Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS filament - svitivej

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 04:04PM
tim kormidlem tocis docela rychle ! kazdej cetl to tve rozliseni a vyjadrilo se hodne lidu............

netvrdil nekdo ze moje vyroky jsou pro DS prospesny ? ze se k vam zakaznici jenom hrnou po mym vystupech....

NETVRDIS ????? asi 10x jsem cetl na foru ze se"jedna o 1 z nejlepsich hotendu" !!!!!!
je to zfajceny e3d a nepriznas to !

S tebou jsou vzdy vzajemne konzultace v dobrym duchu .. ehm teda pokud ti clovek jde na ruku !
pokud nekdo vznese namitku a nesouhlasi s tebou tak je to dle tebe zmrd!

s urazkama jsi zacal ty !
Ty jsi zacal zakladat vlakna proti me osobe ! spinil si mou zenu ! deti ! vsechno !
Myslis ze to necham byt ? NENECHAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daval jsem ti moznost pokecat na expu .... z tvy strany jen arogance a urazky !

troufas si rict ? TY VOLE TY TO FURT TVRDIS !

jsi osobnost ktera nema soudnost ! vejtaha a zvatlal !
Jak ty ke me tak ja k tobe !

a jsi na tolik prachatej a za den vydelas to co ja za mesic (jak jsi psal) ze si musis pujcovat !?!?!?!?!?!?!

hodne veci se mi doneslo ........... a ja jim verim !
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 04:11PM
Zvire jsi na foru, jestli se chces bavit s jednim clovekem, tak mu posli email, PM, nebo mu zavolej, chapes to co ti pisu a co je proste jednoznacne zrejme????
Je to presne tak jak pisu, lzes a neprijmes zadnou kritiku, ani pripominky. Mel si stale dokola to sve JA, NEJ, DS, neustale otviras diskuze, ve kterych uz ti bylo jasne dokazano, ze nemas pravdu, ale ty jsi to proste neakceptoval. Delas ze sebe proste blazna.
Napriklad problematiku peekovych vs. celokovovych hotendu jsme probrali naprosto v klidu mimo forum a ted tu opet zvanis o smejdech, coz neni pravda a vis to. to je podle me podraz a pokritectvi. a to neni jediny pripad, ktery si prekroutil a pouzil proti me, nebo nekomu jinemu.
Proste si pis, ze dokud tu budes zasirat ovsdusi, tak tve nesmyslne prispevky budu komentovat a ver tomu, ze nebudu sam.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 04:16PM
KIKINE hlavne tobe nebyli vubec ty prispevky adresovany, jen ten jeden grinning smiley ty si u me nymand to se nemeni.... jak jsem rekl, dan je u me podrazak, ale o tisku neco vi ..... ty ses uplne jina kapitola grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 04:19PM
to ze sem neprijal kritiku je mozne ALE ROZHODNE NELZU.... nemam duvod....

TYS MI VSOUVAL NECO CO SEM NEREKL, a oznacujes to za mou lez ....... takze dokud budes lhat ty.... ja do sebe kopat nenecham....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 04:23PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 04:24PM
LOL KIKINE OD KOHO SEM SI JAKO PUJCOVAL ???????? od nikoho jsem si nic nepujcil a nedelam to ! co se tobe donasi je
mi fakt ukradeny pac je to realny asi jako tvoje vytisky :-)

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 04:26PM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 04:28PM
No, kritiku si neprijal, ale o kritice nazorech a napadech forum je, nemyslis. Jsi schopen to akceptovat?

Nebudu ti dokazovat a dohledavat prispevky, ktere nejsou pravdive a netykaji se me, i kdyz vim ze tu jsou a dokazali ti to i jini. Ovsem ze mas lzive narazky na me soukromi a soukromi jinych o kterem nemuzes mit ani paru, tak to proste tak je, a jelikoz si preklopil diskuzi do teto urovne, tak se proste branit budu a je to logicke.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 04:32PM
Narazky na tve soukromi jsem zacal mit az po te co ty jsi porusil soukromi nasich dohod.... je to pro me naprosto stejna vec... a taky jsi lhal...

Neprijeti kritiky uznat muzu, to si myslim ze tak je, i kdyz opravnenost te kritiky je vec jina....
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 05:15PM
O nicem jsem se v soukromi s tebou nedohod. A jestli povazujes za soukromou dohodu to, ze mi vystavovat faktury nebudes, tak to tak proste opet neni. Sam si mi napsal, ze neni problem mi faktury vystavit spetne a pak se vymlouvas na neposkytnuti fakturacnich udaju. To muzes zrovna zacit tvrdit, ze HE co prodavam nejsou od tebe, ale to je mi uz vcelku jedno.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 07:14PM
O TO ME NEJDE : jde mi proste o to ze sme se dohodli ze ti faktury vystavim, a ye je na to cas... O ZADNY zmene si me neinformoval, ta dohoda byla porad platna.... ja nemohl vedet ze jsi zmenil NAZOR , protoze si me o tom nikdy nijak neinformoval.
Tudis sem ctil nasi predeslou dohodu a dle ni postupoval. Ale tys mi to nevahal vpalit !!!! COZ JE UPRIME SNAD NEJVETSI PODRAZ co sem kdy zazil..... Choval jsi se jako zbabelec..... a LHAL JSI ZE TI DLUZIM FAKTURY protoze dle predchozi dohodz jsem mel na to cas..... Ja nemuzu vedet co mas v hlave, a ze ukoncení spoluprace pro tebe znamena paleni mostu !!!

Cestne by bylo mi napsat ZMENIL SEM NAZOR, CO STIM PROVEDEM !

to cos udelal byl podraz !

Faktury ti samozrejme vystavim, i pres to jakej si podrazak.... a zrovna u tebe me to proste mrzi sad smiley Hotendy ktery mas jsou samozrejme ode me, protoze si je odeme koupil.... Kikin je jina kapitola tak furt nemotej paty pres devaty .....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 07:16PM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 01:54AM
Ty se divis, ze palim mosty? Je videt, ze nejsi ani trochu soudny clovek. Kdyby si to mel aspon trochu v hlave srovnane a vedel si co rikas, tak ani neceknes, posles faktury bez toho, aby si zde verejne rozmazaval, ze je delas teprve 2 mesice a do de doby si tim padem te sve tune zakazniku neposlal ani jednu. I tak si myslim ze je to dost casu na to, aby si mi je uz davno poslal a necekal na pristi rok. To je vymluva hodna pubertalniho fracka.

za podrazactvi a pokritectvi povazuji tve osocovani na zaklade nepravdivych a tobe nedostupnych informaci, prekrucovani faktu, zapirani skutecnosti, neprime/nejasne a dlouhe, nic nerikajici odpovedi na jasne a jednoduche otazky atd.
Vypravej si tu co chces, vetsina rozumnych lidi ti tu stejne neveri, ale nech se klidne unaset v euforii samolibosti a pokracuj s prispevky, kterymi se tu sam shazujes.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 01:55AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 02:20AM
Já se taky bavím,jak si indiáni poměřujou pera .


www.3d-konstrukce.cz
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 02:34AM
Ja se bavim vcelku take a spousta lidi okolo. Nic mene primarne ta nesmyslna diskuze vrha stin na DS, coz je mi vuci tobe zrovna docela lito. I kdyby se tu zvire stavelo na hlavu, svou reputaci si timto zpusobem nenapravi, akorat ji zhorsi.
Co se tyce me reputace, tak mam aspon zaruku v tom, ze znam osobne hodne lidi, kteri se mnou v teto diskuzi souhlasi. Podotykam ze znam osobne, protoze skype kontakty nepovazuji za zname a duveryhodne.
Ostatni si udelaji nazor sami, uznavam, ze to tu nevypada zrovna repre, coz ale 90% zvirecich prispevku i mimo tuto diskuzi take bohuzel ne.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 03:57AM
NO A JE TO TU ZAS : me vycitas ze neumim prijmout kritiku, sam ale neuznas ze si udelal podraz !!!!

Ze palis mosty se samozrejme nedivim, ted to delam i ja ! ale kazdopadne si me o tom mel iformovat.
Ne me nechat pri tom ze plati puvodni dohoda a vpalit mi to a foru.... to je proste podraz....

Faktury stebou doresim a tim sme spolu skoncily.... ja neumim prijmout kritiku, ale ty ses zachoval jako
podrazak a nemas dost kuraze na to to priznat......


KDYZ MI NEKDO REKNE : NA FAKTURU JE ROK CAS DORESIME TO PAK NEJAK HROMADNE

a po mesici mi napise UZ BY SI MI JE DAVNO POSLAL

o tvym charakteru to nejak vypovida.... ja jednal naprosto v souladu z nasi dohodou, ten kdo ji porusil jsi byl ty .

ja spolupracuji z lidma pro ktery slovo neco zamena... proto sem spolupraci stebou uzavrel a uz se kni vracet nehodlam

tu mi pak posles na vsecky zpetne
[28.3.2014 23:24:11] elenrino.maranwekumba: ucto jede, ale sem ztoho janek grinning smiley
[28.3.2014 23:24:33] elenrino.maranwekumba: zatim tapu, ale ucim se grinning smiley
[28.3.2014 23:24:41] dan_hk: nebo aspon nejaky, ale na to je rok cas, ted uz mam danovi priznani podany grinning smiley


s naswi komunikace vypliva ze JSI S CASOVOU PRODLEVOU SOUHLASIL, dokoce si ji sam navrhl.... take s toho vyplivaji dlasi skutecnosti.... ale uz me to nebavi rozmaztavat.....

Edited 2 time(s). Last edit at 04/30/2014 04:21AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:02AM
co se tyce NAPADANI precti si layskave tohle vlakno abys videl kdo zacal......
Tohle vlakno se te naprosto netykalo a tys do nej hned vpadl podrazem ! jiste ze jsem po te taky jedal nevybirave...
Ctim heslo na hrubej pytel hruba zaplata.....

Musim rict ze mam take pomerne znacnou podporu od nasich zakazniku, v duchu : cesi sou podrazaci no, musis bzt snima vic opatrnej....

KAZDOPADNE kdyz si prectes svuj prvni prizpevek v tomhle vlakne NAPADL SI LZI TY ME !!!! ja se do ty doby o tobe vubec nebavil.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 04:02AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:07AM
navic vse prekrucujes. 2 mesice vydavame fakturz pod DS, do te dobz jsme to meli osetrene jinak . navic ja od tebe take zadnou fakturu nedostal a mam u tebe nakup za cca 5000 . Upozornuju ze to ze jsem cast zaplatil zbozim , nehraje roli !

JENZE ty stejne nikdy nepriznas zes proste udelal podraz tak to nema smysl DAL RESIT.
Ted mame jiny starosti ktery spechaj, fakturu ti vyresim, ale budu pozadovat i tu od tebe....

Myslim ze to muzem uzavrit. Nasi spolupraci povazuju za uzavrenou a do budoucna nepravdepodobnou.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:14AM
grinning smiley dobre si procti sve prispevky a narazky primo na me a hlavne mimo kos brouku a pomerne hodne mesicu zpet, klidne do doby, kdy jsem te vubec neznal. Jednou hladina musela preteci, protoze nejsi schopen ani omylem pribrzdit.
Podrazil jsem te? Ok at je po tvem, ale pravdou a ty me podrazis nepravdami, lzi a vymysly.
Navic nechapu, proc bych te mel o cemkoli informovat. Myslis jako ze ty me informujes o nespokojenych zakaznicich, kteri te zadaji o pomoc, protoze ode me neco koupili, nefunguje to a ja jim nepomohl? Dobrej for a vymysl grinning smiley
Neznam jedineho cloveka, ktery by se mi ozval s problemem a nevyresili jsme ho k jeho spokojenosti. Coz se o tobe rici neda, protoze si bezradni zakaznici zacli stezovat i na foru, kdyz na tebe vlastne nemaji zadny rozumny kontakt, pouze skype, forum, nebo zpravu ve flasce hozenou do vody.
Mysli si a pis tu co chces, klidne zde pokracuj, zadne ovoce ti to ale neprinese.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:25AM
a ty byli nekde osobni ???????????????????? udelal jsem nekde na tebe podraz ???????????? neudelal

Do te doby NEZ jsi me napadl podrazem jsme meli akorat spor o microstep 32, coz neni nijak osobni ....


vymlouvas se na nesmysli abys nermusel priznat zes udelal podraz...... v poradku .... uz me to fakt nebavi....

ja mam v tom jak "rovnej" chlap jsi jasno .... a to je to dobre co si styhle situace beru pro budoucnost.

NAVIC OPET LZES !!! ja nikdy zadnyho zakaznika ve stychu nenechal ! Jedinz zakaznik ktery si na me kdy stezoval bzl pan KAFKA. ten si stezoval ze jsem odmitl prijmout reklamaci hotendu dobirkou . To jsem osvetlil . Myslim ze pri tom koilik lidi ma nase
produkty je jeden zakaznik, ktery navic pozadoval nesmysl scela acceptovatelny ......

Lide kteri nas pak zadaji o pomoc je dost, a je klogicke ze nekontaktuji tebe kdyz se jim peek roztece, bzlk bz nesmysl kupovat dalsi .... pak se obrati na toho o kom vi ze vyrabi celokovy, takze na nas..... muzes si to bagatelizovat, jak chces, ale je to fakt.

Nasi zakaznici maji na nas kontakt, a s kazdym , kdo je ochoten osobne mluvim. Take zakaznici jsou denne u nas na helplince ..... takze opet ucvelova lez........

Nevim jestli mi nejake ovoce pokvete s tohodle fora, ale ja ma svedomi ciste.... ja te nepodrazil....

Edited 3 time(s). Last edit at 04/30/2014 04:39AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:28AM
je docela jasne jak se veci maji.
v kazdem clanku od tebe je slovo podraz.... nezamiloval jsi se ?
no a v tomto vlakne je zcela jasne kdo zacal napadat....

kazez vodu ! lemptas vodku !

a uvedomujes si ze ty tu spolupraci neukoncujes ? do hazlu te posilaj zakaznici.... ti to ukoncuji...!!!
a to je rozdil....


podrazak + kecal + vejtaha + arogantni hovado + zoufalec + trapak = zvire

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 04:31AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:33AM
ahjoj psychopate grinning smiley jedinej muj zakazik se stiznosti je pa KAFKA a stim vse resim, ceka se na hotend , kterz zatim nedorazil.

TYS MUJ ZAKAZNIK DIKY BOHU NIKDY NEBYL A NEBUDES grinning smiley

VEJTAHA JE TADY NEKDO JINEJ. S tiskarnou jejiz fotky jsou ve slozce PRISNE TAJNE grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Psychopat + nevzdelanec + netiskar + nestrojar + GARAZOBASTL = kikin grinning smiley



btw co FREZA ? uz ji dopravili na mesic ? grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 04:43AM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 04:53AM
Ja mam jasno o tobe uz hodne dlouho, nic mene do urcite miry se to vydrzet dalo, ale ceho je moc, toho je prilis.
Tva dlouhodoba pamet je opravdu spatna a ta kratkodoba plna fantasmagorii.

Podraz je od tebe treba to, co pises o zakaznicich, kteri prijdou za tebou, ze maji problem s peekovym hotendem. Z 99% je ten problem v jeho nespravne montazi, respektive spatne prichycenym termistorem, ci nastavenim limitu teploty. Vymena PEEKU a nauceni se s tim zachazet jak se ma, je dle meho daleko levnejsi varianta, nez nakup celokovu, ktery neni zdaleka tak bezproblemovy, jak zde neustale obhajujes. Pokud spocitam kolik vetraku uz jsem koupil, a hlavne za jakou cenu aby chvilku vydrzely, tak jsem uz na cene, kdy jsem mohl mit bez problemu minimalne PEEKovy holder navic a nemusel jsem poslouchat drncici vetrak. Ovsem proc by si na tom nevydelal, prece nereknes zakaznikovi fakta, radsi je zatluces a prodas mu celokov.

Dalsim prikladem je tvoje naprosta neochota priznat, ze directdrive extruder je bez problemu funkcni a vyzkousena vec. Do krve si se semnou hadal, ze je to naprd a najednou zacnes tisknout dily na rebely i kdyz stojej za hovno, vyrabet zubatky na posuv do directdrive extruderu a ve finale jak mam i potrzeno hanit mosazne zubatice, ktere mam ja s tim, ze ty tve jsou 100x lepsi. Tomu rika ferove jednani a nepodrazeni.
Jsi fakt uboha troska. Lituji tve zakazniky a i tebe.

Edited 3 time(s). Last edit at 04/30/2014 04:55AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 08:39AM
Zajímalo by mě,kdy zavřete čumáky,přestanete řešit blbosti,a začnete debatovat věcně ? Připadám si jak v poslanecké sněmovně . Plno makovek,a výsledek 0 . CHovejte se jako dospěláci,a pojďme řešit tiskárny .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 08:54AM
prese tak ceho je moc toho je prilis !!! na foru muzem mit spory , ale co je dohotnute v soukromi by tak melo zustat....

si krivak a jako takovej ses zachoval.... nejlepsi je ze si tu hrajes na mravokarce !!!! ja tu alespon nikoho nesoudim.
Jiste mam problemy s nekym jako je kikin.... mam problemi s nekym kdo se me snazi podvest ! ale nikdy sem nikoho nepodrazil
narozdil od tebe ! a vis co ? me je to uplne jedno, ja nase dohody ctil, ty ses na ne vysral... myslim ze to vypovida o vaze tvyho slova.
Muj tata mi dycky rikal : slovo je to jediny co mas.... zensky odejsou, prachy utratis.... ale slovo je to co si stebe kazdej zapamatuje.

Ja to moje nikdy nezradil..... ty hned pri prvn i priletizitosti ..... gratuluju

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 08:55AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 08:59AM
btw i ty zakazniky sem zminil az pote co ses nestydel verejne lhat o me a DS !!!! na hrubej pytel, hruba zaplata....

me je defakto jedno cim to je .... ja jim pomohl a tak to ma bejt .... ale prvni si do huby bral DS ty.... ja o tobe a
tvym NEEXISTUJICIM byznysu vzivote nemluvil !!! kdo tuhle caru prvni prekrocil si byl ty !!!!!

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 08:59AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 09:06AM
JA NEJSEM OCHOTEN PRIZNAT DIRECT DRIVE ????? vsimnul sis ty kretene jakej extruder je na EF ?????????????

ja jen tvrdim ze GEAR je proste lepsi reseni !!!! ty mel v ruce 3mm filament asi jako jeptiska robertek !!!

narozdil od tebe ja mam funkcni direct extruder pro 3mm ! tvuj funguje jen s 1.75 abs a vse ostatni je hruza !!!!
3mm rebel funguje do 90ti mm/s , ja z myho primyho dostal 200mm/s na 3mm filamentu ......


oba vime ze ty jedes 3mm jednou za uherak, ale klidne poucuj ! fakt super ..... mas snim nulovy skusenosti, stejne jako s PLA ...
halvne POUCUJ o vecech na ktery skoro nesahnes !!!!!!

direct ma svy + a to je rozmer ... prevod ma vyhodu naprosto ve vsem ostatnim.
sem muzu opet hodit tvoji postu kdes to sam priznal.... ale ty si stejne budes hrat na gurua .... uz me to fakt nebavi ....

NEVITISK SEM JEDINEJ DIL NA REBEL!!!!!! rebel co sem tu mel byl od tebe blbe !!!!!

Zubatice delame to ano... protoze nas o to zadali lidi , kterym tvoje nemakali !!!!! jestli je nekdo troska a lhar si to ty !


je uzasny ze naprosto jedinej tvuj argumet tady neni pravda !!!! a me oznacujes za lhare !!!!! si chudak !

Edited 2 time(s). Last edit at 04/30/2014 09:10AM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 09:19AM
Zrekapituluji tu tvou dohodu, o kterou se ukrivdence opiras

1. do unora 2014 - zadna faktura, nejvetsi objem nakupu bez jedine faktury s tim, ze budou dodany pozdeji, tzn. pro me investice se ziskem 0.

2. od unora 2014 - slibene faktury a stale nic. po podani danoveho priznani jsem prohlasil, ze ted uz je na faktury za 2014 rok cas, coz je pravda, ale ne zadna dohoda, to je uz pouze ma rezignace na stavajici stav.

vzbud se za sna, mluvis ze spani.

Jsem rad, ze jsi pochopil, ze sklenice pretekla a prestanes nas tu oblazovat svymi polopravdami atp. Co to je krivak nemas ani tuseni, protoze se na nej divas denne do zrcadla, nebo vodni hladiny a uz ti to vubec ani neprijde vid.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
dan
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 09:28AM
Jsi fakt debil a kdyz uz ti dochazeji argumenty bez urazek, tak zacnes psat velkymi pismeny a s vykricniky. Ty ubohy bezdomovce se smyslem pro humor grinning smiley Ja vim, ty dily na rebely netisknes, ty je tisknes prez lidi tady na foru a strilis je za dos drsny penize. Jsi uplne pomatenej, myslis si ze tu nikdo o tvych praktikach a obchodovani nevi?
Jako vzdy mas pravdu. EF a TY je proste nej, o tom zadna diskuze, je potreba to potvrdit vice vykricniky a prosimte pokud mozno jeste vice velkych pismen jo ....... grinning smiley grinning smiley grinning smiley a nezapomen si u toho poradne zaplivat na rebela a na me, bude se ti lepe spat ty sraci. To psychopati proste potrebuji, musi se vybit a pak supky na kute a poradne privazat k lehatku grinning smiley


EDIT: Ano jsi kreten presne jako ja, protoze jeste pred nedavnem si mi tvrdil, ze direct je uplne na hovno a jestli ho mas na tom svym sraci, kterej jsem nestudoval a je mi uplne u zadku, tak to si tedaa hluboko klesnul. Zde je presne videt, ze LZES ne v kazdem druhem slove, ale v KAZDEM grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 09:30AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 09:46AM
ty jsi optavdu prizdisrac ........
Jedinej zakaznik Kavka ? ja vim ze jich bylo vice...... a navic kavkovi si vererne napsal ze je lhar ....... (zase)
Si normalni curak .... plast mam od tebe ! nekolikrat si se prokec ale zrejme ti to nevadi !!! a vubec asi nedochazi ....

kdyz uz nic jineho tak se chytas sluvek "freza" nebo pa-hlavice ci dalsi....s negramotem ktery ma vzdelani jezka, kecamu nadobi je to hold tezke....
Tvuj kamos "Milou" taky psal freza na stroj - ale to ty nepriznas!..... navic je to bezny oznaceni ....
Vis co je pa-klic ???? pokud ano tak by jsi mel vydedukovat co jsou pa-hlavice ........ pokud neznajes - jsi debil kdyz se toho chytas..

Vetsina tvych prispevku jsou keci a marketingove blaboly !
Tvoje slovo nema absolutne zadnou vahu ! nikdo ti neveri .... a zrejme si nemas moznost krom skypu s nikym pokecat...
jsi politovani hoden - chudaku

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 10:05AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 10:03AM
19 tyho brezna ty kretene smi napsal od ted faktury !!!!!!!!!!!!!!!!!! moc dobre is vedel ze je to bez nich a ted si hrajes na mravokarce !!!!!

SES KRIPL
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 10:05AM
Urazky pisu protoze nemas koule ani priznat zes udelal podraz ..... muzu sem klidne dat celej nas chat ! ale to by se asi lidi jako forrest divily jak o nich mluvis !!!!

ten kdo je tady krivej hajzl ses ty !!!! uz me to fakt nebavi :-(
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 30, 2014 10:09AM
KIKNE VICE ??? oki tak konkretne ? kdo ???? docela by me to zajimalo !!!
JEN LZES ! ale to delas od zacatku tak nevim proc jsem prekvapen !!!!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login