley sice uznavam, ze maly prostor tento faktor trosku snizuje, ale stejne... smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: PEEKčoviny
December 20, 2013 04:58AM
[www.7bss.wbs.cz] každý si nějak hrajeme smiling smiley
Hoši už je to trapné i na toto téma.

Navrhuji zamknout.
Re: PEEKčoviny
December 20, 2013 06:23AM
Quote
horazl



Navrhuji zamknout.
Kosi bych nechal volný průběh az na hodne sprostá slova.
dan
Re: PEEKčoviny
December 20, 2013 12:14PM
"Koš" je super grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: PEEKčoviny
January 08, 2014 03:33PM
Kdyz tvuj hotend pouziva tolik lidi.
Mohl by si dat nejaka konkretni cisla? Kolik si prodal kusu? kam vsude? Jestli jen v cechach nebo i do ciziny?
Kolik kusu se ti vratilo ponicenych?
Kolik si prodal náhradních hrotů atd...
Jak řikam konkretní čísla.
Nechci dělat problemy jen se ptam.


[reprapobchod.cz]
Anonymous User
Re: PEEKčoviny
January 08, 2014 03:53PM
bohuzel cisla ti dat nemohu je to interni zalezitost Drone solution, prodavame do cele eu ;-)
Nevratil se mi ponicenej zadnej , nahradni dily nevim , proste okamzite resime kazdeho individualne kdyz je to zapotrebi winking smiley ale evidenci rozelanejch dilu nevedu winking smiley
Re: PEEKčoviny
January 09, 2014 01:19PM
Dobře chápu to. Stačí nastínit.
Jedná se v tvém případě o prodej v jednotkách, desítkách, stovkách nebo dokonce v tisícových sériích?


[reprapobchod.cz]
Re: PEEKčoviny
January 09, 2014 02:08PM
A co ty?
Anonymous User
Re: PEEKčoviny
January 09, 2014 05:04PM
resime spis individualni prodej, z nekolika firmama co chcteji nas hotend, pro jejich tiskarny, jedname . Ale neni to nase priorita . To uvadim proto ze se pras na serie ;-) nic mene po kusem prodavame pomerne dost ;-) urcite ne desitky ;-) ale rozjelo se to tim ze hodne lidi je z naseho hotendu fakt nadsena ;-) a hlavne znaseho pristupu ;-) resime reklamace na cesky a evropsky pomery hooodne nezvykle ;-)
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login