Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS EVIL FORGE

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 05:09AM
no ja netvrdim ze wankel je ve vyvoji dal ;-) jen ze jakozto principialne je dle meho lepsi ... ;-) Mluvit sem o nem zacal jen proto abych zduraznil ze je zbytecne se upinat na dogmata ;-) Miki nevim cos mel za wankla, ale v tom co sem sedel ja ten teda jel uzasne ! :-)

Protoze dle meho je nesmysl tvrdit ze na sliceru neni co zlepsovat ;-) to co muze naprvni pohled vypadat jako nemenna vec , lze jinym pristupem a napadem posunout zas o neco dal ;-) To ze se my nevynny poznamky chytne autolakyrnik a zacne stoho delat horor je vec jina grinning smiley
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 05:33AM
zvire: ty proste nejsi schopny napsat prispevek, aniz by jsi v nektere jeho casti napsal nejakou urazku, ze?
Nejsi proste schopny priznat, ze jsi napsal kravinu o motoru ani potom co ti to dostatecne popsali a napsali ti co jsi rekl spatne.

Stacilo jenom napsat, ze slicer je 100% uzavreny projekt a nic nesdelime. Kdybych vedel co to zpusobi, tak se te na to vubec neptam.

Jeste chvilku chlapci pokracujte a opet putujete do kose s prislibem, ze priste vase vlakna putuji rovnou do kose, aniz bych zkoumal co v nich je.

Klidne me muzete obvinovat z toho, ze diskriminuji DS na foru, ale proste dokud tu nebyl zvire, tak tu byla pohoda, spousta zkusenych tiskaru a clovek se hned dockal odpovedi.

Ano, bohuzel je to tak, ze moderatori maji minimalni moznosti jak tohle forum uhlidat. Kdo si chce tu cesticku jak nas stvat si ji proste najde. Takze se budu drzet hesla, ze kdyz se kaci les, tak letaji trisky. Pokud je nekdo proti, at mi to posle do PM. Pokud se vas najde dostatek, tak z fora odejdu ja, zalozim vlastni forum, kde budou registrace na pozvanky.
Ja mam vetsinu problemu vyresenych, novackum pak muze radit treba zvire na skypu!!!
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 05:35AM
zvire:
bud tak hodny a neprekrucuj fakta....
Ludvajs byl prvni ktery komentoval tvou nesrovnalost s wankelem. Ja se ho zastal a podporil ho.
nasledne si psal hamotiny ktere jsem ti vyvratil. Nemuzes to zaprit.
horor jsi z toho udelal ty.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/29/2014 05:36AM by Kikincuk.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 05:46AM
bajne jakou kravinu ??????????????? jpodivej se prosim na prvni muj prispevek kde je zminen wankel ! ja ho jen uvedl jako cestu inovativniho pristupu .
co je na tom spatnyho ?
je mi defakto jedno jestli se nekomu wankel libi nebo ne, ja mel cest ho ridit a ja ho mam fakt rad.... to je prece ale uplne jedno !
me jde jen o to ze kdyz jsi napsal ze na sliceru neni co menit, je to dogmatizmus ;-) neni v tom naprosto zadnej zlej umysl, ani rypani.
Jen si myslim ze na vsem je vzdy mozno neco menit a posouvat to dal ;-) dle meho takhle veda pracuje..... posouva limity ;-)

kdyby si kazdy rekl ze na tom neni co menit, v zasuvce mame stejnosmernej proud a jezdime na paru ;-)

kikin:
Ludvajs je v pohode, ma jinej nazor na wankel, neni problem ;-) Ty samozrejme podporis jakejkoliv minimalni rozpor , protoze to okamzite beres jako spojence proti DS , coz je usmevne winking smiley myslim ze z ludvajsem nemam jediny problem ;-) ruzny nazor neni duvod hledat problem tam kde neni ;-)

bajne je zajimave jak ignorujes ze spoustu skusenychtiskaru jebalo na spoustu zacatecniku... pomohl jsem jim ja :-(

Edited 3 time(s). Last edit at 05/30/2014 09:49AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 06:52AM
a ted jsi se zase chytl toho nejmene podstatneho v mem prispevku. Motor je to posledni co je treba resit. Slicer asi je realne nejak vylepsit, ale jeho zakladni funkci je kvalitne rezat vrstvy, aby byl vysledek tisku co nejlepsi. Proto nechapu co vic muze jeste delat. Na to jsem se te prave ptal, ale chapu, ze to muze byt obchodni tajemstvi.

To co je ale podstatne jsou ty urazky, spam, kraviny a odchod lidi z fora, kteri prave tohle nechteji cist.
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 07:55AM
kikincuk je evidentne kikin, pac ucet kikin ma ban smiling smiley
a presne proto sem nechtel davat ban, jelikoz kdo chce, zaloguje se tu znova pod jinym uctem...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 09:20AM
zvire..zvire..
za urcitou dobu kazdy pozna ze je nesmysl ti jakkoliv odporovat.
Ty proste neuznas nic.
s navazenim do lidi zacinas zpravidla ty.
Wankela si zacal rozpitvavat ty a ja jsem pouze komentoval tvou blbost. Nesmyslny obhajoby s naslednyma urazkama + vytahovani.

konkretne narazim na: "o motorech nic nevis" ....."motorum nerozumis" a "nas dron ma hybrid motor takze o motorech neco vim"
+ posledni fraze "jsi autolakyrnik a do motoru by ses poustet nemel "
- kedby se tve tvrzeni zakladalo aspon minimalne na pravde tak bys potom nemohl psat takove hlouposti.

Jestli je kikincuk zaroven kikin nebudu komentovat.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 10:08AM
bajne vids sam, ja mam vazne jen jedny nervy, odsran mi prosim zvlakna kikincuka a vsechny jeho alterega a slibuju ze bude klid jak v raji ;-)


kikine meles ty ;-) ale uz to nebudu nijak komentovat nema to smysl, a tobe presne o to jde ;-) myslim ze nejlip fungovalo kdyz sem te ignoroval ;-) takze odted jsi zas jen vzduch ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/29/2014 10:11AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 10:30AM
zvire: kolikrat jsi uz psal, ze na neho nebudes reagovat?

pises ze se jen branis, ale v kazde "nereakci" prilevas olej do ohne. Nerikam, ze to vse zpusobujes ty, ale snad jsme rozumni lide, tak se tak podle toho chovejme.

Kikin: Ac chapu, ze ti jde o to, ze chces zvire z fora dostat. Tak to ma opacny vliv, zvire tu stale je, ale odesli lide, jejichz nazoru si vazim. Vazne ti to za to stoji? (touhle vetou nemyslim nic proti zvireti)

Nebylo by jednodusi, kdyby jste mi kazdy pres PM napsali nazor na toho druheho, ja vam je pak oba dam na foru v zamknutem vlakne. Vzajemne si nebude reagovat, vsichni budou znat vase nazory na toho druheho a nam ostatnim pak date pokoj s timhle spamem a s*ackama. Souhlasite?
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 29, 2014 01:01PM
Omlouvam se za OT, ale beru buvodni post jako jasne cileny. Pokud to tak neni zvire (jasne to zde napis, ze veskere predchozi nesmyslne utoky vcetne toho posledniho berez zpet), beru zpet a omlouvam se. Ovsem ve sve odpovedi si to jasne. Jinotaje, slovickareni a prekrucovani faktu jsou tvou specialitou, tudiz:

1. s tim potrefenim to je dobrej for grinning smiley to by si uz musel kejhat minimalne rok grinning smiley
2. nemam zadny problem, pouze se branim evidentnim utokum. Ten kdo vykrada reprap nejsem v zadnem pripade ja. Pokud si to myslis ze nekdo vykrada tve kommercni vyplody, tak si hluboce na omylu a velice jednoduse se to da dokazat, nehlede tomu, ze to tu padlo jiz nescetnekrat.
3. ohledne banu to neni vyhruzka, to se pletes, to je pouze fakt, do ktereho se uvrhnes sam, pri obhajobje svych prekroucenych polopravd.
4. nic jineho, nez reklamu to od DS nevidim. Pokud povazujes prinos pro Reprap zrizeni privatni HelpLine na Skype, tak to neni prinos pro reprap. Je to presne naopak. Poradit jednotlivci s evidentnim kommercnim zamerem mu neco prodat neni podpora komunity. I kdyby si mu poradil sebelepe (a budes ted tvrdit, ze to neni kommercni zamer) a nic mu neprodal, tak se tu radu zde na komunitnim foru nikdo nedozvi, tudiz prinos pro komunitu 0.
5. Napak, sve jmeno tu vidim a dokonce cele a nekolikrat, coz mi osobne nevadi, je to ale pouze tvuj projev bezradnosti a cileneho utoku, ktery si tu predvedl jiz nekolikrat a netyka se to pouze me. Zverejnovani jmen a prijmeni, ktere znas pri nesouhlasu s danym clovekem je tva specialita a je to zde na foru videt hned nekolikrat a myslim si, ze by to tak byt nemelo.

Nepotrebuji zde s tebou dale diskutovat, vsichni znali vedi, jak to s tebou je. Dalsi diskuze dopadne jako vsechny a duvod je jasny. Ty vis totiz vsecko, musis mit vzdy posledni slovo, vsichni ostatni jsou prizivnici a vykradaji tve myslenky.

Sorry admini za opetovne OT, ale sr... si na hlavu od nekoho podobneho, jako je zvire nenecham. Zadna jina konstruktivni diskuze mimo forum nenastala (mimo x emailu s opetovnym napadanim a urazkami), tudiz zminovane vyreseni problemu mimo forum neni mozne a trvam bud na verejnem doreseni, pokud me mini zvire neustale napadat, nebo at si sve zvire jasne cilene komenty necha pro sebe.

Quote
Zvire
Pane Lenc ja na nikoho neutocil nikoho jsem nejmenoval, myslim ze porekadlo o potrefene znate, takze zrejme mate pocit ze jste
se dopustil neceho nekaleho.... coz ale neni muj problem, ja vas jiz neresim. Jen jsem uvedl ze jisti reprapari se chovaji takovym zpusobem, ze me to nuti drzet vse pod poklickou.... Videl jste me nekde zminit vase jmeno ?

Pane Lenc vyhrozovani je opravdu co kvam sedi ;-) a pro me toto forum jiz reklamou neni take , nebod jsem prodej nasich produktu v cechach defakto ukoncil ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/29/2014 05:46PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 05:44AM
pane lenc pokud je neco podle vas cilene , je to proto ze vas hryze svedomi, ja mluvil obecne a nikoho jsem nejmenoval ;-) ale nebudu skryvat ze to ze jste si vedom sveho nekaleho jednani me tesi ;-)

preji hezky den ;-)
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 06:16AM
Opet zadna konkretni reakce na konkretni pripominky, beru to jako souhlas s tim, co jsem napsal a to mi uplne staci.

Me svedomi nehryze ani omylem a ty evidentne zadne nemas.

Nadherny den.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 06:17AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:22AM
jojo pane lenc ;-) kdyz nekdo porusi naprosto vsechny vzajemny dohody, nic snim konkretne resit nehodlam ;-) reste vse oficialni cestou, ja jsem jiz o vas informoval britske urady ktere me ujistily ze se svami vyporadaji po svem ;-) good luck ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 09:23AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:23AM
Jestli vám nikomu nevadí, že ten psychopat zvíře se naváží do vývojáře, kterej navrhnul vlastní tiskárnu a zveřejnil zdrojáky pod opensource, tak mě teda jo. Zvíře udělal pro komunitu prd, leda tak to, že jí zaplevelil fórum svýma výlevama. Jeho téma o tiskárně se pořád jen maže a maže.

Dan na rozdíl od zvířete komunitě něco dal, a je normální.

Tím problémem není Kikin, není to Dan, je to Zvíře.

S Bajnem souhlasím, jsem ochotnej koupit doménu, udělat virtuální server a nahrát na něj phpBB. Dám klidně roota víc lidem, aby to nebyla oneman show. A uděláme si zase klidné místo pro technické debaty, kde budou jen lidi.

No psychotic animals allowed.


3draty.cz - celokovový hotend
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:24AM
Jezisi to je jeden for za druhym grinning smiley uzij si to grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:30AM
jojo alespon nekradu ;-)

MAJKLE ! vyvyjet jako dan ( vykrast jiny projekt ) umi kazdej ;-) chapu ze zde je pan lenc chapan jako jista ikona , ale to je spise smutne ;-)
Zajimave je ze pan Lenc i kikin pusobi z HK ;-)

Nic mene ja pana Lence nenapadam .... jen jsem vyjadril svuj nazor a podezreni ! pokud pan lenc mysli ze to neni pravda, at poda trestni oznameni ...
ja budu velmi rad

Ja mam zdokumentovany veskery nase rozhovory !!!!!!!!! kde bagatelizoval rozlozeni os EF, jako neuzelne a zbytecne , a v naslednem modelu je pouzije ???? to je vazne usmevne ! stejne tak mam zdokumentovane vse co jsem mu predal a pred soudem nebude problem dokazat ze jeho osy jsou nase dusevni vlastnictvi ;-) nedelam si iluze ze by nam cesky soud prirknul nejake odskodneni, nic mene se alespon prokaze kdo kradl ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 09:41AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:33AM
Mjakle zajimave je ze pred tydnem jsme se schodli ze jsi uvadel nepravdive informace o DS hotendu, najednou je tu utok odtebe, protoze jsem se zrejme dotknul tveho kamarada ;-) gratuluji ;-)
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:42AM
zvire: doufam, ze mas dobry duvod/dukaz kdyz nekoho nazyvas zlodejem. Ac mam ja osobne na celou vec jiny nazor, tak za me mas bonus: vystrahu na ban, jeste jedna podobna urazka na nekoho a ban bude udelen.
Co je mezi vami je mi naprosto fuk, ale neminim cist podobne urazky na foru, kde jsem moderator. Debata k tematu zkopirovani vaseho navrhu uz tu byla, nic jsi nedokazal. Takze za me neodpodtatnene narknuti z kradeze. Stojis-li si za tim, budiz, jednej pres urady. Ale tyhle vyplody me na foru absolutne nezajimaji.
Ale uprimne byt tebou si take davam pozor na to co pises (ted nemyslim kvuli banu, ale kvulli ceskym zakonum) Pripadne krive obvineni se da vratit zalobou/pripadne protizalobou.


A hlavne uz to nereste na foru.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:47AM
Jak to že je Dan chápán jako jistá ikona? Není to náhodou proto, že je za ním vidět přínos? Protože svoje výtvory dává k užití dál jako open source, ze kterého i EF vzniklo?

To žes blbě okopíroval E3D (tedy pak už DS hotend pro mě kopií není) s Danem nesouvisí.

Mě jsi také vyhrožoval trestním oznámením.

Co je tohle sakra za technické fórum?


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:52AM
Zvire NELZI tady vsem!!
nemam tedka cas ti vice napsat ... jenom by me zajimalo jak si prisel na to ze kikin pusobi z Hradce ?
je to totalni paranoidni vylev ....

Osobne bych byl rad kdyby si to tady vsechno objasnil.

Psal jsi ze me budes ignorovat ! cos je pochopitelne dalsi z tvych blbosti co jsi napsal..
takze pokracujem !

Majkl - me bylo taky "vyhrozovano" ... ale kde nic tu nic... tesim se na den az to prijde ...

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 09:53AM by Kikincuk.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:52AM
Majkl:

ne, je to proto ze nabidl lidem usporu tim ze neinvestuje sve zdroje do vyvoje , ale vykrada ostatni projekty !!!!! ty to klidne nazivej pomoci !


navic koukni na to jak sam sebe schazujes :-) jeste pred par dnema si psal OMLOUVAM SE , DS HOTEND neni kopii e3d !!!!
ted uz se to zrejme nehodi a tak jdes kam vitr tam plast ;-) uzasny winking smiley

EF rozhodne nevzniklo z rebela, nema snim spolecnyho naprosto nic krome prumyslovych profilu. Naopak o rebelu III vzhledem k EF se to rict neda ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 05/30/2014 10:21AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:54AM
KIKINCUK

nerikal si neco o tom abych respektoval mineni ostatnich ? tys dostal ban !!!!!! kde je tvuj respekt ?????? grinning smiley
ja vim naprosto presne kdo jsi , i kde se pohybujes ;-) nic mene zverejnit mi to nedovoluje zakon na ochranu osobnich informaci ;-)
ale vim moc dobre ze mas velmi blizko jak k HK tak k pardubicim ;-) neboj se nic , brzo se setkame ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 09:58AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:55AM
Kikincuk ma BAN ? a odkedy ?

a nezamlouvej to...
ctrl C + ctrl V

Zvire NELZI tady vsem!!
nemam tedka cas ti vice napsat ... jenom by me zajimalo jak si prisel na to ze kikin pusobi z Hradce ?
je to totalni paranoidni vylev ....

Osobne bych byl rad kdyby si to tady vsechno objasnil.

Psal jsi ze me budes ignorovat ! cos je pochopitelne dalsi z tvych blbosti co jsi napsal..
takze pokracujem !

Mas me svoleni to zverejnit ! neskovavej se za osobni udaje !
a jsem zvedavej jak se chces setkavat kdyz o me vis uplne kulove !

Edited 2 time(s). Last edit at 05/30/2014 10:00AM by Kikincuk.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 09:59AM
ne kikin ma ban, ja trochu zapomel ze soucasti schyzofrenie je amnesie ;-)

btw ty jsi prave priznal ze jsi kikin, protoze ja psal ze budu ignorovat kikina ;-) kde je tvuj respekt k mineni ostatnich ?

navic nehodlam to zverejnit protoze me naprosto vyhovuje situace ze netusis jak moc veci o tobe vim ;-) takze nehlede na zakon to ze strategickeho hlediska pro me neni vyhodne ;-) me plne vyhovuje situce ze nemuzes verit nikomu kolem sebe ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 05/30/2014 10:25AM by Zvire.
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 10:28AM
Je uplne evidentni a to na 1. pohled, kdo z ceho vychazel. Ja z RepRapu jako takoveho a stejnym zpusobem jsem to predal dal.
Vodorovne ulozeni tyci bylo uz na i2 a dost pochybuji o tom, ze si dusevnim tvurcem i2, ale v tvem podani je vse mozne.
Uz jen tve prvotni narceni, ze jsem kompletne okopiroval vozik extruderu je proste zcestne. Na 1. pohled je po zverejneni koukatelnych fotek zrejme, ze to tak neni ani omylem. Navic mas jinak ulozene motory pokud vidim dobre.
Jestli se ti zda, ze zde na nikoho neutocis a nenapadas ho, pak zijes skutecne ve snu tak se probud.

Edited 2 time(s). Last edit at 05/30/2014 10:33AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 10:32AM
kikin je zkratka kikincuka... kde je tva soudnost ?
Netusis o me vubec nic ... takze me to nechava absolutne v klidu...

tobe vyhovuje ze ja nemuzu verit nikomu kolem sebe ?? pokracuj...
a pozdravuj svy kamarady z KGB kteri uzivaj praktik z 80. let...

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 10:34AM by Kikincuk.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 10:48AM
jojo proto mame uplne jinou elektroniku, mame jiny osy mame jiny vse ;-) coz se o rebelu III rozhodne rict neda ;-)

kdo z koho vychazel je zrejme ;-)

navic sam dobre vite pane lenc ze puvodne sme dokonce meli od vas svoleni vyrabet primo rebely ;-) ale opet lzete jen jak se vam hodi ;-)
ale prekvapen tim fakt nejsem ;-) pokud je to podle vas tak evidentni, nevim proc jste puvodne pomlouval dreamera ( puvodni projekt ) a pak jste ho skopiroval ;-) ale nerikam ze nic neumite, umite krast a lhat, v tom mate vyhodu proti kikinovy , ten neumi nic grinning smiley

Edited 3 time(s). Last edit at 05/30/2014 10:51AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 10:58AM
Co to plácáš? Jaké je potřeba svolení k vytisknutí Rebela?


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:05AM
no ipan lenc ti potvrdi ze jsem si to potvrzeni vyzadal !!!!!
pan lenc : DELEJ SI CO CHCES , JE TO OPEN !
ja : TAKHLE JA NEPRACUJU A NEBUDE ANI DS , JE TO TVE DILO, TAKZE BEZ POVOLENI HO DELAt NEBUDU .


nasledne jsem panu lenci zaslal navrhy uprav a jmeno melo byt DS REBEL II+

nakonec ale testy rebelu dopadli hur nez jsme cekali proto jsme zacli od znova .........

toto ani pan Lenc poprit nemuze, opet mam zdokumentovano ;-)

ale velmi zajimava skutecnost je ze pan Lenc toto reseni os doslova zavrhoval.... evidentne zmenil nazor az na zaklade vysledku EF ;-)
kazdy at si udela nazor sam ?

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 11:10AM by Zvire.
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:08AM
Myslenku 1. vety vubec nechapu a jeji duvodneni uz vubec ne, to je jako priznani?

Ano, rebely si muze vyrabet kdo chce a o tom to je, ale to nikdy nepochopis.

Clovek, ktery me nutil prejmenovat Rebal na DS Rebel jen pro to, ze se na nej da jeho HotEnd to nema v hlave v poradku. Navic ten kdo cerpal u me jsi ty a nijak jsem ti to nezazleval do te doby, nez si me nazval zlodejem. Tvuj komercni zajem je mi uplne u riti.
To, ze povazujes věcné pripominky k puvodnimu dreamerovi za pomlouvani, je tvuj problem, se kterym se nemuzes evidentne vyrovnat.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.