Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS filament - svitivej

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 05:46PM
DAN : velmi smesne ! 19tyho brezna si mi TY NAPSAL :

a navic, jestli v nejblizsi dobe nebudes schopen davat faktury, tak uz nic od tebe brat nebudu, protoze se mi to nevyplaci.


s toho naprosto jasne vypliva ze o situaci si naprosto jasne vedel ! ted jen lzes ze ne !!!!!!!!!!! byli sme dohotnuty a ted najednou delas podrazy.....

fakt super jednani ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 04/27/2014 05:46PM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 06:08PM
A v cem jako lzu? v tom, ze se mi to nevyplaci? je videt, ze asi nevis o cem mluvis. nevykazany naklady/vykazany prijmy ti nic nerikaji. Dane z prodeje tvych hotendu (kdyz nevykazu fakturu, ze jsem je koupil, je to cistej zisk a z toho zaplatim dne) mi v podstate anuluji zisk a to pro me ma byt zajimavy obchod? Vis co to jsou dane? To v Recku nemate? Nevim, kdo tu koho podrazi.
Ted si sam priznal, ze si mi vse dal bez faktur, tak to fakt nechapu, ze se tu ohanis financakem, bejt tebou se zamyslim a promazu si ty sve prispevky, ve kterych se priznavas k danovymu uniku.
Nechapes, ze to je akorat moje minus, ze nakupuju bez dokladu?
Jasne jsem ti napsal, ze od tebe nic brat uz nebudu, kdyz mi nedas fakturu a s tebou to ani nehne a zadna faktura, nebo naznak toho, ze mi fakturu udelas a uz vubec ne ty zpetne jsem nezaznamenal.
Jo, urcite to bude tim, ze jsem ti neposkytl fakturacni udaje, jak smesne a hodne chaba vymluva pro ten financak, ale pro ten co prijde za tebou grinning smiley
Papa, neni moc o cem diskutovat, aniv kosi uz to nema smysl, protoze to zrejme proste nikdy nepochopis, je to totiz zrejme nad zvireci chapani.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 27, 2014 07:11PM
Zvire .................................. kdyby si mi vystavil radny doklad bylo by vse v poradku.
Moc dobre si vzpominam a je to i dohledatelny jak tvrdis ze mas vsechno v poradku a vsem davas doklady.....!!!
nasledne si najednou krapet pozmenil svy tvrzeni a uz z toho byly najednou administrativni problemy...........
V tuto chvili ... to nejsou zadne administrativni problemy ale bezna rutina v podobe nedani faktury !

V muj prospech hraje to... ze. kazdy kdo si kdy od tebe koupil ten "svitivy sajrajt" vi ze se jedna o DS protoze to z foto pozna.....

a jsi hodne spatny obchodnik !! kdyz si nepoznas zbozi ......
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 02:26AM
A je to tu zas . Hoši začínáte to přehánět .
TO KIKIN : Můžeš popsat,a ohodnotit naše výrobky,ale přestaň nás urážet !!!
TO ZVÍŘE : Já taky můžu prodat svoji felícii,ikdyž jsem ji nevyrobyl, a vydávám ji za škodovku . Tak už ho prosím tě nech být .
TO BAJN : Klidně to tu všechno od DS smaž. V tomto případě o nic nepříjdem . Třeba si indiáni uvědomí, že všechno co namlátí do klávesnice bude smáznuto .

Edited 1 time(s). Last edit at 04/28/2014 02:27AM by milou.


www.3d-konstrukce.cz
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 04:06AM
milou: pokud si chce nekdo neco smazat, tak at si to smaze. V kosi neminim podobne veci resit.

btw: souhlasim s Milou s tim, ze kdyz prodavam trenky adidos, tak si stojim, za tim, ze jsou adidos. Pokud to dokaze nekdo dle fotky, potazmo kupujici, tak pak ano, jsem za blba a podvodnika.
Ale jestli se nepletu, tak mam kikin v tom inzeratu jen popis, ze se jedna o DS material, tzn. klidne ho mohl koupit pres nekoho.
-neni na me treba reagovat, neminim tu nic prat winking smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 06:13AM
DAN ja si to klidne zodpovim pred britskym financakem, a ty pred ceskym jo ? grinning smiley bude to fajn ;-)

SMesnej ses ty, na fakturach sme byli domluveny bylo hodne casu, ted sis to prehodnotil, me si o tom ale nijak neinformoval a prisel si kopat :-(
proste jednani podvrataka no :-(

Edited 1 time(s). Last edit at 04/28/2014 06:16AM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 07:29AM
jsi chudak a nevidis si ani na spicku nosu a lituju tve spolecniky a zakazniky. schovavej se v recku a za britskym fiancakem a vypravej si zde dalsi sve pohadky. je zde jasne videt, jak resis sve zavazky k zakaznikum, kdyz je nejaky problem.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 08:37AM
Tak jsem se po chvilce podíval, jestli jste se neuklidnili a vidím, že ani trochu.

Kdo je kokot je v téhle pohádce naprosto jasné. Bordel na fóru začal vznikat v tu chvíli, co se začal angažovat Zvíře.

Místo spolupráce na opensource projektu ho jen ždíme a nic nevrací.

Nejdřív opajcoval E3D, udělal větší dirku do trysky a víc žeber na chladiči. Hotend je najednou originál DS, tiskárna je taky DS a s reprapem nemá nic společného.

Už jednou jsem psal, že se chová jako parazit a stojím si za tím. Místo diskuse si z fóra udělalo DS svůj reklamní kanál (doslova).

Na místo diskuse a spolupráce plevelí fórum svýma urážkama nepravdama a vylejvá si svoji narušenou psychiku sem do fóra a sám sobě podřevává větev.

Taky bych zmizel do řecka, být takhle na dně.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 09:03AM
kdyz do me nekdo kope branim se ! a koukam ze ty ses prisel prisadit, kritiku beru , ale kritiku od nekoho kdo dela to same ? hmmm ;-)

ja nikoho nepajcuju nejsem ty ;-) a hlavne NASE VYROBKY FUNGUJOU coz se otvejch bastlech rict neda ;-)

REPRAP JE PROJEKT, ne patent ! moje tiskarna neni reprap, to ze nema nic spolecneho jsem nerkl , VW ma taky 4 kola ale neni to mercedes ne ?

Meles debility jen aby sis kopnul ;-) uzij si to ;-) ;-) Kdyz neco vytvorim, muzu si svobodne vybrat pod jakou licenci to vydam. A zadnej bastlir me nebude nutit abych ze svym produktem zachazel jak on si preje ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 04/28/2014 09:09AM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 09:12AM
Ty jsy opravdu frajer grinning smiley A ta skromnost a uprimnost podlozena fakty a zkusenostmi. Jak rikam DS Best in the World grinning smiley grinning smiley grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 09:12AM
Nechci byt rypavy Zvire, ale uz jsme to resili spolu drive, Majklovi vyrobky jsi nezkousel a jenom kopes winking smiley Uz minule jsme dosli k tomuto zaveru a radsi bych se v tom byt tebou moc nepitval.
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 09:28AM
Pravda do mrtvoly se nekope ...

Ale chtěl jsem shrnout i pro ostatní, kdo se sem podívaj za pár měsíců, aby chápali souvislosti, tvou aroganci a pokřivené ego.

Můj hotend jsi nikdy neměl v ruce (nemám tvou adresu v evidenci dodávek smiling smiley))) ) takže můžeš leda tak držet hubu a krok. Naprosto bez debat, ale nemá na tvou kopii E3D, to vědí už všichni, protože ta je NEEEJLEPŠÍ.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 10:32AM
HLAVNE ZE MAJKL TY MOJE SKOUSEL A KOPAT MUZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYS MUJ HOTEND NEKDY V RUCE MEL ??????????? uplne super je jak ty muzes kopat ale ja ne , jdi s prominutim do prdele !

a HLAVNE MAM VIC SLUSNOSTI nez ty , protoze tvou praci nenazivam kopii aniz bych ji videl ! i kdyz je fakt ze prirovnat k necemu tvoje bastly by
asi byl problem !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/28/2014 10:38AM by Zvire.
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 11:05AM
Zkus používat hlavu, třeba si pak nebudeš protiřečit z jednoho postu na druhej.

Že je to kopie E3D je vidět, sám jsi to psal ... prostě je to evidentní. Já s tím problém nemám, máš ho ty. Místo, abys vzdal hold vývojářům, na jejichž práci stavíš, tak ses postavil do role sosala, kterej jen ždíme. Vzal jsi nabídnuté informace a prohlásil je za své. Namísto, aby ses pochlubil "Hele kluci, použil jsem vaši práci, vylepšil ji a vzniklo z toho něco úúúúúúžasného, mrkejte na drát a koukejte to vylepšit taky!"

Nikdy jsem nepsal, že váš hotend nefunguje nebo něco, to se ti v hlavě samo urodilo.

"Jít s prominutím do prdele" je sama o sobě tak blbá věta, že nevim, jestli ti mám prominout nebo máš jen nějaké anální sklony.

O slušnost se vůbec neotírej, jako největší chlív se tu na fóru projevuješ ty!


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 11:19AM
VIDET ? to maz zrejme schopnosti supermana !
Podle toho ze je to celokov ? hmmmm trabant je pak kopie mercedesu,ma 4ri kola :-( meles totalni kraviny a urazis mou praci !

JA ALE NA PRACI E3D NESTAVIM ! vse co je v nasem hotendu pouzito sme vyvynuli od nuly , ustavicnym skousenim ! pokud bych na E3D stavel klidne
bych to napsal ALE TAK TO PROSTE NENI ! ale ty to budes do zblbnuti omylat, i kdyz tim lzes ! ten obal , venkovni schranka nema na funkci hotendu vliv.
Avsem ty jej podle toho hodnotis ! vnitrni system JE NAPROSTO JINY OD e3d ..... ale ty to vidis no .... proste jen urazis nasi praci scela zamerne :-(

mluvim o slusnosti a ucte k neci praci ! ale chapu ze ani nevis co to je :-(

Edited 3 time(s). Last edit at 04/28/2014 11:35AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 12:15PM
Zvire ! to ze to je kopie E3D vi snad kazdy .... neoblbuj ! psal jsem ti to cca uz pred 2 mesicema a z tebe padaj furt ty samy kraviny.....
Oba vime ze ja tvuj hotend nevlastnim ... ale to neznamena ze jsem ho nevidel ci nedrzel v ruce !!! panatna ? to same plati u ostatnich - mozna ho nevlastni ale to neznamena ze ho neznaj !!!
to jakym stylem si privlatnujes ... je na bliti ....

NIKDY NIC NEPRIZNAS A AKORAD MELES HLOUPOSTI !!!
uz takhle brzo ti dosly argumenty ? ze uz posilas lidi do prdele ?

my jsme vsichni tak hrozny.....chudak ukrivdeny zvire ... vsichni mu tak ublizujou .... proto...
co kdyby jsi sel sam "nekam" ?? nemyslim do prdele .... radsi nekam jeste dal !!!
dan
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 01:11PM
Kuci, vsak on hold E3D preci vzdal, tady [www.dronesolution.net] ma jasne napsano, ze se inspiroval grinning smiley ovsem pak "vymyslel" uzci upichovak a ala hop, je tu DS HE grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/28/2014 01:21PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 01:25PM
Skvely postreh !
a vzhledem k povaze zvirete - bylo potreba vse dokumentovat......
Attachments:
open | download - jojo tvire.JPG (160.3 KB)
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 01:41PM
vis jakej je rozdil kikine mezi INSPIRED a BASED ? nevis vid, vrat se do skoly ;-)

Dane jen pokracuj, moc dobre vis ze to zdaleka neni jen upychovakem , jak jsem rekl razantni rozdil JE UVNITR HOTENDU grinning smiley
ale je super ze ste se tu tak sesly ;-) muzete zalozit klub tragedu ;-) dan , majkl a kikin grinning smiley fakt dreamteam grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 01:47PM
a vis jaky je rozdil mezi идиот a дерьмо ?? zadny ... je to DS zvire !! iba pa ceski "Debil a Sracky "
tak pokracuj !

Edited 2 time(s). Last edit at 04/28/2014 01:52PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 02:06PM
ty ses proste dementicek no ;-) kdyz nevis ani co znamena slovo inspirace, je tezke neco vysvetlovat grinning smiley ale od tebe sem zatim nic nevidel
tak to nema smysl resit grinning smiley jojo vlatne videl, poskladanej srot na hromadu s oznacenim freza grinning smiley super ;-) congratulation ;-)

ja vim mas firmu plnou CNC grinning smiley ale ukazat umis jen srot v garazi ! si fakt borec ;-)

DS at je jake je , je uspesna firma na to jak dlouho pusobi ;-) dnes mame trzbu na kterou ty dres mesic grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 02:12PM
ha ha ha ha ha jach jach jach nach ha ha................. praskam smichy.............
jsi takovej zoufalec ze svou "firmu" stavis tady na foru ........................ tak dawaj !
Attachments:
open | download - kokot zvire 015.jpg (567.5 KB)
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 02:45PM
tohle forum neni zakladem DS grinning smiley ale aspon existuje za nama hmatatelna prace grinning smiley za tebou srot v garazi grinning smiley

kazdopadne pro nas ani ceskej trh neni majoritni , takze se stav klidne na hlavu. Pravdou je ze ty proste zavidis .....

tohle uz sme videli grinning smiley zanest papir ke kamosovi do dilny umi kazdej grinning smiley ale nenatiskl si jeste ani razitko .... takze si defakto nejvetsi pako fora grinning smiley
ten titul ti jen tak nekdo neveme grinning smiley
a vis co , klidne utoc dal ;-) dneska nam to docela pomohlo ;-) takze jen houst ;-) cim vic lidi mi pise s dotazem co je kikin za idiota, a pri ty prilezitosti
i berou nase vyrobky grinning smiley on toti utok od nekoho schopnyho by jiste nebyl dobry, ale utok od neschopaka je ve vysledku pozitivni reklama ;-)

takze bych ti mel spis podekovat grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 03:01PM
ach tak .....
takze ti nebude vadit kdyz nekdo z elity fora zalozi novy vlakno "na tvou podporu" .................
treba tu
FAQ & HOW-TO a odkazy
nebo tu
Hotendy a hlavy

jako upozorneni pro novacky......
kde by kazdy neco napsal na DS a ty by jsi nesmel reagovat aby se to nepreneslo do hadky.... kazdy pouze jeden prispevek
Co tomu rikas ??
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 03:23PM
klidne chudaku ;-) utoky od tebe nas posilujou ;-) ono ti to tam prezije tak 20sekund ale uzij si to ;-) SI PROSTE DUSEVNI MRZACEK ;-)
vhledem k tomu ze dnesni utoky mi prinesly 5 novych zakazniku KLIDNE POKRACUJ ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 04/28/2014 03:24PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 03:27PM
a ja se 5x zasmal...... !
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 03:33PM
to muzes, ale pri pohledu na vyplatni pasku brecis grinning smiley jen houst ;-) nejak ti dochazi energie grinning smiley
dan
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 03:42PM
Uspesna firma, ktera neumela jeste pred mesicem faktury, to je opravdu neco extra. To jen tak nekdo nedokaze. Zvire je proste nejlepsi. Ted skoro lituju, ze jsem se te taskarice nezucastnil, mohl jsem z toho mit ty stohy Ecek, jak mi nekdo sliboval grinning smiley ....... a mohl jsem tu take vypadat jako 2. nejvetsi pohadkar. 1. by byl samozrejme zvire, to bych mu neuprel grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 03:50PM
jojo danecku a taky ktery si nevistavil faktury ty grinning smiley di do prdele, neustele narazis na neco co delas sam ..... si proste podvratak ;-)

ono staci ze lidem davas plastovy smejdy ktery fungujou par dni ;-) ty lidi pak prijdou za mnou abych jim pomohl ...... ;-) ty svym zakaznikum problemy
pridelavas, ja se je snazim resit ;-) ale ja vim dyt dulezity prece je ze se tim nezivis , takze mas pravo prodavat smejd ;-) no ted uz budes muset grinning smiley

DS je velmi mlada firma, ale stoupa hodne rychlim tempem ;-) kazdy zacatek je tezky a prinasi problemy. nic mene jsme je vyresily .... Na rebelovi je milion chyb na ktery ty kasles a tvuj nejcastejsi argument je je to lepsi nez prusa, a ja se tim nezivim grinning smiley trochu ubohy ne ?

ZNas nekoho kdo by s DS hotendu presel k tvejm plastum ? ani jednoho vid grinning smiley ja mam 25-30% zakazniku tech kterym se na rebelu tebou dodanej plastovej hotend rozpadl ! to je zas pro zmenu tvoje vizitka ;-)

Edited 4 time(s). Last edit at 04/28/2014 03:58PM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 28, 2014 03:59PM
rikam ti, ze ja jsem tobe nic neprodal, nemam tu od tebe jedinou platbu za nejake zbozi, je videt, ze mas v ucetnictvi fakt poradek. a jestli chces fakturu na ty dily na tiskarnu, co jsem ti poslal ze sve dobre vule bez zaruky jakekokoli navratnosti, klidne ti ji vystavim. ovsem pouziji tvuj obrany prostredek na vykrucovani se z reklamaci atd.

NEMAM TVE PLATEBNI FAKTURACNI UDAJE, ANI TVUJ ESHOP JE NEOBSAHUJE, U PODNIKANI V CR NEPRRIPUSTNE. Ale ja vim, ty preci nepodnikas na uzemi CR grinning smiley grinning smiley grinning smiley

jsi opravdu k smichu. mel si tu co chces, doufam ze si o tobe udelaji lide dostatecny obrazek.
Jinak nemohl jsme ti prijit na nejake vystizne a honosne jmenu, ale "BARON PRASIL" to na tebe opravdu sedi grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login