Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prodám : trysky,drivery,hotendy

Posted by milou 
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 07:34AM
Jsem připraven oponovat u soudu . Víc asi není potřeba to rozmazávat . Účetnictví z mé živnosti mám v pořádku . Díky .
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 08:22AM
Nez se to zvrhne, tak zaviram topic. Milou zareagoval, zvire uz by se jen opakoval. Pak uz by se tu jen spamovalo. Pokud ale nekdo najde rozumny duvod pro odemknuti, tak mi poslete PM.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 12:31PM
Tema jsem jeste odemkl, protoze zvire chtel jeste neco napsat. Nasledne ho zase zamknu.
Pokud budete chtit nekdo neco duleziteho k tematu napsat, tak mi napiste pm a ja vam ho odemknu. Nezakladejte ale kvuli tomu dalsi topic, dekuji.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 02:03PM
Quote
majkl
Nemyslím si, že to že "mám svoje produkty" má nějaký vliv na to jak moderuju.

Možná, že si pod tím představuješ moc velkou moc. Každý se může stát moderátorem .. stačí o to požádat.

Nemám žádný problém moderátorem nebýt, zas taková šleha to není, jen to žere čas.

Ne, diky nepotrebuji byt moderator.
To, ze by se nikdo do nikoho nemel navazet plati pro moderatory a adminy dvojnasob, pokud chteji udrzet priblizne komunitu

Tim konci moje slova na spor mozna ukradenych planu DS.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 04:34PM
Takze vec se ma takto :

Dnes probehlo predani materialu u pana Milka avse to jen potvrdilo.

Ku dnesku pan milko celi obvineni od 3 subektu

Me , jako soukrome osoby
Drone Solution LTD
A jedne nejmenovane prazske spolecnosti


Celi obvineni z :

O de me : Podvod, kradez, pomluva .
Od Drone solution LTD : pomluva, spronevera, kradez a zneuziti autorskeho dila.
jista spolecnost: Kradez, podvod.


Pohledavka me soukrome osoby u pana milka je 178 980kc. dalsi pohledavky dalsich zalobcu tuto castku zvedne nekoliikanasobne.

Opravdu durazne varuji kohokoliv pred obchodem s touto osobou .... nenechte se prosim zatahnout timto prodejcem do nekonecneho kruhu problemu.

to je asi tak vse, pro ochranu kazdeho z vas jsem udelal co je v mych silach ....

nic mene je zarazejici ze pan Milko je ochoten uvrhnout do problemu cleny jeho rodiny. On sam ucet nevlastni kuli dluhum z minula, tudiz penize proudily pres ucet pribuzne.....
to jen aby bylo zrejme jak ma vse v poradku :-)


S pozdravem Generalni manager Drone Solution LTD
Zverina Petr

Edited 2 time(s). Last edit at 07/01/2014 04:47PM by Zvire - DS.
dan
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 05:58PM
Myslim, ze by to stacilo, uz si se zde ukazal dost. Stacila pouze jedna veta a ne hafo nic nerikajicich polodetailu. Vystihuje to pouze tvou povahu a chovani k lidem, kteri pro tebe neco udelali a proste si s nima zametl at touto, nebo jinou cestou.
Ted uz to totiz vypada ne jen na Hradecke, ale celorepublikove spiknuti ne?
Pro aktivni cleny tohoto fora je to vystrel do tmy a pro neznale a novacky pouze odpuzujici post. To aby mel takovy clovek tady pomalu strach cokoli napsat.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 01, 2014 07:05PM
vzhledem k tomu ze puvodne zvire zalozil nove vlakno ktere nasledne bylo smazano vcetne mych prispevku....
jsem se rozhodl ze je zbytecne se rozepisovat .....

takze to vemu po lopate..... ZVIRE ty jsi proste abnormalni zakomplexovanej kreten co si nevidi na rypak ......
- zase se tady tlucu smichy ... "general manager" ???????????? s kancelari v laboratori na ocelovy konstrukci tvy jachty ....
a jsem zase totalne robitej ....

Dane .. tak si predstav ze plk. Robert Š. z UOOZ uz ma na nas dokonce spis.....
byla blbost na ty vrazdy reprap podnikatelu brat chlapy z moravy ... meli jsme to udelat "my" z "hradecky mafie"......
kazdopadne s tim reckym podnikatelem bych pockal ...... on se umlati sam ....


Zvire - ohanis se zakony a pravem........
Ubezpecuju te ze lidi kteri ho opravdu znaj zpravidla drzi hubu ....
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 02:06AM
Quote
Zvire - DS
S pozdravem Generalni manager Drone Solution LTD
Zverina Petr

Mohl by jsi mi prosím ukázat, kde je Drone Solution LTD zapsáno v obchodním rejstříku některého státu EU?

EDIT:
Tohle?

Edited 1 time(s). Last edit at 07/02/2014 02:13AM by FBITuco.
Attachments:
open | download - WebCHeck - Select and Access Company Information.pdf (234 KB)
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 03:54AM
FBITUCO, ano to je zapis Spolecnosti Drone Solution LTD . Firma je radne registrovana v londyne.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 03:58AM
Vazeny pane lenc, mate pravdu zlodeji sou vsude. Takze to bohuzel nejde stahnout jen na hradec. Lide sou ruzny a co se tyce firmy odchazeji a prichazeji, tak to proste chodi.
Pan Milko mel od DS velmi slechetnou nabidku misto toho okradl 3 subekty a to ho ve vysledku prijde velmi draho.
Pro aktivni cleny i novacky je toto vlakno predevsim varovanim, ze komercni kontakt s panem Milkem prone muze znamenat nejen stratu penez ,
ale i potize ze zakonem. A o to proste slo.

kikin:

chapu ze vevaldicich mate tyto pravidla :

"Zvire - ohanis se zakony a pravem........
Ubezpecuju te ze lidi kteri ho opravdu znaj zpravidla drzi hubu ...."

ale v demokraticke spolecnosti, to funguje jinak. Spravidla drzi hubu ten co nic nevi...... ale uznavam ze ty se tomuto pravidlu scela vymykas grinning smiley .D grinning smiley grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 07/02/2014 04:03AM by Zvire - DS.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 04:54AM
Quote
Zvire - DS
FBITUCO, ano to je zapis Spolecnosti Drone Solution LTD . Firma je radne registrovana v londyne.

Okej :-)
dan
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 05:18AM
Jak rikam, upozorneni staci pouze jednou vetou a nic nerikajici a neucelene informace o nejakych oznamenich, neznamych zalujicich osobach a firmach jsou nic nerikajici a zbytecne polodetaily.
Chapes to?
Opet sem misto jednoduche informace sypes spoustu nesmyslu.
Pokud chces opet rozebirak kradeze dusevniho vlastnictvi, tak budes zrejme opet zabanovan, protoze jestli sis nevsiml, nejak se tve pomluvy a vymysly neujaly a skoncilo to jak jsem predpokladal.

Nemluvim o dost neetickych a mozna i nelegalnich praktikach, kterymi se snazis ziskat vyrobni tajemstvy u ruznych firem atp. takze bych zde s tvym ocernovanim jinych lidi radsi pomlcel.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 07:07AM
uz si nas zvire az moc poucil tak zas aby jsi sel .........
Attachments:
open | download - 0207.jpg (475.8 KB)
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 09:37AM
Nechci zakládat neustále nová vlákna . připravil jsem nový chladič,který má perforované žebra,a vlivem komínového efektu jsem na konci žebrování (dole) naměřil 34 C° . Budu ho prodávat s open komponenty,a bude taky open . Výkres do večera zveřejním . ve spojení s titanovým brakem se s ním dá tisknout abs 3 mm do teploty 250 C° bez větráčku . Vyzkoušeno . Na pla to bohužel není . Materiál se v braku lepí . Fotka v příloze,a výkres do večera .
Attachments:
open | download - 100_3230 (Kopírovat).JPG (78.4 KB)
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 10:06AM
Zajímavej pokus. Můžeš zkusit porovnání bez děr a s dírama?

Taky jsme to kdysi zkoušeli, ale ve finále byl výsledek neznatelnej. Spíš mi připadá, že takhle přijdeš o 2x plochu těch kruhů. Tedy zmenšíš plochu chladiče.

Jaký je teplotní skok u toho titanového heatbrake? U nerezového to vychází na cca 140C.

Tisk bez větráčku zní slibně, jak dlouhý tisk jsi zkoušel?


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 10:19AM
Pane Lenc vy jste ten pravy k poucovani o vykradani jinych projektu grinning smiley .D grinning smiley defakto jste nikdy nic jinyho nedelal .
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 10:22AM
titanovy breake je komplet muj napad ...... doufam ze si to uzivas zlodeji, ale rada na tebe prijde nemej strach ! Jentak mimochodem titan si taky ukradl ve firme , nebot jsem ti ho zaplatil.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 10:39AM
Jsi lhář. Stále jsi neobjasnil co Dan "ukradnul".

Rebely dělal když tys ještě na té své kocábce netušil, co to 3D tiskárna je.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 10:46AM
zvire..zvire...
dokazes pochopit ze ty tvy keci nikoho nezajimaj ?
ze toto forum je o necem jinym ?

jsi jak namrdany kolovratek...... kterymu akorad keca nadobi.....
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 10:51AM
Titan má 3x nižší tepelnou vodivost než nerez . Titanový brake pro filament 1.75 mám. zítra budu dělat pro 3.00 mm . Ta perforace je tam proto,že jsem počítal s komínovým efektem . Horký vzduch vzlíná,a podtlakem s sebou táhne studený . Oproti totožného chladiče bez perforace mi teplota klesla na konci chladiče o 32 C° . Kdybych to měl přenést z čísel na lopatu,tak bych řekl,že na chladiči není problém udržet ruku . Takže se v braku materiál netaví . Zítra budu zkoušet chladič i s titanovým brakem . Tady je výkres pro chladič .
Attachments:
open | download - Heatsink perfor.odg (18.3 KB)
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 11:15AM
JENZE SI O TOM NEMEL ANI TUSENI !

TO jsem ti rekl ja , a zaplatil jsem upravu soustruhu na praci s titanem, kterej si mi opet UKRADL !!!!! Jste zlodej Pane milko. Dal vas charakter ukazuje to ze prodate hotendy kikinovi , s kterym ste se tu jeste nedavno
hadal.

Je uzasny jak se ohybate kuli par drobnym. Jste povl pane Milko... ALe verte ze na kazdou svini se vari voda :-)

Ukradl ste soustruh a s ukradeneho materialu prodavate hotendy ............ sad smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 07/02/2014 11:21AM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 11:22AM
zase kecas ....
lzi a ty plodej zase lzi a furt do kola.....
Milko mi snad neco prodal ?
lhari....
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 12:55PM
Zapoměl jsem . tiskl jsem takové elko pro držák čerpadla . doba tisku asi 18 minut . Zítra zkusím něco většího .
dan
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 01:01PM
zvire jsi opravdu trapny. nelze ti pomoci, jsi zrejme chronicky lhar, vsichni ti ublizuji, kradou ti vse, co si vymyslel. a to ze si vlastne vymysle temer uplne vse, co se tyka 3D tisku ze ? to je naprosto smesne. nechapu, ze se nad tim svym chovanim ani na zlomek vreriny nepozastavis. smele se vrhni tam odkud si prisel a nevytvarej tu podmety pro hadky. vim ze te to bavi, a styska se ti asi po banu, ale to stacilo napsat adminum a urcite ti ban na prani opet udeli.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 01:26PM
vzhledem k tomu, ze za zlodeje se tu oznacujete uplne bezne, tak vas pri tom necham, jenom upozornuji, ze vlakno presunu do kose.

Kikina ale upozornuju, ze ma vystrahu na permanentni ban za nadavky vuci jinemu uzivateli. Pri pristim opakovani nadavani udelime permanentni ban.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 01:34PM
"ZVIRE ty jsi proste abnormalni zakomplexovanej kreten co si nevidi na rypak ......"
"jsi jak namrdany kolovratek...... kterymu akorad keca nadobi..... "

je to pravda a stojim si za tim...........proto Bajne delej co uznas za vhodne....
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 03:53PM
hlavne ze ty si Genius, kterej tu furt tvrdi jak ma dilnu plnou CNC ale musi kupovat hotendy UKRADENY v DS grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 03:56PM
BTW pan milko tiskl na tiskarne EF, motory moje, elektronika moje, plastovy dily moje, Profily zaplaceny z DS , firmware mnou upravenej repetier ........
Jiste ze to tiskne dobre kradeny veci obvykle slouzi dobre.
dan
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 04:13PM
Jako ten upravenej repetier je ten tvuj kommercni FW od ktereho nedas zdrojaky? delas si srandu? to asi tedy okrad zlodej zlodeje.
jdi se vycpat, fakt to uz presahuje vsecky meze.
Sve sis tu uz rekl, pokud chces pokracovat, tak uz at to nejakej moderator prosim presune do toho kose, protoze to je opet hnuj.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 02, 2014 05:22PM
zviratko.... zviratko...... vis o tom ze si se zase chytil na udicku ??
ja jsem zadny DS hotendy nekupoval .... a ty "kradeny" tez ne !!!

muzu stale dokola psat ze jsi ulhany a paranoidni kreten .....
- Mam pravdu a nikdo to nemuze zpochybnit ........

Milko tedka vi .... ze veskery tvy argumenty z minula byla lziva a smyslena fraska..........

schvalne jsem fotil jenom chladice....
tak zviratko.. ... kdo je tady kreten ?
a co tam mas dal ?

navic stale cekam (uz asi 2 mesice) kdy to tady na me vsechno zverejnis...................

P.S. uz po 18-te nas tady varujes ...... ale my vime .... ty vsechno "delas poradne".....
kdy vyplujes na more ? uz by tady mohl byt zase klid....
- a nezapomen mi napsat .. ze nikdo nikdy nevidel muj vytisk......

Edited 2 time(s). Last edit at 07/02/2014 05:32PM by Kikin.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login