Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prodám Ložiska 623 , a LMU 8

Posted by milou 
Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 04, 2014 03:11AM
Prodám ložiska 623 za 15 kč/ks
ložiska LMU 8 40 kč/ks

Jinak poštovné v ČR do 200 g , 37 kč .

Edited 1 time(s). Last edit at 07/04/2014 02:23PM by milou.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 04, 2014 05:22PM
loziska odcizeny firme novotechno na slovensku, klidne si ji zavolejte ....... nevim co dodat ..... Pan milko byl vyzvan aby bud fakturu uhradil , nebo loziska vratil...... takhle to dopadlo sad smiley
Jen dodam ze loziska 623 uz zaplaceny jednou byly. Takze opet prodej podruhe jiz jednou zaplacene a ukradene veci sad smiley

jen dodam ze LMU8 zaplaceny mnou nebyli ..... ale jetli je po zaplaceni vama pan milko zaplati je otazka........

Edited 2 time(s). Last edit at 07/04/2014 05:31PM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 04, 2014 06:15PM
co kdyby jsi sel uz do hajzlu ? zvire....
Nas tvoje orgasmy nezajimaj.....
Uz si nas vsechny poucil .. ze co Milko prodava je "kradeny" .....

dokonce...
jsme chteli laufnout jachtu (jsme zebraci tak na zelezo .. ) jednomu panovi v recku ....jenze je problem v tom ze on nas prokoukl driv nez nas to vubec napadlo ......

Edited 1 time(s). Last edit at 07/04/2014 06:32PM by Kikin.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 04, 2014 08:12PM
chapu ze tobe na tom nezalezi, protoze jsi stejnej, a vrana k vrane .... ale jsou tu i lide kteri veri ze krast spravne neni grinning smiley
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 04, 2014 08:44PM
vsechno co jsi mohl si zfajcil ....
ale je pravdou ze zlodej se sam zlodejem nazyvat nebude....
lhari !
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 07:57AM
jojo jen ty skupujes kradeny hotendy grinning smiley ale v klidku dyt si ty loziska kup, jsou to ciny, ja uz je stejne pouzit nechtel ..... uz pouzivame francii :-)
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 09:50AM
soustavne lzes ....... porad jenom lzi ....
od Milka jsem zadny hotendy nekupoval a ty "kradeny" tez ne ......
lhal jsi ... lzes .... a budes lhat ....skoda ze stim nemuzes na olimpiadu .... vyhral bys..
takze .. co tam mas dal ?
LHARI !

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 09:50AM by Kikin.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 10:03AM
hele s tim cukanim hlavy se da neco delat grinning smiley napises posli mi cenovou nabidku, pak jsem das fotky mejch chladicu a pak zes nic nekoupil grinning smiley
ale my vime si pan vewlkej strujar co ma v rohu garaze na sobe polozeny 3 traverzy grinning smiley grinning smiley grinning smiley

me je to fakt jedno , my uz jedem novy serie hotendu, a dokoncuju naprosto novej hotend . Ale ten verejne ven nepujde. Bude jen pro nase zakazniky a pro nase tiskarny.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 10:03AM by Zvire - DS.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 10:06AM
Zase další vlákno zasekané . může tomu prosím někdo už udělat přítrž ?
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 10:12AM
chytil jsi se na udicku ....
si asi pan buh.... ze podle nekvalitni fotky neco poznas .... schvalne jsem dal fotku jenom chladice !

dam ti moznost.....
Dokazes mi ze jsem kupoval tvoje hotendy - a ja na vzdy zmizim z tohoto fora ...
Nedokazes - zmizis ty ...

ferove ne ?


Milou - sam se tedka presvedcujes .. jaky je zvire paranoidni .. vymaznutej srac..

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 10:14AM by Kikin.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 10:26AM
ja ti nic dokazovat nemusim, ja vidim ze ten chladic je muj grinning smiley ale me je naprosto jedno co delas, kupuj si kradeny veci dal , defakto je to presne to co na tebe sedi grinning smiley

Zasekane budou vsechny vase vlakna pane milko, dokud budete ukryvat kradeny majetek ktery vam nepatri. A budete se vyhybat komunikaci o jeho vraceni, coz
je jednani podvodniku a presne to co delate.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 10:28AM
ty vidis ze je chladic tvuj ?
jsi lhar !
ZVIRE JE LHAR !


obvinujes druhe ! a dokazat to neumis ? chudacku ....
ja ti to klidne dokazu .... vypadnes pak ?

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 10:37AM by Kikin.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 10:51AM
presouvam do kose, tohle nikoho nezajima.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 01:25PM
Nevíte někdo,jak se dá na telefonu HTC desire 200 blokovat hovor z neznámého čísla ? Se zvěřinou už se bavit nechci . Jeho účetnictví je průhledné jak německý bunkr , Peníze,které byly na tzv. firemním účtu jsou pryč , vyúčtování energií za dva roky jsem taky platil já, Podle zvěřiny jsem byl podílník s podílem 32 % , pak jsem byl zaměstnanec,za kterého neplatil odvody,a nedostal jsem slibovanou smlouvu . Co se mého účetnictví týká,tak jsem připraven na fú . Zasypu ho u souodu fakturama,že to bude týden přehazovat vidlema . Disponuju fotodokumentací k poslaným produktům,a samozřejmě i podacími lístky . V době,kdy jsem byl tzv. podílník za mými zády dohadoval ceny, a mně postavil před hotovou věc . Faktury,které nasliboval jsem řešil já,a danit je budu taky já . za tu dobu je to docela dost . S tím je konec . Trpělivost došla .
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LMU 8
July 05, 2014 02:26PM
Pane milko o jakem ucetnictvi to mluvite ? o tom ze ste sebral penize bez jedineho dokladu , praci ste neodvedl a penize zmizeli ?????? to ale neni moje ucetnictvi ale vase..... vsak pri obhajobe s trestneho cinu podvodu budete mit dost sanci predvest vase ucetnictvi ! Jiste ze jste ho platil protoze jste pracoval z domova, ja vas zadal abyste si zavedl na energii denik a vy jste se na to vykaslal. Ale vase laborator je vase vec ..... ja jen vim ze jsem vam poslal v poslednim mesici 94 000 materialu jste mi vratil za 22tisic zhruba. pokud nevratite dane profily. Ale predpokladam ze je taky ukradnete. Zbytek penez samozrejme zmizel. Coz je trestny cin podvodu.

Ja samozrejme doklad o auditu mam a seznam faktur jste mi davno poslal, jakakoliv jina je smyslena. Penize jste obdrzel a zmizeli bez odvedene prace , navic ste ukradl i vybaveni ktere vam nepatri, a to samozrejme u soudu taky nepomuze. Muzete mi prosim predlozit Fakturu o nakupu soustruhu? ja ji samozrejme mam, ve frime kde byl zakoupen mi vse dosvedci, nebot tam pracuje manzel me sestry,

Vase smyslene faktury me nijak nezajimaji, ja uz vsechnz faktury od vas mam, co kdo vystavil vam je vase vec a ne moje, vy jste OSVC a stim DS nema nic spolecneho. Vy jste ale prijal penize , bez jakehokoliv dokladu, at jiz prijmoveho nebo jineho, a to bude FU zajimat nejvice. Navic kuli vasim dluhum z minula pres ucet 3ti osoby ..... to bude pro FU opravdu svatek :-)

Take mam zdokumentovany vase zadosti o soukrome pujcky ve vysi temer 40 000kc..... no bude to uzasne

jsem velmi rad ze zde priznavate ze semnou odmitate mluvit, to same ale i ze zastupci firmi novotechno, u soudu tedy bude jasne kdo odmital mimosoudni vyrovnani a ponese tedy naklady rizeni.


Fakktury o krterych mluvite STE NEVYDAL VY ! jakozto OSVC, ja prijal platbu na ucet protoze vy kuli vasim dluhum zadny nevlastnite. Samozrejme ze jsem schopen dolozit ze po te sli penize na vami udany ucet vasi pribuzne....
Zbozi jste prodaval vy, i rozesilal. Ja poskytl ucet abych mel nad tim alespon nejakou kontrolu ..... a jeste ze tak, kdyz ted vidim co jste za podvodnika.

Ale vec je velmi snadna, Fakt je ze pan Milko za prislib prace odeme dostal predem penize, coz jsem schopen dolozit . Praci neodvedl a materialu dle ,JIM VLASTNORUCNE NAPSANYM, SEZNAMU materialu vratil velmi malou cast , zbytek penez
zmizelo , neboli byli ukradeny. To ze seznam psal on sam potvrdi soudni znalec. Seznam zde mam a jsou na nem napsane i celkove jim pozadovane castky. Toto pane Milko nijak poprit nepujde, nebot castky koresponduji s castkama ktere jste obdrzel .

Edited 5 time(s). Last edit at 07/05/2014 03:09PM by Zvire - DS.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login