Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS EVIL FORGE

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:40PM
ja jen necitil potrebu te utesovat kdyz se doznavas ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:43PM
jojo , je cista nahoda ze vsichni kritici DS jsou kolem tebe ;-) super ;-)
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:43PM
Citim s tebou, nemuzes za to, vsichni ti ublizujou. Kolem me na internetu grinning smiley Jeste ze ty jsi z vesmiru grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 02:44PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:47PM
ne kolem HK a sam to vis ;-) proste konkurence ti nevoni ;-) a kdyz je proste uspesna tak ji skopcim, pomluvim, a bude ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:47PM
Zvire .. predloz jedinej hmatatelnej dukaz o "hradecky mafii" !
pokud tak neucinis ... budu te verejne nazyvat lharem.. pak si muzes jit stezovat na narodni vybor..
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 02:51PM
Neznam nikoho okolo HK, kdo te tu kritizuje.
Nejsi pro me zadnou konkurenci, nechapes to? o to tu vubec nejde a zadne pomluvy tu neresim.
Pomluvy tu bohuzel siris pouze ty a neni ti to vubec blby.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 03:02PM
Quote
Zvire
v tom ze ja tu mluvim obecne a vybehne pan lenc ;-) a kdo dostane ban ? no jiste ze ja .... pritom pan lenc i majkl utocili konkretne na me .
nemluve o tom ze majkla sem se nikde ani sluvkem nedotkl posledni 3 mesice ;-)
ale jiste, pan lenc je velky "reprapar" a tak se defakto ocekava ze mu materska zakladna helfne ...
v pohode ;-) delej jak myslis ;-)

DAN:

nejde o to ze je prodavas, ale o to ze tvrdis ze to delas defakto jako matka tereza ;-) vytvaris kolem sebe zamerne mytus, ze co je open je zadarmo a nic na tom nevydelavas.... ale schovavas za reprap vsechno tak nevim proc sem prekvapen ;-)

Jestli jsem cetl spravne, tak jsi ho i pres upozorneni nazval zlodejem, to mi prijde docela konkretni, ne?
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 03:19PM
rekl jsem ze jisti "reprapari jsou zlodeji", po te co pan lenc zacal opet utocit , jsem jej samozrejme zlodejem oznacil a je to muj nazor....
pan Lenc ma spoustu moznosti obrany.... nic mene zlodej neni nijak vulgarni vyraz a pokud to takto beres, za tituly kteryma me ocastoval v poslednich 2 mesicich pan lenc by mel mit ban dozivotni ;-) ale proste dvoji metr no .... hlavne ze si to navzajem pochvalite kluci .....

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 03:22PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 03:21PM
DAN:
jojo , jako elektronika 84mhz a drv 8825 je jen marketing :-) zeptej se raptika jak mu ten marketing pomohl u tiskarny ..... ale to nebyla pomluva vid ....
nebo jak sem ti dluzil faktury na kterych sme se jasne domluvily, opet to nebyla pomluva .....
atd atd atd

hrajes to pekne, to se musi nechat ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 03:21PM
lhari
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 03:23PM
grinning smiley ty neco rikej ;-) kdepak je tvuj respekt k nazoru adminu ? grinning smiley jooooo on se zrovna nehodi ? je mi to jasny ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 03:27PM
proc mluvis o koze ? kdyz se resi vuz ?
dan
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 03:30PM
Nazor neni pomluva a jestli sis nevsiml, tak to neni nazor jenom muj.
Konecne si to tu natvrdo napsal a tim padem doufam ten dozivotni ban dostanes, protoze notoricti lhari, kteri veri svym vlastnim lzim nepatri na verejne forum.
Neni to o zadnem dvojim metru, ale o tom, ze jsi zde nedokazal to, ze jsem neco od tebe ukradl, protoze neni co. To ze si privlastnujes principy atd. ktere nejsou z tve hlavy a bezhlave si to tu prosazujes, to je ten problem, o kterem se zde bavime. A kdyz nekdo nesouhlasi, je zlodej a lhar. Jsi opravdu chudak.

PS: A fakt mi nejde dohlavy, proc sem zase tahas faktury a jeste pri zpusobu, jakym si to vyresil, teda ty si vlastne nic nevyresil, udelal to za tebe nekdo jiny. Je uzasne, jak nedokazes ani jedinou vec dodiskutovat do konce, zablejes ji dalsimy uryvky vytrzenymi z kontextu. Tomu se neda rikat jinak, nez umeni.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/30/2014 04:07PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 04:11PM
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 05:56PM
No kazdopadne jde videt zvire, ze se s tebou neda v tuto chvili rozumne mluvit, aby me tu nekdo obvinoval z bratrickovani, tak na to nemam cas ani chut.
Napsal jsem ti tu nekolik zprav, ktere snad dostatecne vystihuji proc ten ban. Kazdopadne co nebylo primo vyrcene, tak ban nebyl udelen jen na zaklade dnesnich projevu, to uz bylo jenom vyvrcholeni toho co se tu za x tydnu delo. Byla to jen posledni kapka.

Snad jen dovysvetleni proc se nemluvi o banu pro dana a pro ty komu se ty ... nechteji cist:
Kdyz vzniklo prave toto vlakno, tak to snad vypadalo, ze bude klid. Uz pri vzniku jsem bedlive sledoval jestli nekdo neco zacne a vedel jsem ze v tu ranu zacnou padat hlavy-bany.
Kikin zacal s nejakymi dotazy, ale k tematu, nasledne v jinem vlaknu dostal podminku.
Nasledne jsem znova upozornoval po postu zvirete:
---
Bajn [ PM ]
May 27, 2014 03:13PM Moderator
to ze jsem dal podminku kikinovi za napadani neznamena, ze ji nemuzes mit taky. Proste se vyhybejte osobnim utokum a venujte se technickym vecem!
Pokud mate nekdo (nejenom zvire) k udeleni banu cokoli dalsiho, tak to asi smerujte sem do fora a pokusim se pripadne odpovedet.
---
nasledovalo ohrazeni,ze ho bude ignorovat a moje potvrzeni
May 27, 2014 04:57PM
zvire: tak s nim nemluv. Jedine co ti psal je, ze tu desku ma a ze s tebou nesouhlasi. Bohuzel to napsal po kikinovsku, samozrejme ty jsi na neho taky reagoval po svojem a ani jeden jste si neodpustili narazku. Tak jste si je zase pomerili a zase dejte pokoj
---
nasledne zas kikin neco poslal a dostal ban
nasledne zvire napsal to co napsal o zlodejich
pak par prispevku o motorech, dalsi upozorneni na zviretuv post
May 29, 2014 10:33AM Moderator
zvire: ty proste nejsi schopny napsat prispevek, aniz by jsi v nektere jeho casti napsal nejakou urazku, ze?
Jeste chvilku chlapci pokracujte a opet putujete do kose s prislibem, ze priste vase vlakna putuji rovnou do kose, aniz bych zkoumal co v nich je.

dan reagoval s tim, jestli mysli ho, a nejaka debata okolo
dalsi upozorneni v reakci na zvire
May 29, 2014 11:52AM Moderator
To co je ale podstatne jsou ty urazky, spam, kraviny a odchod lidi z fora, kteri prave tohle nechteji cist.
---
dalsi upozorneni
May 29, 2014 03:30PM Moderator
zvire: kolikrat jsi uz psal, ze na neho nebudes reagovat?
pises ze se jen branis, ale v kazde "nereakci" prilevas olej do ohne. Nerikam, ze to vse zpusobujes ty, ale snad jsme rozumni lide, tak se tak podle toho chovejme.
---
nasledne dan reagoval s tim, jestli mysli ho, at toho necha, pokud ne, ze se mu omlouva
samozrejme doslo k roztrzce, protoze zvire myslel dana
nacez ho zvire oznacil dana za zlodeje a dostal vystrahu stejne jako kikin
May 30, 2014 02:42PM Moderator
zvire: doufam, ze mas dobry duvod/dukaz kdyz nekoho nazyvas zlodejem. Ac mam ja osobne na celou vec jiny nazor, tak za me mas bonus: vystrahu na ban, jeste jedna podobna urazka na nekoho a ban bude udelen.
A hlavne uz to nereste na foru.
nasledovala rozepre, do ktere se jeste zapojil dan.
Posleze se vyjadril znovu i zvire
"ale nerikam ze nic neumite, umite krast a lhat, v tom mate vyhodu proti kikinovy , ten neumi nic grinning smiley"
nacez mu byl sliben ban


Takze abych to cele shrnul, za posledni 4 dny to mame 5 upozorneni, po kterem nasledovalo varovani, ze uz vazne bude nasledovat ban a nasledne jako sedmy v rade prisel ban.

Takze asi tolik k tomu, proc zvire dostane ban a dan zatim ne. Kikincuka neresim, protoze ocekavam, ze by se stejne zalozil znova.
Re: DS EVIL FORGE
May 30, 2014 06:18PM
Ahoj chlapci, přestaňte si tu kopat do báboviček a moc prosím Bajna, aby tohle vlákno zamknul, případně odhodil do koše, nenese naprosto žádné užitečné informace.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 03:04AM
Dan:

Presne tak lhari na forum nepatrej a tak by si mel dostat ban.
a ano presne tak nazor neni pomluva, a ja mam plne pravo si myslet co si myslim .
asi 5x jsem te tu usvedcil ze lzi tvoji vlastni komunikaci....
. Tvuj nazor je ze jsem lhar, ja si o tobe myslim ze si lhar a zlodej ! jenze ja za svuj nazor dostanu ban....
Velmi "nestranny" pristup...

Edited 2 time(s). Last edit at 05/31/2014 03:15AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 04:19AM
Lhari na forum nepatrej ...
Tak co tu jeste delas ?

ban si nedostal za svuj nazor.. ale za ty svy blby keci !
tak prestan brecet a aspon jednou se postav jako chlap !

JSEM NEVINEN

Edited 1 time(s). Last edit at 05/31/2014 04:41AM by Kikincuk.
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 05:10AM
Lubos: jij vlakno bude presunuto do kose. Jen jsem se snazil vysvetlit proc ten ban dostal a nechat mu prostor pro vyjadreni. Vzhledem k tomu, ze jedina jeho reakce byla, ze on je nevinny a ze za vsechno muzu ja plus pripadne ostatni, tak ho zitra presunu.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 05:20AM
vlakno klidne presunte... ja za sebe i DS mohu rict ze z ceskyma repraparema sem skoncil. Budu resit individualni zadosti o pomoc primo nam, ale do tohoto fora uz zadne nase poznatky vkladat nebudu.... tvoje nestranost je videt na pristupu k kikincukovi, neni vic co rict. hold mi dej ban, ja si udelam zvirecuk a na dale budu pro toto forum prinosny stejne jako kikin grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 06:06AM
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 06:23AM
myslim ze tva rodinna videa jsou tu trochu offtopic grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 07:10AM
a co tam mas dal ?
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 07:13AM
zvire: aha ma nestranost je nejdrive videt u pristupu k danovi a majklovi, nyni i ke kikincukovi.
Kdyz jsem primo tobe vcera v podvecer adresoval otazku

"A ad kikincuk: myslis, ze mi nebylo jasne, ze si uzivatel, ktery dostane ban muze vytvorit novy mail, konto/proxy ip? Muzes mi zkusit popsat co by zmenilo, kdyby i tento uzivatel dostal ban? Po treti by si to konto uz nezalozil?"

tak jsi mlcel a ted delas hrdinu.

Ale protoze ja se k veci nebojim postavit, tak te muzu uklidnit tim, ze ve stejne zprave co jsem adminum psal o tvem banu jsem psal i o znovuzalozenem uctu od kikina.

A uprimne v 90% tvych prispevku na foru uz jsi ted prinosny pro ceskou komunitu na foru jako kikin, takze to vlastne velka zmena nebude.
Re: DS EVIL FORGE
May 31, 2014 04:31PM
presunuto do kose, bohuzel tohle vlakno ztratilo informacni hodnotu.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
June 01, 2014 04:41PM
mily bajniku, tak tohle uz je fakt moc .

za posledni pulrok jsem ti naposilal nase technologie za x 1000 a ty me budes srovnat s kikinem ???????
to ses fakt predvedl !
vic to komentovat nebudu, clovek jemuz jsem ve svem case pomahal kdy to jen slo ??????
a dost..... ted teda kikin fakt budu ! .....

polovina ceskyho reprap pouziva moje produkty, a ty kterej je moderatorem jako slepec houslistou me bude srovnavat s kikinem ?
to je fakt trochu moc !!!! chces druhyho kikina dostanes ho ! naprosto jednoduse ti slibuju ze vyvolam flame na cokoliv co napises ty
nebo pan lenc ,nebo majkl ! myslim ze jsem toho udelal pro reprap hodne , ale tohle jsi prehnal. ten ban me ani nestve, ale to co si rek, jsi jen
dokazal jakej jsi slizoun .... zrovna ty , pomahal jsem ti a naposilal ti spoustu technologii zadarmo !

uz chapu proc drzis s panem lencem !

na tvuj dotaz sem mlcel proto ze na debility neodpovidam... neustale jsi prekrucoval a cilene smeroval veci proti nam. presto ze ja ti pomahal ....
uz fakt nebudu... ohledne tveho charakteru si myslim svy :-(

Edited 7 time(s). Last edit at 06/01/2014 06:31PM by Zvirecuk.
Re: DS EVIL FORGE
June 01, 2014 05:48PM
Tohle vážně přesahuje všechny meze. Bajn se, hodně držel, nabízel ti několikrát možnost a ty místo, abys trochu bral plyn, tak okolo sebe kopeš jak malej jarda.

Jsi ubožák.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
June 01, 2014 06:12PM
a to rikas ty ??????? tak si zvykej, ted uz budu jen kopat, proto ze do povlu se proste kope !!!!!! to rikas ty kterej je schopnej otocit nazor 2x za 72 hodin ?
uzasny ! ;-) ty si naprosty priklad ceskyho ritoalpinizmu ! ale kazdy hold delame nejaky ten sport ;-)

ale mam pro tebe spatnou spravu, netusis kde ty meze jsou ;-)

ze kopu ? jiste !!! veril jsem ve spravedlnost moderatoru, veril jsem ze za poctivou praci je clovek odmenen, to jsem ale neznal pomery v ceske reprap sfere.
zde moderator ktery kdyz ma potize vola me, ale kdyz jde o kamaradcoft, zacne lhat a chovat se jak nacek ! uprimne ja se taky drzel ;-) ted uz nebudu.

je mi jasny ze hlavne ty to nerad slysis, ale utocil jsi na me a DS taky, tak sklizis co si zasel. Jiste , po pul roce ses omluvil .... a za tyden na to
jsi vse poprel tvym utokem.... ty me vazne kritizovat nemuzes..... jsi jen o par bastlu lepsi nez kikin .

btw ubozak je ten kdo rika :

- kpiroval jsi
- tak ne , promin, nekopiroval jsi
- aaaaaaaaha tak ted uz se mi to nehodi, kopiroval jsi


uz jen zbejva:

-kup mi pivo a nekopiroval jsi (opet )

grinning smiley grinning smiley grinning smiley jsi na sebe hrdy ? gratuluju grinning smiley

Edited 5 time(s). Last edit at 06/01/2014 06:24PM by Zvirecuk.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
June 01, 2014 06:59PM
dneska ryby nebraly ?? my za to nemuzem........
Jdi si stezovat tomu ... kdo ti kazdy rano chcije do kafe !!

jsi takovej zoufalec ze i muj "nick" si musel zkopirovat...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE
June 01, 2014 07:20PM
jeee ahoj , tys mi tak chybel ;-) uz jsem si zacinal myslet ze ceska reprap neni zas tak zla, ale jak ses tu , hned mam jasno grinning smiley
je mi jasny ze tobe jako cechovy je zavist velmi vlastni ! to vis ty muzes chytat tak krysy v kanalu grinning smiley
ja mam more z obyvaku asi tak 6 metru ;-)

ja neskopiroval tvuj nick , naopak delam ti reklamu ;-) od ted zde budu platny stejne jako ty ;-) neboj bracho, mi to zvladnem grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 06/01/2014 07:21PM by Zvirecuk.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.