Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS EVIL FORGE

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:11AM
je to priznani spis vase pane lenc , nebo spis musi byt , protoze pokud poprete ze jste mi to svoleni dal, jsem schopen to prokazat ;-)
ale lzete porad takze me fakt neprekvapite ;-)

o prejmenovani rebela protoze vyuziva nasi technologii jsme mluvili, nepopiram, nakonec jsem stoho ustoupil a vy jste vymenou souhlasil ze
pokud mi vyrobime rebela bude se jmenovat tak jak jsem uvedl ;-) opet mohu dolozit !

ale je to jako vzdy , lzi a mlzeni ;-) ja svama vzdy jednal z prima , a nepouzil jsem bez vaseho svoleni nic i kdyz bych mohl, u vas je to naprosto naopak ...

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 11:15AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:14AM
Chlubíš se tím, že žádáš povolení, tam kde ho není potřeba? Tohle fakt nemá cenu.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:17AM
Bajn:

a jako za co ??????? resime tu vzajemny nedoreseny vztahy !!!!! muzes mi ukazat jedinou urazku ?


hmmmm, ja mam taky jasno, je tragedie kdyz ma nekdo pocit ze ma moc nad jinymi ..... smutne :-(

navic kdyz se podivas, od dnesniho rana jsem mnohem liberalnejsi nez utoky ostatnich vuci me ! jen uvadim pravdu kterou jsem schopen dolozit !
to ze je ti ta pravda neprijemna je vec jina :-( podej zadost o ban, ja podam stiznost na tebe jakozto moderatora :-( i kdyz je mi to lito.
zakladni povinnosti moderatora je byt nestranny ! ty jsi od zacatku na strane pana lence a dokonce popiras i inspiraci rIII evil forgem , pritom je naprosto zrejma :-( ale nejak nevim proc ban....


navic by bylo dobre se zamyslet jak je mozne ze vzdy kdyz kikin zacne stracet pudu pod nohama, prispech ritir pan lenc !!! jiste je to jen nahoda ;-) stejne jako ze oba pusobi v HK ;-)

Edited 4 time(s). Last edit at 05/30/2014 11:26AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:20AM
Majkl:

ja sem tu zadost nedaval proto abych se tim chlubil ( coz myslim doklada to ze jsem to zverejnil az ted ) ..... ale proto ze mam uctu k praci jineho..... skoda ze tu uctu nemaji i ostatni !

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 11:21AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:27AM
zvire: jsi normalni? dva mesice ti tu nejenom s raptikem piseme, at vychladnes a neresis sve problemy na foru. Nekolikrat jsem ti daval moznost vse napravit, vzdy jsi jen sliboval a skutek utek. Nabizel jsem ti reseni, prosil te, at toho nechate a vysledek? Dozvim se, ze zneuzivam moc.
Samozrejme se muzes proti me u adminu ohradit, na to ma pravo kazdy.
Ja to do osobni roviny nepresouval, pokud ty chces, budiz.
Pokud-li budes chtit, klidne se mi ozvi na skypu, casu moc nemam, ale mel bych tam o vikendu byt. Klidne ti vysvetlim sve kroky.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:27AM
Jedinou urazku ?? ty zrejme opravdu nevis co pises.....

"a pak jste ho skopiroval ;-) ale nerikam ze nic neumite, umite krast a lhat, v tom mate vyhodu proti kikinovy , ten neumi nic "

jak toto mam chapat ?


Kde prosimte zacinam ztracet pudu pod nohama ? stale cekam na tve informace o me... !!!
tak jako se vsim ... kdyz jsi v nouzi zacnes urazet... a prekrucovat fakta....
treba v tomto vlakne jsi mel velkou potrebu se hadat s wankelem a jak to dopadlo ?

PRO VSECHNY !!! nemam zadnou spojitost s Hradcem Kralove a Dana osobne neznam a nejsem snim jakkoliv spjatej.
ty tvy vyhruzky si nech nekam jinam ...
blaboly typu ze skoncim na jipce a ty u vyslechu jsou trapny ! osobne jsem ti nabizel setkat se na expu.

Edited 2 time(s). Last edit at 05/30/2014 11:36AM by Kikincuk.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:29AM
jo a jen abych uvedl na co zvire reaguje, tak jsem psal, ze pozadano o ban. Zpravu jsem posleze smazal, protoze jsem zalozil prislusne forum v sekci obecne, kde bude ban list, vcetne vysvetleni.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:31AM
Bajn:

ja proti banlistu nic nemam , nic mene musi byt obektivni....

na spor musi byt vzdy dve strany , a vyrazeni jedne strany je proste ucelove .... navic presto ze mame spor , myslim ze se drzim ve velmi slusnych mezich
alespon se o to snazim.

kez by ty ses snazil byt nestrannym moderatorem :-(
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:44AM
opet slusne :

kikin:

"a pak jste ho skopiroval ;-) ale nerikam ze nic neumite, umite krast a lhat, v tom mate vyhodu proti kikinovy , ten neumi nic "


toto lze chapat tak ze proste neumis nic ;-) nic nepovazuji za sproste ani hanlive slovo .

Nic je defakto fizikalni pojem ktery presne nevysvetluje ani vakum, nebot dle jedne teorie ve vaku zastice ve stejny okamzik vznikaji a zanikaji.
coz znamena ze vakum nelze oznacit za nic, protoze stejne dobre muze byt VSECHNO ;-)

tuto vetu lze chapat tak ze vakum ma vetsi vedomostni kapacitu nez vy, ac je to vec kterou nejsem v dany okamzik schopen vedecky prokazat.
Pokud se dobrovolne prihlasite do laboratore DS , provedeme pokus vytvoreni vakua ve vasem mozku, a monitoraci naslednych interakci ;-)

;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 11:54AM
a dal ?
rad se prihlasim do "laboratore" na ocelovy konstrukci tvy jachty....
kde ze tedka je ? cerne more ?
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 12:06PM
Myslim si, ze narknuti ze lzi a kradezi a zaujatosti tu jiz bylo dost. Bud to jasne a zretelne zvire doloz, nebo se zdrz hlasovani. Myslim si, ze by si se mel naopak spouste lidem omluvit.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 12:47PM
zvire: myslim, ze muzu rici, ze jsem s vami vsemi mel svatou trpelivost. Nekolikrat jsem vam oboum daval moznost to ukoncit. Ty jsi neustale psal, jak te vsichni jen napadaji a ze jim jen odpovidas. Nerikam, ze to tak v nekolika pripadech nebylo. Na druhou stranu jsi mnoho roztrzek vyvolal ty. Nad tim neminim debatovat.
Pres den jsem ti tu psal, at si vykriky o zlodejich nechas do soukrome korespondence, ze ti za neco podobneho hrozi ban. Misto toho, aby jsi se zamyslel, tak jsi o par hodin pozdji napsal
"ale nerikam ze nic neumite, umite krast a lhat, v tom mate vyhodu proti kikinovy , ten neumi nic "

Pokud si chces adminum stezovat za me rozhodnuti, tak prosim. Nemam problem si to u nich obhajit.

Jen bych podotknul, ze pro me je reprap zabavou pro volny cas, tak stejne tohle forum. Ac tu jsem registrovany vice nez dva roky, tak moderatorem jsem se stal nedavno prave kvuli tomu co se tu ve spojitosti s tebou na foru delo. A myslim, ze prostoru na vyreseni sporu k nevoli ostatnich jste tu meli az moc. Snad to pro vas bude konecne dostatecnym impulzem k zamysleni
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 01:23PM
bajne pro me je raprap taky zabavou, nebod jiz sme v komercni sfere... reprap se ani jinak brat neda , uzivit se jim nelze ...
nic mene tve rozhodnuti opravdu za nestranne brat nelze .... ale nejsem tak najivni ze pujdes proti dnaovi i majklovi ....
vtipne je kdyz tu nekdo tvrdi jak se 3d tiskarnama nezivy a prodava tiskarny za 17000 ;-) jiste ma pak vydelek nulovy ;-)


jiste , mi se tiskarnama zivime, ale nestydime se za to ;-)

pokud to povazujez za spravne , dej mi ban ... jen pak nevim proc tu radi kikincuk ..... asi pak udelam account zvirecuk winking smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 01:25PM by Zvire.
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 01:33PM
a proc bych je neprodaval ? nechapu to. jsem na plny uvazek zamestnan a reprap resim ve volnem case a neni to muj zdroj obzivy, tot vse. nechapu, co je na tom nepochopitelneho ci spatneho. reprap mi bere temer vsechen volny cas. je na tom neco spatneho? tve argumenty jsou velice smesne grinning smiley prodavaji zde desitky lidi, divim se, ze nenapadas i je, jak si to vubec muzou dovolit ze grinning smiley
A vsichni prodavaji veci ohledne reprapu, dokonce i i2 s "tvym" rozlozeni tyci. to si opravdu dovoluji hodne.

Kazdopadne zde na foru nic neprodavam, a to ze tu prodavas ty je mi uplne jedno, kvuli tomu zde zadny spor nikdo nevede, ale jak je videt, neudrzis myslenku.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 01:39PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 01:38PM
V cem je me rozhodnuti nestranne? Bud konkretni, neni treba chodit okolo horke kase. Klidne tu zkopiruj konkretni zpravy, kde snad jinym nadrzuju.
V cem bych mel jit proti majklovi a danovi?
Nedelej ze sebe obetniho beranka, ze nejaky zly moderator si na tebe hrozne zasedl a jde proti tobe.

A ad kikincuk: myslis, ze mi nebylo jasne, ze si uzivatel, ktery dostane ban muze vytvorit novy mail, konto/proxy ip? Muzes mi zkusit popsat co by zmenilo, kdyby i tento uzivatel dostal ban? Po treti by si to konto uz nezalozil?
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 01:43PM
v tom ze ja tu mluvim obecne a vybehne pan lenc ;-) a kdo dostane ban ? no jiste ze ja .... pritom pan lenc i majkl utocili konkretne na me .
nemluve o tom ze majkla sem se nikde ani sluvkem nedotkl posledni 3 mesice ;-)
ale jiste, pan lenc je velky "reprapar" a tak se defakto ocekava ze mu materska zakladna helfne ...
v pohode ;-) delej jak myslis ;-)

DAN:

nejde o to ze je prodavas, ale o to ze tvrdis ze to delas defakto jako matka tereza ;-) vytvaris kolem sebe zamerne mytus, ze co je open je zadarmo a nic na tom nevydelavas.... ale schovavas za reprap vsechno tak nevim proc sem prekvapen ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 01:46PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 01:51PM
zvire..zvire...
tobe vsichni tak ublizujou ...
Nemyslis ze by bylo fajn taky neco priznat ? proc stale hledas chyby na druhych ? proc ty kriva obvineni ?

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 01:54PM by Kikincuk.
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 01:55PM
Kdo tvrdi, ze mi prodej nevydelava?
Vydelava, ovsem uplne v pohode se bez toho prijmu obejdu.
Pouze tvrdim, ze to neni muj zdroj obzivy a to skutecne neni. Ze tomu ty neveris, to je pouze tvuj problem. Nejsem natolik silenej, abych postavil svuj hlavni prijem na prodeji RepRapu s rodinou, 2 detma a hypotekou.
Jenze o tom ty vis uplny kulovy. Kdyz ti dojde maso, nahodis prut a pes si neco nekde ulovi.

Motas do sebe holinky s hodinkama, ja vim ze je to pro tebe stejne, oboje se to natahuje, ale to je ve skutecnosti jedina podobnost. Opensource a reprap neni o tom, ze se to nemuze prodavat. Ale mozna se asi pletu ne?


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:00PM
tys to tvrdil, celou dobu ... ale to je fuk grinning smiley pravda ty do balis do marketingu stylu " ja se tiskarnama nezivim " ;-) krasny je ze me nas marketing vycitas, ale my vnem jsme stokrat uprimejsi nez ty ;-)


bajn :

48h spatky prisel pan lenc z vyhrozovanim , ze mi zaridi ban .... a hle je to tady, jak necekane a nestranne ....

Edited 3 time(s). Last edit at 05/30/2014 02:03PM by Zvire.
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:03PM
To tvrzeni bych velice rad videl a neprekrucuj to co je jinak. Ja ti zadnej ban zarizovat nebudu neumim to a ani nemuzu. ban si zaridis svym pristupem uplne sam.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:04PM
jojo ;-) je mi to jasny ;-) prisel si do tohodle vlakna za ucelem myho banu jak jsi sam zdelil....
nezbyva nez uznat ze tva strategie zafungovala.... ;-) gratuluji ;-)


Bajn:

kradez a lez nejsou vulgarni slova, jsou to scela bezne vyrazi . ja si za tim co jsem rekl stojim. A byl bych opravdu rad kdyby pan Lenc podal trestni oznameni !!! nebod jsem schopen plne prokazat jeho inspiraci mojim projektem dreamer ...
kazdopadne jsem nepouzil nic vulgarniho co by nekoho melo pobourit....

je mi jasne ze pan lenc se me chce zbavit, potkavat nekoho koho okradu neni moc prijemne .......

Edited 2 time(s). Last edit at 05/30/2014 02:12PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:05PM
ban sis zaridil sam ! stejne tak jako to ze toto vlakno pujde nejspis zase jak uz byva zvykem rovnou do kose!
Tobe zrejme opravdu neni pomoci.

Kikin dostal ban a bylo... jenom ty si z toho musis udelat cirkus ve svuj prospech ...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:09PM
KIKINCUK:

BAN SIS ZARIDIL SAM JE OD TEBE TOTALNI VTIP grinning smiley
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:11PM
Vstoupil jsem do vlakna z jedineho duvodu a to z evidentne cileneho utoku na me, ktery si nejdrive poprel a nasledne mi nadavas do zlodeju atp.
Do vlaken kde se vyskytujes by me po zkusenostech s tebou nenapadlo uz napsat nic, pokud se me to ovsem evidentne netyka.
Zacal sis sam. Misto aby si napsal, ze to nebylo mirene na me, tak ze me a vsech ostatnich delas debily.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:12PM
kazdy tvurce sveho stesti !
Nebrec..

Dan - presne ! kdyz si vzpomenu jak se hadal s motorem... a kdyz videl ze nema narok tak to zamluvil... tak jako se vsim..

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 02:15PM by Kikincuk.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:21PM
zvire: twe to si vazne myslis, ze jsi ten ban dostal na objednani dana? Chlape vrat se na zem.
A ano, kradez a lez nejsou vulgarni slova. Ale ja byl vychovavan ve vsi slusnosti. A ver, ze nez bych nekoho nazval lharem, potazmo zlodejem, tak bych si musel byt hodne jisty a ani tak bych to nejspise nehlasal verejne na netu. Takze podobne nadavky ja povazuju za o dost horsi nez nejakou vulgaritu. A predem jsem te na to upozornil.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:24PM
zvire: a vete "BAN SIS ZARIDIL SAM JE OD TEBE TOTALNI VTIP grinning smiley" se neni treba smat, je pravdiva. Ban je skutecne za to co jsi psal.

Kikincuk: vazne mas potrebu se dale ztrapnovat a tvrdit, ze nemas s kikinem nic spolecneho? Nechapu co tim chces docilit, ale myslim, ze to tim padem o tobe asi dost vypovida.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:28PM
bajn - ja jsem nekdy tvrdil ze s kikinem nemam nic spolecneho ? nejsem si nejak vedom..
mozna jsem to nepriznal ... ale tez taky nepoprel ... kazdy at si udela usudek sam ..
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:32PM
bajn, opakuju ze jsem nepsal nic hanliveho ani vulgarniho... navic puvodne jsem psal jen obecne .... az po te zo me pan lenc napadl konkretne, rozhodl jsem se jednat stejnou formou.... pokud si myslis ze ban opravneny, udelej to , ja si myslim ze ti tech par piv od dana bude chutnat ale casem zhorknou :-(

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 02:33PM by Zvire.
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:36PM
Na mou pripominku si mohl reagovat jednou kratkou strucnou vetou, ze ktere by bylo evidentni, ze to nebylo na me. Nemuselo se vubec nic dit. Jenomze to si nemohl, protoze si to myslel presne tak, jak jsem tusil.
S Bajnem jsem na pivu jeste nebyl, planujeme to uz dlouho, ale urci te ne kvuli tobe, to si opravdu o sobe myslis hodne. Videl jsem se s Bajnem zatim asi 2x a to po 10 minutach. Tva detektivni kancelar ma znacne vypadky v archivu a hradecke spiknuti je tva dost dobra paranoja grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 05/30/2014 02:40PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.