Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Re: Celorepublikovy RepRap sraz

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 16, 2014 05:27PM
jooooooooo toho znam , TRAVOLTA se prej jmenuje grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
dan
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 16, 2014 05:36PM
"Zvire" mas neco k danemu tematu "Celorepublikovy RepRap sraz" ? nebo jen minis zahnojit hadkama s kikinem dalsi vlakno. uz se fakt nad sebou zamysli.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/16/2014 05:37PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 16, 2014 05:42PM
AHA kdyz sem on napise FOREST DEBIL mlcis, ja napisu pomerne nevinou vec a vyjedes :-( hmm asi nejsem jedinej kdo by se mel zamyslet :-( ze piskujes na muj offtopic je vporadku, ale ze jen namuj uz tak moc ne .... sorry za opetovnej offtopic, za kterej dostanu jako vzdy pojeb

takze ono je vlastne vporadku kdyz nekdo offtopicuje, jen to nesmi bejt vlakno co ctes ty ? promin dane ale s takovimhle pristupem se di bodnout.
hrajes si na mravokarce, ale kdyz napada on moje vlakna , mlcis. delej jak myslis ....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/16/2014 05:46PM by Zvire.
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 17, 2014 01:44AM
Takze jako autor vlakna prosim moderatory o odstraneni postu zvirete (nasledne danuv, bude v tu chvili zbytecny, zvire uz ho cetl). A pokud kikin nepodlozi sve tvrzeni (lepe receno si to s forrestem nevyrikaji rozumne) tak prosim i o odstraneni tohoto postu.
Nechci aby jste zaneradili vlakno kravinama, zvlast, kdyz se expo tak podarilo!
dan
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 17, 2014 01:57AM
jsi naprosto mimo. tva vlakna jsem prestal cist a reagovat v nich, z toho duvodu, ze jsou z 90% prave plna OT a zasrana nesmyslnyma hadkama. to ze tu nekdo v jednom prispevku vyjevil nepatricnym zpusobem svuj nesouhlas s cimkoli nepovazuju zase az za takovy OT jako tvuj prispevek a vklidu to prejdu bez reakce.
Tvych OT presne tohoto typu, je plne forum a mam jich uz plne zuby a nebudu sam. Proste uz jsem na to alergickej.
Proto jsem to napsal a jak je videt, nemylil jsem se, mas akutni potrebu stale nekoho zbytecne komentovat, spamovat atd. to uz mi pripada take jako nemoc.

PS: sorry za SPAM, smazat, dik smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/17/2014 01:59AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 17, 2014 04:01AM
To Bajn: rozumim a mám stejný názor. Kikin má svůj názor, je to jeho přesvědčení, neberu mu to. Pro mě je to uzavřené, nebudu to dál pitvat. Stejně by to vedlo jen k dalším hádkám a ničemu pozitivnímu.


[reprapobchod.cz]
Anonymous User
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 17, 2014 05:12AM
moje klidne smazat , slo mi jen o princip ....
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 17, 2014 09:27AM
Pokud si dobře pamatuji , tak než se tady kikin objevil,tak tu byl klid . Kdy už si toho někdo všimne ??? Už jsem vytočený jak klíšťák . Ještě nic přínosného nenapsal,nedokázal,nepostavil, a má jen plnou čuňu urážek . My dva už prostě více či méně nechceme snášet útoky na naše osoby,a společnost .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 17, 2014 09:43AM
jojo ale asi se musime smirit s tim ze tohle forum je tak nejak ladeny tomu aby to nahravolo flamum ::-( nejlepsi je ze pak stoho stejne obvinej nas.... tak to proste chodi ;-) protoze je jednoduzsi ukazat na konkretni spolecnost, ale dohladava kdo vlastne je ubozak kikin se nikomu nechce ;-)
Anonymous User
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 17, 2014 02:51PM
utrete slzu !
Re: Celorepublikovy RepRap sraz
April 17, 2014 03:05PM
bohuzel toto forum nena moc funkci pro moderatory.
Nechci se poustet do debaty, kdo to zacal, ale clovek by cekal, ze jste oba dospeli a budete se chovat aspon trochu rozumne
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login