Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)

Posted by Anonymous User 
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 11:28AM
Ještě se taky dá použít závitovka M8x0.5 . winking smiley To by bylo rozlišení . Ale raketoplány tisknout nechceme . Teď vážně . Když s spočítáš převodový poměr na KM vůči druhému kolu,+ Převod otáčení závitových tyčí,a matic,tak ti výjde nějaké číslo . A to je převodový poměr . na typu převodu nezáleží . Není potřeba reagovat podrážděně .


www.3d-konstrukce.cz
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 12:09PM
Quote
Kikin
jasny v pohode............. jenom nas tady nekrm srackama !!! tim ze nechces rict parametry - jenom mlzis!!!
a jestli si myslis ze nejsem schopen dostat se na vetsi hodnotu tak se pletes ! navic je tva hodnota(pokud je pravdiva) zcela zbytecna - nema vliv....
a pokud chces neco nekomu dokazovat tak vytiskni a dodej na expo !!!

Lepsi technologie ? jenom plany keci

mas tam vulgarizmus!

nadavat se da i rozumne a slusne i kdyz to da praci se ovladnout... pripadne vyjadrovat svuj nazor....

sme snad dospele individua a tohle ma bejt forum k technickejm problemum pripadne prezentacim atp.

kikine je mi lito, ale jestli se nebudes krotit, budu ti to presouvat do kose, at v prispevku budes mit prinosne informace nebo ne...
to same plati pro kohokoliv!!! jako osbne me nebavi cist a presouvat po vas litaniie a nadavky apod, jak ten napsal, nenapsal tohle a tamto.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 02:32PM
Raptik - me nazory mazes a zvirete ne ?? on me vklidku urazi do blazna, debila a je to dle tebe v pohode ?
Zvire ......... ja jsem se nestahnul ! a ani nestahnu !!! jen jsem musel na par hodin odjet. (taky mam nejaky aktivity)

Jsem strasne rad ze se do debaty zapojili dalsi.
Vinie ! to napsal vic nez dobre !! zmekam kamo - perfekt rozepsani.

Zvire - to ze to nema vliv jsem psal uz na zacatku. Hadal jsi se a psal jsi OPET kraviny.
Vinie ti to krasne vybarvil a furt se zverino budes hadat ? Poslal bych te nekam ale nechci byt vulkarni.

na 30min musim bezet. pak tady budu jeste asi 2 hodky ...... tak potom pane zverino kdyz tak nepiste blaboly typu ze jsem utekl!
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 05:18PM
Quote
Kikin
Raptik - me nazory mazes a zvirete ne ?? on me vklidku urazi do blazna, debila a je to dle tebe v pohode ?
Zvire ......... ja jsem se nestahnul ! a ani nestahnu !!! jen jsem musel na par hodin odjet. (taky mam nejaky aktivity)

Jsem strasne rad ze se do debaty zapojili dalsi.
Vinie ! to napsal vic nez dobre !! zmekam kamo - perfekt rozepsani.

Zvire - to ze to nema vliv jsem psal uz na zacatku. Hadal jsi se a psal jsi OPET kraviny.
Vinie ti to krasne vybarvil a furt se zverino budes hadat ? Poslal bych te nekam ale nechci byt vulkarni.

na 30min musim bezet. pak tady budu jeste asi 2 hodky ...... tak potom pane zverino kdyz tak nepiste blaboly typu ze jsem utekl!

ne neni a timto prosim aby si sve vyroky opravil, stejne bych ted prosil od tebe rad bych pak treba behem zejtrka prisel ke kompu a nemusel mazat... mam taky nake povinnosti a fakt me nebavi si prijit ke kompu a zjistit ze bych mel zas po nekom cistit forum... a ze sem zvireti neco neumaz je spis proto, ze nemam moc casu na tohle reagovat a nectu cele toto forum. ted se to snazim tak nak projet a presouvat do kos fora...

me je jedno jak se hadate, ale delejte to slusne jinak to presunu oboum a klidne toto vlakno uzavru, at si zas Zvire udela jine, ale nevidim to jako konstruktivni reseni


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 03:35PM
Ja jsem taky chtel probirat...... na zacatku jsem mel pripominku a TY JSI ME POSLAL AROGANTNE DO HAJZLU at si naseru na ruce. Proc mam vytrvalost ? no protoze jsi me tvym vyrokem nasral ! a proto po tobe budu slapat tak dlouho dokud neprehodnotis svou politiku !!!
K tvemu udivu mam 2 deti ! postavil jsem dokonce i dum a prekvapive i zasadil strom. To ze ty bydlis nekde v Recku pod stanem a tvuj majetek je pes a gumovej clun za to ja opravdu nemohu. Misto toho vecneho vychloubani a pohrdani bys mel udelat poradek ve svem zivote.
To jak jsi pourazel expo doklada tvuj charakter ! nejde o to kde to je i kdyby to bylo pod mostem tak ja si rad udelam vejlet a pokecam s lidmi.

Ty radsi budes mit plnou hubu kecu.... a budes delat frajera od compu na foru.
Kazdou tvoji kravinu kterou vypustis z huby BUDU KRITIZOVAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEPRESTANU i kdyz mi mazete komentare.....

A zapomel jsi mi napsat ze Vinie a spol jsou my kamosi kteri jsou proti tobe zaujati... Tak jako se to v minulosti uz stalo... (samozrejme blbost)
Nejsi schopnej akceptovat druhe. (jo jo ja jsem vyjimka bla bla pokracuj!)
Nepripustis pravdu ktera doklada tvou neznalost !!!!! S kazdym se hadas a do kazdyho tluces tvoje kraviny.
Pamatuj si ZE JA SE ROHLIKEM OZRAT NENECHAM !!!

A PEVNE VERIM ZE TY LIDI KTERI MI PSALI PM ZPRAVY SE SOUHLASEM A PODPOROU ME KRITIKY VUCI TOBE ZE SE TAKY PUSTI DO VEREJNE DEBATY !!!

Edited 1 time(s). Last edit at 04/01/2014 03:37PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 05:43PM
me pouze a jenom stve ze zvire pise blaboly
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 05:47PM
ja zadny blaboly nepisu, ale to ti napovida ta schyza. chce to lexaurin :-D


AZ ME TY STVURY DOSTANOU
TAK NAPISTE MY MAME
ZE SE PSYCHYATR PLETE
ZE STVURAM PSENKA KVETE


nepripomina ti to neco ?
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 05:50PM
normalni clovek nezna nejaky prazky na uklidneni. nezna je protoze je nepotreboval a neuzival.
vzhledem k tomu ze ty vis presne tak ti mohu jen napsat abys to nebral !
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 05:52PM
ja je znam pro to ze mi zrovna volala tvoje zena, jestli uz te muzu nechat na pokoji, ze jinak do tebe ten lexourin nedostane :-D
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 05:58PM
JO ???? a nevolal jsi ji nahodou ty aby ti je predepsala ?? nebyl jsi schopnej pochopit ze to nejde ... je chirurg...
navic moji zenu z toho vynech !
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 06:08PM
no jestli je chyrurg, tak to chapu si po lobotomii grinning smiley grinning smiley grinning smiley

naopak ja tvou zenu obdivuju, protoze vzit si neco takovyho, je dozivotni martirium :-D

drzim ji palce holce ;-) protoze tohle je vazne sebeobetovani hodne krista ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 04/01/2014 06:10PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 06:18PM
nemas zadny jiny argumenty nez moji zenu ? jsi politovani hoden
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 06:19PM
jojo to ty jsi od zacatku, tak aspon jedem ted na stejny vlne ;-)
prestan napadat moje vlakna a ja te klidne budu ignorovat, jinak muzem pokracovat ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 06:22PM
hm.. prestan psat blbosti a odpovidej na ferovku
pak k tobe nebudu mit vyhrady... psal jsem ti to xkrat
panatna ?
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 06:41PM
me nedostanes.....
navic jsem ji ukazoval tvoji fotku a lacine konstatovala ze by si ani kolo o teba neoprela...
a kdyby ti byli opravdu u bambule tak se tolik neznervoznujes...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 07:03PM
jen tak dal panacku..
nemas dostatecny kohones aby jsi zodpovedel tech. otazky....

Меня зовут Александр.
Вы действительно не понимая идиот ??

Edited 1 time(s). Last edit at 04/01/2014 07:12PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 07:20PM
zase dalsi blbost ....
problem je ten ze ja po tobe nic nechci !!
jsi neznali amater s velkejma slovama.
v dalsi veci co kecas je ze pracuje 20hodin dene 7x v tydnu ....Vysvetli mi kde beres tu hodnotu 20 hodin prace ? kdyz minimalne 15 hodin dene meles na foru o kravinach ??
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 06:47PM
ja fakt nejsem nervozni, jen se tebou fakt zacinam bavit :-D co by si o me oprela je mi fakt putna :-D
vzhledem k tomu co si vybrala se ji zrejme stal nejakej uraz grinning smiley grinning smiley nedelali ste si tu lobotomii vzajeme ? grinning smiley

pak je tu jeste sance ze ona je jedno stvych schyzofrenich ja grinning smiley i kdyz je fakt ze transsexualni schyza je pomerne neobvykla,
ale to ty ses taky grinning smiley

jestli si ji ukazal moji fotku tak uz v kuchyni vypysuje rozvodovy papiry grinning smiley protoze zjistila zes ji lhal ze takhle vypadaj vsichni grinning smiley

ja te dostal uz davno pane straslicka ;-) ale zacinas me fakt bavit ;-)

co deti , ve zvlastni skole po tatovi ?

Edited 2 time(s). Last edit at 04/01/2014 06:55PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 01, 2014 07:14PM
grinning smiley ty furt nechapes ze na tvoje dementni otazky neodpovidam protoze nechi grinning smiley kazdymu mile rad odpovim, ale tobe proste odpovidat nechci :-) nedam ti co chces , a snad ti jednou i pres omezene vnimani dojde, ze jakakoliv nase komunikace je bezpredmetna :-) Jsi jen blbecek, co je doma pod pantoflem
tak se chodi vylejt na forum , protoze doma se mu smejou i deti grinning smiley

pokracuj , klido, ja mam casu dost :-)

Edited 2 time(s). Last edit at 04/01/2014 07:17PM by Zvire.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.