Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS HEAVEN GATE coming soon :-)

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 04, 2014 05:26PM
Oznamuji prichod modelu HEAVEN GATE , coz je HIGH END model stejne rady jako EF :-)
Dotykovy display 480x320, 262 000 barev. Video HELP primo v tiskarne smiling smiley Elektronika ma takovou silu ze plynule prehrava videa se zvukem :-)

Vlastnosti jako EF + mnoho dalsiho :-)

Prototyp dokoncujem takze brzo dodame fotky :-)

HAPPY PRINTING :-)

Zvire
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 04, 2014 06:17PM
jaky prinos ma tato informace ?
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 04, 2014 08:11PM
tem ze nespime, vyvijime a brzo bude dalsi tiskarna ktera posune limit dal :-) ale chapu ze pro tebe to nic neznamena.... jsi prece mistr strojar., ktery musi skupovat ukradeny hotendy z DS grinning smiley
ale jsou i lidi ktery proste bavi posouvat 3Dtisk kupredu , a ne jen tlachat a pak skupovat kradny veci .... uz jsi vytiskl alespon tu kalibracni kosticku ? jestli ne DS ti nabizi online help zdarma grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 07/04/2014 08:31PM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 04, 2014 08:41PM
jsi lhar .... furt jenom lzes a prekrucujes....
kdy jsem podle tebe skupoval ukradeny DS hotendy ?

todle te presne vystihuje ...
[www.youtube.com]

to ze nespis .. je tvoje vec .. nedelas to pro komunitu ale pro dengy !!!
kalibracni kosticku jsem nevytiskl a tisknout ji nehodlam ... NIKDY !
DS help online ? ne dekuji ! dozvedel bych se jak mas vsechno nejlepsi a jestli nechci neco koupit .....

Edited 2 time(s). Last edit at 07/04/2014 08:56PM by Kikin.
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 04:31AM
pocitam ze ten display bude neco takoveho
[www.aliexpress.com]
necele 4 stovky je dobra cena, celkovou cenu tiskarny to nezvedne. Sam jsem nikdy ani maticovy display u tiskarny nepouzival, ale umim si to predstavit.
Nevim co tam mate za elektroniku, ale radeji bych to videl jako kombinaci 2 elektronik, napr arduino a raspi, to mi prijde univerzalnejsi. Jsou to oddelene dva moduly, moznost vyuziti operacniho systemu a aplikaci na strane raspi, vcetne periferii.
A hlavne i s pouzitim raspi, potazmo toho displaye porad krasna cena cele tiskarny, zkusim to zpocitat, ale na max nejakych 8-10tisic za komplet tiskarnu by se melo jit bez problemu dostat (Samozrejme uz to chce mit zkusenost, vedet co koupit a elektroniku vzitnapr. z ciny).

Video navod pri velikosti displaye bych videl max na piktogramove animace, vic nema cenu. A i tak si myslim, ze clovek co si v dnesni dobe koupi tiskarnu na podobnych principech jako ma reprap, tak pri reseni problemu s tiskem je piktogramovy navod to posledni co potrebuje. Tohle neni ani nice to have.
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 06:56AM
bajne nene, pouzivame totalne jinej display, ten co ukazujes ty je rizen plne microcontrolerem, spravidla SPI sbernici.
My mame jine reseni, ktere obsahuje mnohem vic , ma svoji pametovou kartu, ma svuj procesor a zvukovou kartu . cenove je to tak 6-7 nasobek :-) ale stoji to nebot display jede naprosto samostatne a
nijak neomezuje vykon elektroniky a ta dava veskerou svou silu do tisku . je to defakto to co pises reseni pomoci dvou desek , ale stim ze tohle je krapet elegantnejsi ,druha deska je integrovana do displaye.


Takze nase elktronika v soucasne dobe obsahuje 2x SD kartu, 2x procesor ARM , 1x streo zvukovy vystup v cd kvalite :-)

A pro pobaveni DS HEAVEN GATE je jedina tiskarna na svete na ktere lze prehrat film grinning smiley

Edited 3 time(s). Last edit at 07/05/2014 07:49AM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 07:16AM
vyspinkanej ?
v poslednich 2 letech nepremejslim nad nicim jinym nez si poustet filmy na tiskarne....
ostatne kvuli filmu jsem si ji porizoval....
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 07:47AM
no tys hlavne nevytiskl ani kosticku , a nikdy nebudes jak jsi rekl grinning smiley takze pochybuju ze sis nekdy nejakou tiskarnu poridil, a jestli ano pak fakt nevim na co ,ale tisk to rozhodne neni grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 08:40AM
a otazka zni, proc budu davat x-krat vice za display kdyz to neni potreba? neni lepsi to vytahnout do raspi? ktere poskytuje spousty veci navic?
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 08:52AM
no a kolik te vyjde raspi ? a dodatecny veci ? tusim ze raspi nema SPI ven , atd atd, bude s tim docela dost problemu,
Navic bude potreba pomerne velka krabice na elektroniku. Takze tenhle display je drazsi, ale ma v sobe vse co je potreba na autonomni system.
Slicing na raspi je stejne nerealnej, pokud nechces u tiskarny nocovat .... ktomu pricti dalsi veci, jako vyvoj firmwaru pro display, gui a dalsi .
Vyjde ti ze budes mit stejnou elktroniku, za stejnou cenu, jen nekolikanasobne obemejsi a komplikovanejsi.
Nehlede na to ze display pres SPI rizen s raspi bude mit nizsi vykon, protoze predpokladam ze na raspi toho pojede vic.

Navic toto reseni sem zvolil i z duvodu spoluprace s dalsima periferiame ktere pouzivame a to je Bluetooth a SD karta.
Ver mi bajne ta cena toho displaye je docela fajn za to co a jak elegantne nabizi. Staci mi na komplet propojeni 5 vodicu, vse jede jak ma smiling smiley zabere mi 3 piny.
Ja toto reseni zvolil protoze mi proste prislo nejelegantnejsi :-)

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 08:56AM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 09:52AM
mam ji na filmy ... zvire ..
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 09:58AM
jojo stvoji atmegou 2560 grinning smiley grinning smiley protoze podle tebe je prece ARM naprosto zbytecny grinning smiley ale treba ty filmy ve 2 barvach stojej za to grinning smiley

kdyz pominu fakt ze zadnou tiskarnu nemas, k tisku ji nemas urcite, nevim na co ji mas a je mi to jedno. joooo uz vim, prece na zbrane grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:06AM
tak prijed do CR ... dame arsoft ...
hradecka mafie je pripravena...
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:28AM
do CR budu muset stejne kuli osudu s pane Milkem , jak to tak vypada.....
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:29AM
tak pak dej echo ...
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:34AM
a co bych si stebe vzal ? grinning smiley blbecek s garazovou freskou ?

Milko je sice podvodnik, ale strojar je schopnej..... ty nejsi nic .
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:35AM
a nikdo nikdy nevidel muj vytisk ...
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:40AM
no je dobre ze si zacinas uvedomovat co si za nymanda ..... jen tak dal , casem prejdes s ustavni na ambulantni lecbu grinning smiley
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:41AM
a dal ?
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:42AM
a uz sme zas ve skolce grinning smiley az prepnes schyzu na dospelou, budou pokracovat grinning smiley
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:43AM
a dal ??
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 10:54AM
diky spamu i od autora vlakna presunuto do kose
Anonymous User
Re: DS HEAVEN GATE coming soon :-)
July 05, 2014 11:47AM
v poradku, stejnej metr mi nijak nevadi :-)
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login