Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS filament - svitivej

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
DS filament - svitivej
April 27, 2014 07:52AM
Prodám ABS 3mm svitivi od DS (Zvire).
celkem 2 kg.
Duvod prodeje nechci zverejnit.

Cena 1000,- (puvodni 1 100,-)
pokud by to nikdo nechtel tak vymenim za cigara.
Attachments:
open | download - ds filament1.jpg (84.3 KB)
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 08:26AM
duvod zverejnim ja grinning smiley kikin ho chtel reklamovat ale odmita uvest sve jmeno a fakturacni udaje grinning smiley grinning smiley buh vi jestli je to vubec muj material.....
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 09:18AM
rucim za to ze se jedna o DS filament.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 09:37AM
jojo ;-) cloveku kterej odmita zdelit sve jmeno, se opravdu da verit ;-) ja za to nerucim
Attachments:
open | download - kikin 3.JPG (117.1 KB)
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 10:49AM
proc nedas i zbytek zprav ? a muzes se snazit dal ... me nerozhodis...
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 11:08AM
zbytek zprav je naprosto ve stejnym duchu. Milou te zada o info kdy a kdo u nas dany filament koupil , ty to odmitas pomerne vulgarni cestou ;-)
ja na rozdil od tebe nic netajim ;-)
Pripadne zajemce o DS filament jen upozornuji, ze mohou koupit u nas a maji zaruku ze se jedna o DS filament ! ty jsi od nas nikdy nic nekoupil.
Jestli je to nas filament, vim komu byla zasilka urcena, protoze je jen jedna moznost. ale ten ti asi jasne naznacil ze do toho nechce byt zatahovan ;-) Pomalu se ti ten domecek ze lzi hrouti ;-) Jsi proste takovej malej podvodnicek no ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 04/27/2014 11:09AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 11:17AM
v klidku dal pokracuj...... kdyby jsi mel ucetnitvi v poradku a daval faktury tak bys vedel......
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 11:25AM
ja nemuzu vydat fakturu nekomu kdo obednaval na falesny jmeno a nemame ho v systemu grinning smiley grinning smiley to proste nelze ! Jen lzi dal ;-) uplne me bavi jak se do toho zamotavas ;-)
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 11:55AM
a co ostatni ? kterym si take nedal fakturu ?
dan
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 12:33PM
Dost pochybuji po tvych vystupech na foru zvire, ze kikin nema material od tebe. Jestli tu minis mavat s fakturama, tak mi jich take par dluzis a zajiste nebudu sam. Takze budto kusuj, nebo mi je laskave posli, jak si slibil. Nemusis se bat, nic reklamovat nebudu.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 12:33PM
pokud nekdo fakturu nedostal a ozval se dostal ji :-) v unoru sme meli problem ze systemem, na to sme ale kazdeho upozornily , vcetne pana L.S. ktery ( pokud vubec mas nas filament, je od nej ) na to byl upozornen rovnez ;-)

Dan fakturu tu pro tebe mam pripravenou... ale JE MI TO K NICEMU KDYZ DOTED NEMAM TVOJE ICO ! Navic si jasne napsal : MAME ROK CAS UZ MAM UCTO UZAVRENY TAK TO PAK NEJAK DORESIME !!!!! samozrejme uz si se neozval pak , a ted se jen mstis a kopes .kazdopadne fakt je ze KIKIN OD NAS NIKDY NIC NEKOUPIL ! mam zaevidovanou naprosto kazdou zasilku ! Pokud je to nas filament muze pochazet pouze zjedne zasilky ! Nic mene kikin se stydi rict sve jmeno, takze to nemuzu potvrdit ;-) podle me naprosto fer, pokud ho koupil jinde at ho reklamuje tam, a ten dotycny ho muze reklamovat u me !

to ze se znekym dohodnes ! a pak to zneuzijes je chovani podvrataka ! jak chces dane taky mam u tebe nejaky nakupy bez fakrtury ! zachovam se teda stejne jak ty ! Do ted, ac mame jine nazory , a nase spoluprace byla ukoncena , jsem si te docela vazil ! ted si u me podvratak. takhle bych se nezachoval , ted si mi jinou moznost nedal, takze sepisu me nakupy u tebe bez dokladu ...... a pak si muzem popovidat ..... ver mi ze ja v britanii tim projdu lip nez ty u ceskyho financaku ! hodne stesti !

Edited 6 time(s). Last edit at 04/27/2014 01:13PM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:15PM
Tak to bych chtel videt tve nakupy u me bez faktur, sorry, ale uz me NESER.
To mluvis o vymennem obchodu, ktery preferujes misto plateb, tzv. ja platim dopredu a ty zpetne v naturaliich ? Jsi normalni, nebo ti kape na karbit ?
Lzes jako kdyz tiskne, o mem shopu vis moc dobre a tam mas vsecky fakturacni udaje a moc dobre vis, ze tve hotendy tam prodavam, respektive prodaval jsem a uz nebudu.
Je videt, ze potrebujes vse resit verejne, jinak to s tebou ani nehne. To ze mi dluzis faktury z minuleho roku, to uz je vcelku pase, to jsem akceptoval, protoze si udajne nemel ucetnictvi. Takze doval aspon FA z letosniho roku, tim ze jsem s tebou s jakym koli obchodovani skoncil, tak nebudu cekat rok.

A si opravdu ubohej, jestli sy myslis, ze mam zapotrebi se s nekym domlouvat. Navic, jedinou platbu, kterou od tebe mam na ucte z minuleho tydne je vraceni zbytku dluhu za dily na tiskarnu, ktery jsem ti na dobry slovo poslal.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/27/2014 01:22PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:26PM
ja nemluvim o zadnym vymenym obchodu, mam tu od tebe veci ktery sem zaplatil, cast veci jinym zbozim cast penezi !
NESER ? zacal jsi ty !!!! chces prat pradlo ? tak budem !

OI TVEM SHOPU ?????? JA TI DODAVAL VECI KDYZ JESTE NEEXISTOVAL ! to je pak tezke !

NIC MENE NEPOPRES ZE SI MI REKL ZE NA RESENI TED MAME DOST CASU ! a zacal si na to tlacit az ted pred 20ti minutama , cirou nahodou !!!

kdyz se z nekym domluvim je to interni vec ! z ventilovanim si zacal ty ! takze ubohej je tu nekdo jinej !
NAPROSTO vtipny je ze ja potrebuju neco resit verejne !!!!!!! zacal jsi ty ! ja ctil nasi predeslou dohodu !
Prodavat jiz nemusis, a ani nemuzes, nebot uz ti zadny nedodam, coz ale bylo jasne jakmile sme ukoncili spolupraci !

Ja lzu ? chces mi tvrdit ze jsi nebyl o spozdeni faktur informovan ?

ale je krasny jak jsi kam vitr kam plast ! :

[3/24/2014 5:02:33 PM] Dan L.: ten kikin sil preed nejakou dobou do prusovejch ramu a hotendu, to neni nikdo novej
[3/24/2014 5:02:47 PM] Dan L.: to je vysirak, co se vzbudi jednou za cas grinning smiley

ver mi ze sem klidne nahazu jak jsi mi rikal ze je cas na faktury , kterej najednou neni .
ale z verejnym resenim si zacal ty !

Edited 3 time(s). Last edit at 04/27/2014 01:38PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:29PM
zvire ... jsi trapak !!! zalez nekam do nory a premyslej !
napises sem proc ti odmitam zdelit me jmeno ???
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:37PM
KIKIN: jojo grinning smiley ze se bojis molotova grinning smiley grinning smiley grinning smiley tomu sme se fakt zasmali grinning smiley grinning smiley

nezdelis ho proto ze bys dototoho jeste vic zatah tvyho kamose , kterej tu zasilku obdrzel ! a vis to moc dobre ;-) jen mlzis , ODE ME SI NIC NEKOUPIL !
dan
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:40PM
Jsi fakt chudak, ja mam narozdil od tebe oficialni zivnost urcite dele, nez te neznam, tak o jaky existenci tu pises? Chces mi rict, ze pro existenci zivnosti a jako argument pro vystaveni faktur kupujicimu je existence jeho eshopu???? Nemuzu si koupit zbozi, aniz bych ho chtel dal prodat???? O boze.
Nezaplatil jsi mi nic, mimo platby dluhu minuly tyden.
Fakt nechapu, o cem to tu pises, ale nakonec je mi to fuk. Vim, ze zadnou fakturu nedostanu, jako jini, ale s tim uz se holt smirim.
Takze si dej to svoje ucto dohromady, nez tu zacnes zase mlzit a ohanet se financakem.
Ale klidne se tu ukazuj v tom pravem svetle, vyhrozuj ze sve kocabky nekde buh vi odkud, at je videt, jaky si pasak.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:41PM
jsi si opravdu tak jisty ? zvire... ehm kapitane gumovyho clunu .....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/27/2014 01:42PM by Kikin.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:43PM
Ano, mel jsem za to, ze kikin je vysirak, ale dnes to skutecne vidim jinak, ty jsi daleko horsi... a to ze jsem ti psal, ze na FA je cas, to je pravda, ale jestli si to nepochopil, situace se mezi nami zmenila, takze uz rok cas pro me neni.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:44PM
jojo ale ne eshop !!!!!!!!! kazdopadne me je tva zivnost ukradena, me si zadny data neposlal a pak se rozcilujes ! to si je mam jako dohledavat ?
to snad nemyslis vazne ! DLuhu za obchod , na ktery jsem nedostal jedinej doklad !!!!!
Neznamena totiz kdyz je platba zpozdena ze to neni obchod ! ja do ted vse resil stebou osobne ! stouhle fraskou si zacal ty !!!

OKi , chapu ze se situace zmenila !!!!! a kontaktoval si me po tom ???????????? jediny co si napsal bylo cislo uctu ! o fakturach ani slovo !!!!! takze sem samozrejme ctil puvodni dohodu ! takze ja to nijak neojebal, narozdil od tebe !!!!!!!

takze si psal ze je cas , a zmenilo se to scela ucelove pred 30ti minutama ! a ty me nazivas lharem ? ty lzes , a uzasny je ze lzes stejne spatne jak kdyz tisknes grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 04/27/2014 01:48PM by Zvire.
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:44PM
Troufám si tvrdit,že podnikání v čr není možné se zdravým rozumem . A už vůbec ne dohodou . Nenarušujme toto vlákno kokinovi,a pišme PM .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 01:46PM
fraska jsi ty zvire !
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 02:19PM
jojo ale aspon nejsem podvodnik jako ty ;-) nesnazim se vylakat z nekoho prachy na reklamaci aniz bych byl jeho zakaznik ;-)
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 02:58PM
pokracuj ! ukecanku .....
priste to aspon davej na civce.... nebal to jako amater do pot. folie a porid si lepsi tiskarnu - ten papir co byl na tom byl strasne vytisten....
horsi kvalitu uz nemuzes ?

kazdopadne pripadnym zajemcum poskytnu vypis z uctu .... a vse co bude mozny aby se prokazalo od kterych lofat to je...

a zvire ? nerikal nekdo ze se mnou nechce nic mit ? proc tedy pises kdyz odmitas vnucovani ?
me to je jedno .. klidne si pis - me nerozhodis ! jenom poukazuju jak je nekdo ulhanej... ale jo... tvy tvrzeni zas bude ze hajis DS sr...y !!!

Edited 1 time(s). Last edit at 04/27/2014 03:00PM by Kikin.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 03:37PM
jen abych upresnil, proc jsem do tohoto vlakna puvodne napsal, tak proto, ze zvire opet vstupuje do vlakna, ktere nebylo urceno jemu a opet rozviruje umyslne OT diskuzi/hadku. nebo ho snad chce misto rekalamace koupit zpet? nerikam, ze me prispevky nejso OT, nic mene Milou, zvireci reakce jsou v tomto pripade naprosto mimo. Kikin napsal, ze nezverejni duvody prodeje, ale verim tomu, ze potencialnimu kupci je urcite sdeli. Proc se do toho zase zvire mota? Chce mu jako vratit to, ze se kikin navazi do vas? Jestli to tak je, tak to uz opravdu jdete nekam a verim tomu, ze dojde jiz brzo ke kompletnimu vymazu vsech podobnych vlaken a prispevku. Skodou pro DS bude, ze se urcite nebude admin zabyvat relevanci prispevku, ale vezme to smahem vse.
Jinak kikina neznam, na nicem jsem se s nim nedomluvil, nejsem jako zvirem, aby popostuchoval kazdeho sveho zakaznika k propagaci referenci svych produktu na foru. je to tak priblble okate az to boli.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 03:47PM
JOJO SUPER ! ale ze kikin USTAVICNE VSTUPUJE DO MYCH VLAKEN a je ti to jedno ;-) jsi naprosto fer a nestranej :-) zachoval si se jako skvelej podvratak ;-) pote co smi tu vpalil faktury , se ukazalo ze si o tom byl plne informovan a navic stim souhlasil.


NEBYLO URCENO ME ? velmi vtipne ! nekdo tu prodava filament , kterej vydava za muj, pouziva mou obchodni znacku, a NENI MIM ZAKAZNIKEM ! je to absolutne nefer ;-) ale podle tebe ten kdo je tu nefer jsem ja ;-) uzasny je ze ty zasahujes kde se da, o kikinovy nemluve, to je total extrem ale je to v poradku ;-) co si danecku zamest nejdriv pred vlastnim prahem ? grinning smiley

NAVIC JA DELAM OT HADKU grinning smiley ALE STOU SI ZACAL TY !!!!!!!!!!! PROTOZE NEVIM co maji nase fakturace spolecneho z TIMTO VLAKNEM grinning smiley
takze opet , me narkavas z neceho co delas sam :-) trochu ubohy grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 04:28PM
duvod prodeje jsem schvalne takto napsal.. protoze vim ze kdybych tam napsal kokot zvire tak budou dohady... samozrejme ze potencionalnim kupcum vse sdelim...

Zvire - je to tvuj filament od tebe !!! tak uz to kurva pochop .....
Dan to napsal spravne ! me ani jemu ci nekomu jinemu jsi fakturu nevystavil ! tyka se to tematu... kdybys nebyl prase a vystavil mi doklad tak bych tu ted vesele maval tim camcarem !!! panemajes dzervsky kokot ?

Zpravidla ja do tvych vlaken prijdu s technickou pripominkou - nasleduje blbost z tvoji strany a ked ti dojdou argumentov tak urazis pripadne "no coment"!!!
v klidku pokracuj .....

P.S. v minulosti jsi nekolikrat psal ze vis kdo jsem.... tak proc takove to nesmysly ????????????
- opravdu si nevidis do huby.......
dan
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 04:33PM
Ja se se za sve OT omlovam, to beru, ale tve zvasty me si strc za klobouk a jestli myslis tu tvoje informovani nekdy v breznu co si tak matne pamatuju, vetou "UZ KONECNE BUDEM MIT UCTO" tak to je opravdu smesne grinning smiley ale nehodlam to tu dale rozebirat, musi byt vsem jasne, ze se s tebou neda o nicem bavit v pripade cehokoli s cim nesouhlasis.
Oproti tobe se zde kikin snazi uplne normalne prodat filament, ktery je od tebe a jemu nevyhovuje, coz ty proste nemuzes prekousnout, protoze vse od tebe je to nejlepsi na svete, jak se tu jiz vsichni presvetcili nekolikrat. Takze budes vsem tvrdit, ze neni od tebe. Parada. Ale budiz, v klidu pokracuj ve sve zvireci kampani, uz te necham, zvatlej si tu co chces a do PM mi prosimte uz nic nepis, zbytecne opotrebovavas klavesnici, nebudu uz reagovat.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 04:44PM
presunuto, klidne se tu hadejte dal.

Kikin: pokud myslis prodej vazne, tak si prosim zaloz vlakno v prodeji znova. Ostatni prosim o nespamovani, dekuji.

Btw: kdyz uz si tu perete to pradlo, nechcete se stavit k nam a vyprat nam taky?
dan
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 05:17PM
Bajn, u tebe se klidne stavim a verim, ze si suprove pokecame a popijem bez zbytecnejch bachorek grinning smiley A priste az pojedes zase do HK, tak priprav pritelkyni na to, ze pujde spat sama, ze mas dulezity jednani grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 05:43PM
KIKIN : JA KURVA CHAPU ZE ODEME SI HO NEKOUPIL ;-) tod vse ;-) takze to klidne muze byt drat z ohrady dobytka :d nebo svareci pistole na plastovy trubky !

nejsi ochoten prokazat nakup u nas , a tys ho u nas nekoupil ! zbytecne mlzis !


DAN : ja vzadnem pripade NETVRDIM ze vse odeme je nejlepsi ! ale je miz zasadne proti srsti kdyz nekdo filament ziskany buh vi kde prodava pod mou
obchodni znackou !!!!!! t bys mel chapat..... i kdyz je mi jasny ze to spis chapat nechces !
Kazdopadne kikin zde prodava NECO pod mou znackou, ale nehodla prokazat ze to ma znacka je ! asi by ses taky tvaril divne kdybych ti prodaval REBELA OD DANA a tys mi nikdy zadnej nedodal ! ale chapu ze ucelovy napadani ti scela vyhovuje ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 04/27/2014 07:37PM by Zvire.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login