Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS Evil Forge

Posted by milou 
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 12:06PM
ja jsem z obliga.......
jeden telefonat..... ? nespadl jsi ze stromu rovnou na to co nosis na krku ?
po telefonu se se mnou nikdo bavit nebude.......... takze se zase vrat nohama na zem....... v tvym pripade pres gumu na vodu .....

nikdy jsem nelhal !
narozdil od tebe !!! ...... psalo ti to hafo lidi ! ze jsi ukecanej lhar .......

na me byly jen pripominky ohledne slovniku (sprosta slova, nedrzeni se tematu) nic vic !!!

ja mam vypis z uctu ...... ale to ty opet neuznavas..........

a je docela fajn jak si protirecis.....

a kdyz na me nemas cas a odmitas se se mnou bavit proc si na me po 4 dnech reagoval ?
byl tu klid dokud si byl v nore....

Edited 1 time(s). Last edit at 05/17/2014 12:07PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 03:15PM
nam overujou zasilku pres telefon pomerne casto.... ale ani se nedivim ze neumis ani telefonovat ;-)
no klid tu je i kdyz ses hospitalizovanej ;-)
ty mas pripominky ke sprostym slovum ????????? to je fakt vtip mesice ;-)
kazdopadne tuto debatu koncim ;-)
nejsi muj zakaznik a nejsi ani tiskar, takze stebou nemam o cem mluvit ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 05/17/2014 03:24PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 03:41PM
neumis ani cist ty vtipe mesice..........
jak jsem psal oplachni se ... nadechni a zkus to znovu ! mozna to na po druhe das .....
a kopecky nejsou cr .....

tato debata byla ukoncena !!!byl tu klid .. nevim proc jsi zase mel potrebu reagovat....
mozna.... ti zase dosly prasky a potreboval jsi se uklidnit... chapu te !! forum je zadarmo na rozdil od cvokare....
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 03:48PM
jojo vinen jsem ja ze reaguju grinning smiley nenei nahodou vinen ten kdo to neustale vyvolava ? grinning smiley ale jak rikam nemam stebou uz o cem mluvit grinning smiley

pro dalsi flamy ti doporucuju forum.zdruzeni_sevcu.cz , za par let stebe treba bude svec, tiskare v tomhle zivote uz nestihnes grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 05/17/2014 03:48PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 03:51PM
takze zase nesmys. keci......
nepriznas ze neumis cist a chapat ? nedochazi ti tvuj trapny omyl ?

krom toho ti zrejme nedochazi ze ty jsi problem fora ! je tu klid kdyz tu nejsi....
nemyslis ze by bylo potreba zalepit gumovej clun a hura na kaluz ?
dawaj pianier...
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 03:58PM
jojo , proste keci ;-) papapa ;-)
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 04:00PM
zase kopirujes druhe..... nejsi papouch ??
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 04:02PM
papapa ;-)
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 04:04PM
sbohem ukecanku....
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 04:12PM
;epsi ukecanek nez tiskovy embrio grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 04:15PM
ale jo .... pokracuj.....
zase to byly trapny keci z tve strany....

a ukecanek jsi no... a jsem rad ze si se k tomu verejne prihlasil ... tudis te tak muzu bezproblemu nazyvat a nemuzes rict ze te urazim ........
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 04:41PM
od tebe to sediiiiiiiiiiiiiiii grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 05:00PM
a dal ?
zase ti dosly argumentov ??

Edited 1 time(s). Last edit at 05/17/2014 06:00PM by Kikin.
Re: DS Evil Forge
May 18, 2014 03:48AM
Zajímá mně jedna věc . Snažil jsem se to tu urovnat,a uklidnit tak,aby naše příspěvky měli nějakou hodnotu . Nepodařilo se . Proč je tu povoleno lidem jako kikin Napadat,a zasírat naše vlákna . My chceme psát o technice,a reprap tématu . Ne se dohadovat,a číst urážky .
TO Kikin : Pokud ihned nepřestaneš urážet DS,a jeho majitelé,podám trestní oznámení na neznámého pachatele, protože tvou adresu,a skutečné jméno neznáme . Co je horší ,že tím budou biti admini,kteří budou běhat po soudech . Necháme úřady,aby nám tě našli . A ty zaplatíš náklady řízení,a právního zástupce .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 18, 2014 07:03AM
byl tu 4 dny klid.
Nevim proc mel zvire potrebu reagovat....


to ze zvire lze je pravda .... prekrucuje fakta, podvadi a klame taky....
urazky z jeho strany jsou na denim poradku......

Moje svedomi je ciste.. nemam strach...
delej co uznas za vhodne...

Edited 1 time(s). Last edit at 05/18/2014 07:03AM by Kikin.
Re: DS Evil Forge
May 18, 2014 07:51AM
Asi jsi mi špatně rozuměl . Já nemám problém s kritikou . Jen mi vadí urážky . Zvlášť když někdo říká,že lžu,a nemůže prokazatelně vyvrátit námi deklarovanou funkci našeho produktu . Pokud to někdo prokazatelně udělá,můžu mu jedině poděkovat . To ostatní jsou pomluvy,a urážky .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 18, 2014 08:32AM
hezky napsane... ale videl jsi sam ze spousta lidi ma kritiku a spatnou zkusenost se zviretem.
byla spousta vlaken - kde se vyjadrilo spousta lidi na zvirete.....
jak to dopadlo ? vis sam.....
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 03:00AM
Bol pokoj. A preco prestal? Nezda sa ti, ze si zacal vyryvat?

Doporucil by som obom krotit sa (a pripadne sa hadajte inde).
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 04:28AM
To je jako chtít po korei,aby zničila jaderné zbraně .


www.3d-konstrukce.cz
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 05:58AM
Co si píšete v koši je mi vcelku ukradené. Pokud to vlákno chcete zamknout, tak stačí napsat. Kdyby jste mu neodpovídaly, tak je klid.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 01:35PM
nezlob se bajne, ale nechat do sebe kopat a nereagovat rozhodne reseni neni :-( mozna ze nekomu to jako reseni prijde ale me ne ... nic mene na reseni jiz pracujem.

KIKIN: SPOUSTA ??? asi mame ruzne meritka ....

je jich cca 5 ;-) a stoho jen 3 jsou opravdu nasi zakaznici ;-) co se tyce pana kafky napriklad mame chemicky rozbor spony ktery dokazuje ze nepochazi z naseho hotendu ...... takze moc o spatne skusenosti hovorit neda.
Podivej se do vlakna DS HOTEND a uvidis desitky spokojenych lidi jen stohoto fora.... myslim ze krapet nepomer.... ale je mi to jasny ze to nedokazes posoudit ;-) kdyz nekdo v garazi rozresze jednickovyho golfa a rika si reditel grinning smiley

Edited 3 time(s). Last edit at 05/19/2014 01:42PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 02:03PM
pracuj.. pracuj...
mas chemicky hovno ze smyslene laboratore. !!!!! jenom keci zase..... opet chybu nepriznas.....
Proc by to tam Kavka psal ? a znovu te musim upozornit aby jsi byl pozorny a naucil se cist.......
Kavka mel na teba vyhrady ale do DS hlasovani neprispel..... A TAK TO UDELALO SPOUSTA LIDI !!!!!!!!!
takze zase neprekrucuj....!

a kdyby jsi byl na expu tak by ses docela divil ... jaky maj lidi nazory .....

byl tu klid takze zase tady nezvan s nejakym kopanim..... uz vazne nevis co by....
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 04:41PM
byl tu klid nez ses obevil grinning smiley ale skoda slov ;-)
Musis se zeptat pana kavky proc mel potrebu to psat, kazdopadne mi nechali udelat atest reflektometrem a NEJEDNA SE TOTOZNY MATERIAL !
nevim odkud ta spona je a je mi to jedno .

Edited 1 time(s). Last edit at 05/19/2014 04:45PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 04:47PM
zase keci ...... byl tu klid i potom co jsem se objevil.....
bavi te furt prekrucovat ?
a co vim tak si se dohadoval i s jinymi....... a nekteri mi i psali ze s tebou uz problemy meli a ze to nema cenu resit .... pac jsi do nebe volajici...
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 04:51PM
klid byl v lecebne co ses tu objevil, hold nestihas 2 mista soucasne no ;-)

uplne se mi libi jak prehlizis ty lidi co nas podporili ;-) ale me to hreje pac si umim predstavit jak ti stoho skubala hlava grinning smiley

myslim ze se tam zvali naprosti vsichni co snama meli nejakej problem.... ale mame MNOHEM vic tech spokojenych ;-)
kazdopadne uz te to trapit nemusi.... podporu reprap sceny sme defakto ukoncily a zamerujem se komercnim smerem .
Podporujem nadale jednotlivce z reprapu kteri snama dlouho spolupracuji , a tim to pro nas hasne ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/19/2014 04:55PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 05:17PM
s lecebnou a praskama jsi zacal ty ........ chudinko.... rikal jsi ze si byl u army "specnaz" no a tam jses to naucil.....
potom co te vyhodili jsi v loji a na cvokare nemas dengy no a tak se kojis na foru......

opravdu uz nevis co pises....... Vzpominam si jak si tvrdil ze nespokojenyho zakaznika nemas..... a ted uz to aspon trochu zacinas priznavat......

kdyz tu reprap scenu "uz asi po pate" ukoncujes..... tak co tu jeste delas ??
jo jo ... ja vim .... okoukat.. okopirovat a pak to vydavat za vlastni....machrovat

a ta "hlava mi fakt jako skube no" ........................... k ty smule nejsem na voditku jako ty ....

kdy dostanes nahubek ??

Edited 1 time(s). Last edit at 05/19/2014 05:20PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 06:56PM
ja rikal ze jsem byl u sedme brigady specialnich sil !!!!! a to je velkej rozdil grinning smiley ale chabu ze kdyz je nekdo ve "vojenskym" airsoft klubu, ktery ma cely 3 cleny , a naziva se odbornikem na zbrane, ze to asi nema smysl moc vysvetlovat ;-)
byl bys prekvapen co o tobe vim..... ale resit to nehodlam ;-) Kdo nema dengy ( coz je mimimochodem dementni vyraz ) je patrne stveho prohlaseni na netu ze vzhledem k financni situaci jsi v airsoftklubu docasne veteranem grinning smiley stoho jsem sel do kolen grinning smiley

Ale taky mam par postrehu .... pan Kafka je velmi blizko od pardubic, a studoval jsi v HK ;-) je pomerne zvlastni ze 90% nespokojenych zakazniku je ze
stejne lokace ;-) neboj se nic... brzy tu sit rozmotam ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 05/19/2014 07:02PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 19, 2014 10:02PM
no byl jsi v army.. tak za co te vyhodili ??

v zadnym klubu airsoft nejsem a nikdy jsem nebyl..........
nikdy jsem se nenazval odbornikem na zbrane !!
jenom jsem psal ze neni problem vytisknout strikacku a vystrelit .....!! coz se svitivim filamentem od DS nepripada v uvahu protoze je to sracka...

slovo "dengy" neni dementni vyraz.... mozna to casem pochopis....

mohl bys mi prokazat laskavost.. a prelozit to z vypatlanstiny ?
""""""""""je patrne stveho prohlaseni na netu ze vzhledem k financni situaci jsi v airsoftklubu docasne veteranem grinning smiley
stoho jsem sel do kolen grinning smiley """""""

nemuzu si pomoct.... ale tu hamotinu psal nejaky debil.... Neznajes ho? jsi to ty ....

Ty mas par postrehu ?? jak to mam chapat ?
jo...... sorry ... kavka je muj bratranec... bydlim v HK a pochopitelne jsem tam musel studovat (zvire preci NELŽE) ... a 90 % nespokojenych zakazniku ze stejne lokace je asi proto ze Dan je muj zetak a forest nevlastni bratr................... a v podstate tahle vznika ten 3clenej arsoft tym......u ktereho jsem prosychr trener... (abys nemohl zase blbe kecat...)
jako opravdu si nas ted prokoukl a nam nezbude nez se cervenat.....


Timto se omlouvam Danovi, Kavkovi a Forestovi za to ze jsem napsal zvireti ironicky clanek s jejich jmeny.


Zvire...... jsi paranoidni debil ! kterymu na ty lodi hodne .. hodne moc fouka pod tasky ! (jo sorry ... mas vlastne lod a tasky na strese nemas.... ty mas asf. papir)
s kretenem tveho kalibru jsem se v zivote nesetkal...!!
a mel bys vyhledat odbornou pomoc ..... protoze takovej vul nemuze byt svepravnej....

a napis sem co o me vis abych mohl byt prekvapen..... ukecanku !
mas me svoleni takze to sem nasypej !
-dojed tu lajnu a dawaj zvatlo...... Hei di-dzhei vodochki nalej !!

pokud se chces furt hadat ....tak me to srdce netrha........
delej co uznas za vhodne... zvire !

Edited 1 time(s). Last edit at 05/19/2014 10:42PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 20, 2014 02:55AM
rad bych te poucil ze lod nema strechu grinning smiley rika se tomu paluba, a ta moje je komplet ocelova ;-) jedna se o ocelovou jachtu tridy leopard tovarni vyroby robert tucker ;-)

jinak preju hezky den grinning smiley

Asi si nevzpominas jak jsi psal I JA SE VE ZBRANICH VYZNAM grinning smiley grinning smiley grinning smiley je mi to jasny , airsoft ti dal velmi obsahle vzdelani o zbranich grinning smiley

Tvoje svoleni nepotrebuju grinning smiley az budu mit vse ucelene, samozrejme zverejnim co si za nymanda ;-)
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 20, 2014 07:20AM
poucit me muzes.....
ALE DOVOL ABYCH ZDURAZNIL ze veta: "fouka ti pod tasky" nema ve vysledku nic spolecneho se strechou..... nepochopil jsi to a nechal si se nachytat !

taky ti strasi ve vezi !!
-uz chapes jaky si vul ?

No ... to si teda nevzpominam !!! nikdy jsem nenapsal ze se ve zbranich vyznam .... ZASE PREKRUCUJES ! odbornik si tady ty...
samy lzi od tebe .. a ty plodej dalsi lzi ....
a dal ?? no zase lzi .....

prober se uz !
airsoft jsem nikdy nehral !
ale mozna to v recku na dovolene zkusim - strelit si do nekoho a nejit za to na 6 let za vrazdu musi byt zabavne...
i kdyz vim ze ve tvym pripade bych dostal spis metal nez kriminal.......

A DELEJ ! uceluj !!! uz aby to bylo !
nerad bych aby to tu musela resit vnoucata .....

Hej di-dzhej vodochki nalej !!
-vodochki nalej.....
-vodochki nalej - smelej ....
Hej bratiska vypej ne robej....
Budet vse u nas okej !

Edited 1 time(s). Last edit at 05/20/2014 07:28AM by Kikin.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login