Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prodám : trysky,drivery,hotendy

Posted by milou 
Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 03:51AM
Prodám Náhradní díly

Tryska volitelná 1.75/3.00 0.14 , 0.15 , 0.20 , 0.25 , 0.30 , 0,40 , 0.50 , 0.80 cena 90 kč./ks.
Filament driver pro přímý extruder cena 90 kč./ks.
Komplet Hotend celokovový volitelný - Bez elektroniky cena 650 kč./ks
Unašeč závitových tyčí pro M6 a M8 cena 80 kč./ks.

Možno koupit i samotné díly jako heat block , heat brake,a jiné .
Attachments:
open | download - driver (Kopírovat) (Kopírovat).JPG (75.2 KB)
open | download - hotend (Kopírovat).JPG (74 KB)
open | download - trysky (Kopírovat).JPG (76.2 KB)
open | download - unašeč (1) (Kopírovat).JPG (70.6 KB)
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 06:58AM
Tak to je dobrej ftip.

Nejdřív to prodáváš za 45e a teď za šest kil? To znamená, že sis do teď dělal z tvých zákazníků prdel? Nebo ten za 40e je pozlacenej a tenhle je jen hliníkovej?

DS rulez!!!!

Edited 1 time(s). Last edit at 06/26/2014 07:54AM by jirik.nad.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 07:01AM
V DS už nepracuju. Nabízím tyto výrobky sám za sebe .
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 07:20AM
Takže ti Zvěřina dal práci, pak jsi konečně přišel na to že je to psychouš a rozhodnul ses to samé co prodává on střílet takhle pod jeho cenou?

Blahopřeju!

Zvěřinovi to přeju, ale i o tobě to něco vypovídá. Například to, že bych se dost bál dát ti práci, aby když tě naštvu jsi náhodou nevyrazil s mým výrobkem na trh s cenou poloviční.

Anyway good luck.

Edited 1 time(s). Last edit at 06/26/2014 07:55AM by jirik.nad.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 07:40AM
bez emoci a nadavek, dekuji.

Jak to maji dohodnute mezi sebou je jejich vec. Navic to neprodava pod znackou DS, tzn. to vubec nemusi byt stejne vyrobky.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 08:01AM
bajn: Pardon, upravil jsem. Emoce ale udržet moc neumím, když vidím ten výsměch.

Že ty hotendy jsou totožné, to je evidetní a spíš je to tak jak píšu já, než že by Milou zahodil výkresy od Zvířete a na rychlo vymyslel novej.

Štve mě to, že ač Zvíře je divnej. Tak tohle mi nepřipadá normální. Nejdřív (ač jako zaměstnanec nebo jak to spolu měli) tu zastával Milou jméno DS a najednou je hrozně samostatnej a cena je jen o kousínek menší než je na rebelove.org, kde Dan asi našel rozumnýho dodavatele a má normální ceny za hotend.

Já bych s koupí hotendu od Miloua počkal, třeba bude cena za tejden poloviční smiling smiley
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 08:11AM
Je to do vyprodání zásob . Tedy jen chladiče . Protože zbytek komponentů je open source . Brzy bude nový hotend .
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 08:20AM
milou: mas PM
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 09:29AM
Posli mi tedy odkaz na zdroje tech open source veci
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 26, 2014 10:09AM
myslím,že to měl na stránkách průša . ale nejsem si jistý
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 27, 2014 05:02PM
milou - co se stalo ?
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 28, 2014 05:26AM
Dobry den.

Pokusim se priblizit co se deje , a to proste proto , abych ochranil cleny REPRAP komunity.
Pan Milko pro Drone Solution LTD vice nepracuje, a to proto ze byl propusten. Dopustil se nasledujiciho.

Na schuzce s nasim generalnim investorem, se snazil naseho investora stahnout pro projekt sve soukrome dilny.
Tento investor me o tom informoval, a za toto hrube poruseni vsech firemnich zasad a duvery, byl pan Milko propusten.

Co se tyka hotendu ktere prodava, dokumentace i hotendy samotne jsou majetkem DS. Jedna se tedy o kradez.
Rikam to zde pro to, ze timto okamzikem je to verejne znamo, a pokud nekdo od pana milka neco koupi, muze pozdeji
celit pravnim postihum, nebod se uz nemuze jednat o koupi v dobre vire. Je to stejne jako by propusteny strojar ze skodovky
ukradl dokumentaci a doma si rozjel vyrobu nahrandich dilu. DS hotendy nejsou open source a dokumentace byla zhotovena dle mych pokynu, nakresu
a vysledku z me laboratore. Coz mam opet zdokumentovano. to ze se nejedna o open je dukaz toho ze pan milko ani nevi kde ty puvodni nakresy vznikly,
teda vi ale samozrejeme se mu nehodi ze vznikly u me.Ja jsem na stesti trochu podeziravy a veskerou komunikaci si archivuju.
Pan milko je pomerne zrucny strojar ale o tisku nevi naprosto nic.
Proto ani nemam obavu z jeho konkurence :-)


Presto ze se jedna o pomerne citlivou zalezitost, ja se snazil panu Milkovi vyjit vstric, ale proste vymysli novy a novy veci jak DS poskodit.
To bude mit sve dusledky, a to co jsem zde napsal , jsem napsal jen proto aby se do toho zbytecne nenechala zaplest i REPRAP komunita.

Dekuji za pochopeni a HAPPY PRINTING


Petr Zverina
Drone Solution Ltd

Edited 4 time(s). Last edit at 06/28/2014 05:55AM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 28, 2014 05:52AM
ahoj jirik.nad

Ta cena je zpusobena tim, ze uz je jednou zaplacene dostal. Kdyz nekdo ukradne kolo, taky ho klidne proda za 500 grinning smiley protoze si ho neporizoval.

Edited 1 time(s). Last edit at 06/28/2014 05:53AM by Zvire - DS.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 28, 2014 05:29PM
Ubožáku, táhni ...

Cena je způsobená tím, že jsi Zvíře, přesně vím, kolik který z dílů stojí, takže to zopakuju ... Táhni!!!! A nedělej z nováčků zvířata!!!!!

Všechno jsi vojel od E3D.

Navždy se budu pyšnit tím, že jsem tě dokopal k tomu uznat aspoň trocha kreditu E3D, vím že to ani SanjayM neocení, ale já na to budu stejně hrdej.

Máš jinej chladič a na to jsi po (chybném) okopírování E3D přišel po půlroce. Přestaň lhát, mlžit a přehánět a pojďme si povídat o reálných věcech. Až se naučíš dělat heatbrake, tak povidej ...Zvíře

Vyhrál jsi, jsi dobrý manipulátor a i mě jsi trocha posunul!!! Jednou bych chtěl být tak skvělý jako ty, být kapitánem lodi plavit se sám a mít laboratoř

BTW: Jen pro sychr. Kdyby měl někdo pocit, že nadávám na konkurenci. Udělali jsme várku 100+ks hotendů, co vycházej komplet na 800. včetně větráku a temistoru, takže přiznávám, jsem zlej komerčák, co držkuje na "konkurenta" ...

Tohle fóru mělo bejt o spolupráci, vlastně vzniklo krz nápady a zkušenosti lidí, kteří prošli vopruzama skládání tiskárny a jejího ladění a byli ochotní sdílet svoje poznatky s novjema lidma. Oproti tomu, tys RepRap pojal jako svůj komunikační kanál, prodejní díru, a chceš jen ždímat, bez špetky repektu k lidem na kterých vlastně testuješ. Udělal sis ze začátečníků testovací králíky bez předchozího upozornění.

2 jiri.nad: Přibližně tuším co máš na mysli, ale v téhle šarádě je to hra Zvíře vs. člověk ... a Milou je podle mě právě ten člověk a Zvíře - zvíře.
2 Kikin: Díky, za to žes vydržel!
2 Milou: Hurááá!!

Edited 4 time(s). Last edit at 06/28/2014 06:30PM by majkl.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 28, 2014 06:34PM
nemel bz sis za sve vyjadrovani DAT BAN ? grinning smiley

tahni si sam :-) kazdopadfne cena je odpovidajici produktu.... ale ty vis samozrejme lip nez ja jak to u me ve firme bylo grinning smiley
Nebudu se k tomu vyjadrovat. Ale docela chapu ze zrovna tobe se tyhle praktiky libej :-)

Co plast ? furt kam vitr ? grinning smiley


Jeste nedavno ses tu omlouval ze sem nic nevojel, a ted zas vojel grinning smiley poslu ti pivo chces ? a zas napises ze nevojel grinning smiley

CELEJ hotend je naprosto jinej, TRYSKA JE NAPROSTO JINA LIGA PROTI e3d a na dalsich dilech jsou roydily ktere by si mohl videt i ty , pri vsi slusnosti smiling smiley

Tak az se zas zmeni vitr dej vedet grinning smiley

Naopak ja mam k reprapu pomerne velkou uctu, ale to neznamena ze ji mam automaticky ke kazdymu co si rika reprapista. Protoze i v reprapu jsou lide co si uctu nezaslouzi,
napriklad ty grinning smiley

Edited 3 time(s). Last edit at 06/28/2014 06:40PM by Zvire - DS.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 28, 2014 09:53PM
To že si nečteš správně to co píšu není moje chyba. Přečti si to ještě jednou, pomalu, s odstupem, možná pochopíš.

Cena je odpovídající produktu??? Fakt tak to mi vysvětli, jaké materiály jsi použíl, jaké drahé metody? Máš pozlacený ruce nebo v čem je ta přidaná hodnota, když Milou teď prodává to samý za 650?

To žes jsi nevojel E3D jsem myslel ve smyslu, že jsi ho vojel blbě. Ale ty nečteš, nebo nerozumíš.

Že je CELEJ hotend naprosto jinej je NAPROSTÁ LEŽ!!!!!!!!! okamžitě přestan mlžit a lhát.

O úctě k RepRapu pomlč, ani nevíš co to projekt RepRap znamená a o čem to celé je.

Tvou úctu nechci, nezasloužím si takový trest.

Omlouvám se všem za další plevelení fóra. Ale každý Zvěřinovo blábol okomentuju, aby už se nestalo, že se tu bude roztahovat, lhát a věšet bulíky na nos.

Edited 1 time(s). Last edit at 06/28/2014 10:02PM by majkl.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 29, 2014 05:03AM
jak jsem ti jiz rikal , vytvorili jsme mnoho mnoho prototypu, nez jsme se dostali do faze velmi vykonneho hotendu.
Specifikaci kterou tu mam ja ( nastesti ji mam jen ja ! ) je schopna tisknout 260mm-s , svede to tvuj hotend za 800 ? nesvede vid :-)
Hotend jsem vyvyjel ja, a na zaklade mych poznatku jej milou sestrojoval.

Ale to uz jsme probirali a pak si se omluvil, ale ted uz se to zas nehodi :-)

Ja jsem sem napsal z jedineho duvodu, tento prodej pana milka bude mit pravni dohru, a nechtel jsem aby se dotoho nekdo z vas zaplet.
Pokud bych to neudelal, je mi scela jasne ze ty bys byl prvni kdo by kricel ze jsem reprap komunitu zatahl do pravnich tahanic.

Proto jsem zde napsal to co se stalo, aby mel kazdy proste moznost se rozhodnout jestli to chce podstoupit.

Hotend je naprosto jinej , A TO NENI LEZ a TRYSKA JE NAPROSTO JINA A PROTOZE sem ji narozdil od tebe vymyslel vim ze to tak je !!!! Ten kdo tu ucelove lze jsi ty !!!!!
Nas Hotend ani nemas , ale vis ze je naprosto stejnej.....Ostatne to se rozhodne velmi brzy a jednoznacne, protoze to ze je to open je defakto jedina moznost obhajoby pana milka. Ja jsem si naprosto jist ze
prokazu ze kazda cast DS hotendu pochazi z me laboratore a je naprosto odlisna od jakehokoliv open projektu.

vidis, a kuli lidem jako jsi ty , jsem defakto ukoncil podporu reprapu jakozto komunity.

Podporuji nadale jen lidi kteri si umi me podpory vazit, i kdyz jsou cleny reprapu .

klidne komentuj, protoze s toho co pises je scela patrne kdo tu vesi buliky .... a hlavne je velmi usmevne kdyz jsou to kazdy tyden naprosto jiny buliky grinning smiley

veta , "omlouvam se, DS hotend neni kopii E3D ' naprosto jiste znamena ' je to spatna kopie E3D' , jsi fakt k smichu grinning smiley

jinak ja pomohl opravdu hodne reprapistum, ale jednoznacne se mi neliby kdyz se reprap spojuje z nelegalni cinosti, vcoz se evidentne naopak tobe libi.
To co udelal pan milko, jednoznacne poruseni zakona je , ale to nechme rozhodnout ty, jenz jsou za to placeni.

Edited 5 time(s). Last edit at 06/29/2014 05:18AM by Zvire - DS.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 29, 2014 10:04AM
Quote
majkl


Cena je odpovídající produktu??? Fakt tak to mi vysvětli, jaké materiály jsi použíl, jaké drahé metody? Máš pozlacený ruce nebo v čem je ta přidaná hodnota, když Milou teď prodává to samý za 650?

No vymecne jsem se zviretem.
Kolik stoji IPHONE? 20 000 a lide na nej stoji fronty i kdyz vyrobni naklady jsou okolo 4 000
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 29, 2014 06:15PM
no jde o to ze i vyvoj stoji mraky penez :-) Pan milko ho nedelal tak si da cenu za praci, ale to ze zbytek ukradl ho nezajima..... no i taci jsou mezi nama :-)¨

Me je to defakto jedno, mam uz pripravenou verzi mnohem lepsi a jsem defakto rad ze se to stalo ted, pozdeji by byli s tim jak DS roste skody mnohonasobne vyzsi :-)
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 30, 2014 02:43AM
Tato diskuze sem nepatří. Založte si nový topic (V KOŠI!), nebo PM.

Edited 1 time(s). Last edit at 06/30/2014 02:45AM by FBITuco.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 30, 2014 05:15AM
ahoj tuco, naopak patri si myslim, Kazdy ma pravo vedet ze hotendy nabizene panem milkem jsou odcizeny z nasi firmy. Chrani je to pred pripadnymy problemy.

Edited 1 time(s). Last edit at 06/30/2014 05:15AM by Zvire - DS.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 30, 2014 06:36AM
Takže až si to od něj koupím, tak mě zažaluješ?

Tím se zcela odkryla tvoje osobnost. Místo toho, aby jsi to řešil s milouem MIMO fórum (Tady jde o RR, ne o nic jinýho. Ne o autorský práva, ne o zákon, ne o peníze), tak tady budeš "vyhrožovat" případným zájemcům o koupi toho, co milou prodává. To je fakt směšný...

RepRap byl vždy vytvořen jako Open. Ty sám parazituješ na E3D, nebo vlastně čemkoliv, co bylo jako prvotní podnět. Vlastně celý RepRap stojí na základě už neplatných patentů...

Několik lidí tady s tebou měli problémy kvůli paragonům za tvoje součástky... Nejsi ani v česku... Nikde na tvým webu se nevyskytuje žádný jméno, dokonce ani adresa, číslo v obchodním rejstříku pro podnikání v čr...

Prosím... Přestaň ze sebe dělat blázna :-)

Sám porušuješ zákony a budeš tady nějaký vytahovat...

EDIT: Pro mě diskuze skončila ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 07/01/2014 12:41AM by FBITuco.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 30, 2014 07:09AM
FBITuco - presne tak !

zvire - chces si dat dalsi kolo ??? nepsal jsi nahodou ze uz tu nebudes psat ? byl tu svatej klid !!!
mas zase potrebu branit cest svy "velkofirmy" ??
jinak co slovo to perla ....... samy keci keci a kdyz uz nic jinyho tak zase keci........

ale jo ... "laborator" na ocelovy konstrukci tvy jachty vsechno potrvdila.............

Milou - posli mi cenovou nabidku na vsechno co prodavas k RR..........
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 30, 2014 05:04PM
Tuco nebudu zalovat tebe, nic mene pokud jej koupis a soud da za pravdu me, Pan milko jiste rad nahlasi zakazniky kuli snizenii trestu, a pak budes nucen hotend vratit .
Je to jako kdyz koupis kradene auto. Pokud jsi to udelal v dobre vire, to znamena zes netusil ze je kradene , jsi v tom nevine.
To ale ted budes moct tvrdit jen tezko. Takze hotend budes muset vratit, a o sve penize prijdes, protoze je budes muset vymahat od pana milka, ale v tomto obemu
je to dfefakto nemozne, respektive neremtabilni.....

Nikoho z reprapu rozhodne zalovat za koupi ukradeneho hotendu nehodlam, kazdopadne s toho plynou znacna pravni uskali i bez toho.

btw byl bych ti docela vdecen kdybys nesoudil moji osobnost na zaklade vlastnich domenek....
a take pokud kopis kradenou vec a pak se divis ze mas potize, neodkryva to mou osobnost ale tvou hloupost :-)

ja to resim mimo forum, ten kdo zacal na foru prodavat majetek DS nejsem ja :-) ja jsem to sem napsal jen jako upozorneni !!!!! nikomu nerikam aby to nekupoval, jen ze je setim
spojene jiste riziko.

Ja na E3D nijak neparazituju a jsem schopen pred soudem prokazat ze muj hotend z E3D nema naprosto nic spolecneho. To ze tu papouskujes domenky majkla a spol nic neznamena.
JA vim jak ten hotend vznikl protoze jsem jej vytvoril a mam k tomu veskere podklady. Mozna misto toho aby ses tu pasoval do role samousodce bys to mel nechat na lidech , kteri
jsou za to placeni , ale hlavne jsou na to dostatecne kvalifikovani.
Pokud chces diskutovat o podminkach podnikani , tak to cesko je pomerne davno soucast EU, takze je vzone volneho obchodu. Takze blazna ze sebe delas spis ty :-) na to jak si mladej to spis vypada ze si kopal za SSSR grinning smiley

A tvoje moralizovani je taky docela usmevny, kdyz tu verejne napises ze ses rozhodl pro me desku nevyvijet, ale za 2 dny me kontaktujes stim ze bys o to stal a podepises klidne kontrakt grinning smiley
Vazne nerad porusuju privatni dekorum, ale proste nemam rad pokritce.

Kikina komentovat nebudu, kikin,kikin.... kdo to vlastne je ? nikdy jsem nevidel od nej jedinej vytisk grinning smiley

Edited 7 time(s). Last edit at 06/30/2014 07:34PM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
June 30, 2014 09:49PM
tak tadle nemoc se lecit neda......
leda potopenim "laboratore"...
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 05:15AM
aniz bych ted myslel nekoho konkretniho, tak jen predem upozornuji,ze pokud se dabata zvrhne, tak opet budou nasledovat postihy.
Takze debatujte prosim slusne, bez urazek apod.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 05:22AM
Quote
majkl
Ubožáku, táhni ...

Cena je způsobená tím, že jsi Zvíře, přesně vím, kolik který z dílů stojí, takže to zopakuju ... Táhni!!!! A nedělej z nováčků zvířata!!!!!


BTW: Jen pro sychr. Kdyby měl někdo pocit, že nadávám na konkurenci. Udělali jsme várku 100+ks hotendů, co vycházej komplet na 800. včetně větráku a temistoru, takže přiznávám, jsem zlej komerčák, co držkuje na "konkurenta" ...


2 jiri.nad: Přibližně tuším co máš na mysli, ale v téhle šarádě je to hra Zvíře vs. člověk ... a Milou je podle mě právě ten člověk a Zvíře - zvíře.
2 Kikin: Díky, za to žes vydržel!


Že je CELEJ hotend naprosto jinej je NAPROSTÁ LEŽ!!!!!!!!! okamžitě přestan mlžit a lhát.


Pak se nedivte, kdyz modeeratori pisou takoveto reci, ze tu je valka.....

Edited 1 time(s). Last edit at 07/01/2014 05:22AM by 999999333.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 05:34AM
Majkl: Pokud ma nekdo sve produkty a je moderator, je to jasna cesta do pekel a jednostrana diskriminace vsech ostatnich.

Milou:
1.)Pokud Milou opravdu odcizil plany nebo cokoliv jineho, tak vam soud muze zabavit od nej koupene veci. (Provadi si te i z auty (osobni zkusenost))
2.)Zvire se snazi poskodit svoji konkurenci a vymysly antipropagacni kampane na profesionalni urovni

Zvire: Zvire by stacilo kdyby napsal jednou upozorneni a nechal to byt.

Kikin: Kikin najednou je normalnejsi, nevim co k tomu rici.

jirik.nad: Radsi ani nechci premejslet kdo to je...

FBITuco: Ano, vami zakoupeny hotend by vam mohl zabavit, viz vyse
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 06:01AM
Nemyslím si, že to že "mám svoje produkty" má nějaký vliv na to jak moderuju.

Možná, že si pod tím představuješ moc velkou moc. Každý se může stát moderátorem .. stačí o to požádat.

Nemám žádný problém moderátorem nebýt, zas taková šleha to není, jen to žere čas.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 06:29AM
999999933333 to sem mel i v planu, ale majkl me napadl tak sem prirozene reagoval.

Opakuji necitim pana milka jako konkurenci, znam jeho znalosti ohledne tisku, a tak si snim nedelam hlavu .

MAJKL ty tomu rikas moderovani ????????? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login