Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS filament - svitivej

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 10:11AM
DAN: nerikal jsem ze DIRECT JE NAHOVNO , ale ZE TVUJ DIRECT JE NA HOVNO .... a to je TOTALNI PRAVDA !!!

2 ta pruznka ktera je poodle tebe vselek , je naprosto k nicemu pri 3mm PLA !

ja sem ti nevrhl upravu pritlaku sroubkem ( ktery naprosto vse vyresil ) a tys me poslal doprdele ze je to spatecnicky grinning smiley

tak ted mas vse pokrokovy ale nefunkcni ..... ses fakt blb
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 10:13AM
clovek ti tolik toho napise a z tebe vypadne toto ?
projdi si forum ......

navic vsichni vedej ... kdo je kdo ... neboj nezapomina se !
a dal mi nic peknyho nepovis ? nemas co ? to ze napises ze jsem psychopat toho moc nenadelas....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 10:22AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 10:28AM
ono to bude asi tim kikine ze napises TOHO TOLIK ale 2 mesice nic novyho :-) nevim ja na to reagovat, to bude vedet tvuj psychgolog grinning smiley

ale muzes mi rict prosim jmena ( nicky ) tech dalsich nesppokojenzch zakazniku ????

upozornuju ze tzu jim nejsi grinning smiley tvoji odpoved ale umim docela predvidat grinning smiley napises DAN grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 10:31AM
vzhledem k jiste poruse tve osobnosti
ti musim zkopirovat clanek ....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ty jsi optavdu prizdisrac ........
Jedinej zakaznik Kavka ? ja vim ze jich bylo vice...... a navic kavkovi si vererne napsal ze je lhar ....... (zase)
Si normalni curak .... plast mam od tebe ! nekolikrat si se prokec ale zrejme ti to nevadi !!! a vubec asi nedochazi ....

kdyz uz nic jineho tak se chytas sluvek "freza" nebo pa-hlavice ci dalsi....s negramotem ktery ma vzdelani jezka, kecamu nadobi je to hold tezke....
Tvuj kamos "Milou" taky psal freza na stroj - ale to ty nepriznas!..... navic je to bezny oznaceni ....
Vis co je pa-klic ???? pokud ano tak by jsi mel vydedukovat co jsou pa-hlavice ........ pokud neznajes - jsi debil kdyz se toho chytas..

Vetsina tvych prispevku jsou keci a marketingove blaboly !
Tvoje slovo nema absolutne zadnou vahu ! nikdo ti neveri .... a zrejme si nemas moznost krom skypu s nikym pokecat...
jsi politovani hoden - chudaku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tvoje potrhany komenty jsou k nicemu...

Edited 2 time(s). Last edit at 04/30/2014 10:36AM by Kikin.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 12:28PM
Doloz mi prosimte ten nakup za 5000,- bud tak hodnej. Nakup, respektive vymenny obchod, ktery probehl v roce 2013 kdy si nemel na ten nakup penize a platil si hotendama a ve finale splatkou 800,- az na zaklade meho udajneho napadeni pred par dny.
Opravdu neumim delat fakturu na vymenny obchodsad smiley Dily jsem ti tim padem poslal z dobre vule jako soukroma osoba, bez platby predem, bez zaruky, ze mi to nekdy splatis, coz uz jsem zde vysvetloval a stale oponujes, respektive opet broucku lzes. Podraz je od tebe to, ze mou dobrou vuli, ale i naivitum, ze jsem ti nekdy v necem veril, obracis proti me. Tomu rikam uprimnost a ferove jednani.
Koukam ze jsem se vlastne sekl, tva firma existuje pouze jeden mesic a tim padem jsem zvedav, jak se chces se mnou fakturama vyrovnat, nic mene tomu stejne neverim.
Jsi pouho pouze uboha nula bez kousku soudnosti. Jenom nemocny clovek muze z huby vypustit tolik vulgarismu, ptakovin, hrubek a vykricniku. Ale asi je to taktika, aby se v tom nikdo nevyznal a vypadalo to honosne grinning smiley

Pro prehlednost mojich lzi mi je tu prosimte strucne jednu po druhe napis (jeden prispevek, jedna ma lez pak ma odpoved), zcela zretelne a srozumitelne, velice rad tu na to verejne odpovim a pokud jsem skutecne lhal tak to uznam. Vynech laskave velka pismena, at jsou ty poskytnute lzi jasne a srozimitelne.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 12:32PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 12:31PM
Tak Pánové Domluvili jsme se,že zvíře už vám tu nebude nic psát . Z naší strany je to proto,abychom nemátli nové uživatele,a neplnili jim hlavy nesmyslama . Na technické otázky k DS komponentům budu odpovídat rád,ale prosím slušně . Pojďme z toho udělat seriozní záležitost,a přejít to jako chlapy . Pokud by se nám to povedlo,tak poprosím o znovuzaložení nových vláken na foru,a ne v koši . Děkuji lukin


www.3d-konstrukce.cz
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 12:35PM
Lukine, plne s tebou souhlasim, ale nezavidim ti spolupraci s takovou osobou.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 12:39PM
Pojďme teda fakt zapomenout . Vím,že je to těžké,ale tímhle si nikdo nikdy nemůže pomoci . Vždyť o tom chceme pokecat. O tom to forum je . Nekažme si ho . Dane beru to od tebe jako ano . Dík .

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 12:41PM by milou.


www.3d-konstrukce.cz
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 12:40PM
Quote
milou
Pojďme teda fakt zapomenout . Vím,že je to těžké,ale tímhle si nikdo nikdy nemůže pomoci . Vždyť o tom chceme pokecat. O tom to forum je . Nekažme si ho . Dane buru to jako ano . Dík .
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 12:55PM
Souhlas, jsi rozumny clovek, s tebou pokecam uplne bez problemu, ale v okamziku jedineho naznaku neopodstanenych narazek, nebo dokonce urazek tveho spolecnika se vracime zpet do kose. Nemuzes za to vim to, ale jak jsem rikal, nenecham se urazet atd.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 01:14PM
Dobre, dejme tomu jeste sanci, z meho pohledu posledni. Pokud chcete zalozit nove vlakno o tiskarne atd. tak si ho zalozte, tenhle odpad nechame v kosi
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 02:12PM
Ja stim problem nemam. ale pokladam za dulezite aby se zvire naposledy a kompletne vyjadril k memu clanku a k clanku Dana.

Konkretne u me: (zkopirovano)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vzhledem k jiste poruse tve osobnosti
ti musim zkopirovat clanek ....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ty jsi optavdu prizdisrac ........
Jedinej zakaznik Kavka ? ja vim ze jich bylo vice...... a navic kavkovi si vererne napsal ze je lhar ....... (zase)
Si normalni curak .... plast mam od tebe ! nekolikrat si se prokec ale zrejme ti to nevadi !!! a vubec asi nedochazi ....

kdyz uz nic jineho tak se chytas sluvek "freza" nebo pa-hlavice ci dalsi....s negramotem ktery ma vzdelani jezka, kecamu nadobi je to hold tezke....
Tvuj kamos "Milou" taky psal freza na stroj - ale to ty nepriznas!..... navic je to bezny oznaceni ....
Vis co je pa-klic ???? pokud ano tak by jsi mel vydedukovat co jsou pa-hlavice ........ pokud neznajes - jsi debil kdyz se toho chytas..

Vetsina tvych prispevku jsou keci a marketingove blaboly !
Tvoje slovo nema absolutne zadnou vahu ! nikdo ti neveri .... a zrejme si nemas moznost krom skypu s nikym pokecat...
jsi politovani hoden - chudaku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A vyjadreni k Danovi: (zkopirovano)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doloz mi prosimte ten nakup za 5000,- bud tak hodnej. Nakup, respektive vymenny obchod, ktery probehl v roce 2013 kdy si nemel na ten nakup penize a platil si hotendama a ve finale splatkou 800,- az na zaklade meho udajneho napadeni pred par dny.
Opravdu neumim delat fakturu na vymenny obchodsad smiley Dily jsem ti tim padem poslal z dobre vule jako soukroma osoba, bez platby predem, bez zaruky, ze mi to nekdy splatis, coz uz jsem zde vysvetloval a stale oponujes, respektive opet broucku lzes. Podraz je od tebe to, ze mou dobrou vuli, ale i naivitum, ze jsem ti nekdy v necem veril, obracis proti me. Tomu rikam uprimnost a ferove jednani.
Koukam ze jsem se vlastne sekl, tva firma existuje pouze jeden mesic a tim padem jsem zvedav, jak se chces se mnou fakturama vyrovnat, nic mene tomu stejne neverim.
Jsi pouho pouze uboha nula bez kousku soudnosti. Jenom nemocny clovek muze z huby vypustit tolik vulgarismu, ptakovin, hrubek a vykricniku. Ale asi je to taktika, aby se v tom nikdo nevyznal a vypadalo to honosne grinning smiley

Pro prehlednost mojich lzi mi je tu prosimte strucne jednu po druhe napis (jeden prispevek, jedna ma lez pak ma odpoved), zcela zretelne a srozumitelne, velice rad tu na to verejne odpovim a pokud jsem skutecne lhal tak to uznam. Vynech laskave velka pismena, at jsou ty poskytnute lzi jasne a srozimitelne.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zvire - nadechni se a srozumitelne odpovez na vsechny body.
pak je mozne to zakoncit ! nemam rad kdyz zustanou nezodpovezene otazky.
Upozornuji ze mlceni je souhlas.


Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 02:13PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 03:52PM
nakup samozrejme dolozim.... financnimu uradu.... jak dan na me tak ja na nej.... na foru nehodlam resit uz vubec nic ...

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 03:52PM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:09PM
pokud si tedy nedas pokoj, tak ok, opet si tu zadna fakta nenapsal. napis milou, ktery me kontaktoval a uplne v klidu me pozadal o spolupraci pri vyrizeni faktur at tedy faktury nedela, protoze to je jiz podvod. budeme to tedy resit prez financaky. tim ale bohuzel DS pri danem danovem uniku skonci, moje udajne nevyfakturovana castka je velice miziva, a navic neni co fakturovat. mam po ruce radu lidi, kteri tve nefakturovani dolozi na FU. jak ty me, tak ja tobe a jedeme dal.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:37PM
i ja vim o par lidech
zbytecny abych dal neco psal...................................

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 04:43PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 05:17PM
nehodlam resit na foru uz nic jak sem rekl.... jestli dan chce resit faktury nasich firem at me kontaktuje osobne.... ja sem s podobnym typem debat tady skoncil

takze osobne resit muzem, na foru ne.... pokud ma dan pocit ze jsem mu nejak uskodil ma pravni prostredky se branit stejne jako ja .....

jinak uz no comment ....
dan
Re: DS filament - svitivej
May 01, 2014 07:32AM
1. faktury budou vyreseny po dohode s Milou, primo s nim, s DS nic resit nebubu, nic jsem od nich prokazatelne nekoupil. Veskere zbozi bylo zaslano od Milou.
2. vymenny obchod, ktery tu byl pouzit jako falesna zaminka pro nevystaveni faktur bych vyresil takto. Zvire mi zasle dily zpet (tistene nepotrebuji, odecti cenu materialu), staci mi ten zbytek (motory, profily atd.), a ja ti vratim proti HE v zustatkove hodnote a nedoplatek ci preplatek bude vyrovnan mezi ucty, kde doplatek dluhu probehl.

Pokud s bodem 2 nesouhlasis, nemam s tebou dale co resit, protoze neni ohledne vymenneho obchodu co fakturovat.
Bodem 1. se vyresi letosni rok, minuly uz je pase, resit ho nebudu.

Pravni prostredky budou pouzity v pripade dalsiho nepravdiveho, firemniho ci osobniho napadani.

Primo osobne s tebou cokoli vyresim, az budes v CR, dej vedet, nebo mi posli doporuceny dopis. Skype ci PM nepovazuji za misto k uspesnemu vyreseni cehokoli.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
May 01, 2014 07:58AM
bod 2 bohuzel neni realny nebod vetsinu toho materialu jiz nevlastnim... tudis to proste poodecitame coz uz se stejne stalo.
Muj mail znas , nadale resit budem pres MAIL .... na foru uz proste nic resit nehodlam.
dan
Re: DS filament - svitivej
May 01, 2014 09:49AM
Jestli myslis ten email, ktery si mi poslal vazne, zverejnim ho tu vcetne me reakce na nej, protoze jasne svedci o tve chorobne mysli.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
May 01, 2014 10:04AM
jak jsem rekl, ja sem z resenim veci na foru skoncil
dan
Re: DS filament - svitivej
May 01, 2014 10:18AM
Uzavreno, vyreseno.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
May 01, 2014 12:27PM
no sem rad, ze ste se nak dohodly... ale coze? uz zadne dalsi prispevky??? winking smiley

jinak v kosi si klidne virtualne vypichejte cokoliv odkudkoliv je jen na vas jak se kdo prezentujete, ale jinde budu presouvat nebo mazat.

prosil bych ostatni moderatory aby nic nemazaly z kose... mue to slouzit budoucim stezovatelum na zasah moderatora minimalne jak priklad kam by nezasahnuti mohlo zajit...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
May 01, 2014 12:39PM
zvire psal ze uz nehodla nic resit a ze to v CR utlumuje ........
akorad mu to moc nejde ...... a nebo kecal...
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login