Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Nabídka tisku Krnov severní morava

Posted by milou 
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 07:57AM
no ted rikas ze jsem porusil zakon tak pod do toho grinning smiley co tvrdis je naprosty nesmysl !!!! jmeno dospeleho cloveka neni bran jako osobni udaj, uz jen proto ze ten udaj neni jedinecny.
Liboru straslicku bude po republice desitky.

Kazdopadne ja mluvil s panem straslickou, ale v pozadi byl slysen nejaky postizeny slintajici jedinec smiling smiley uz je mi to jasny grinning smiley

Zmineneho chlapka klidne uvedom, je to jen dukaz toho ze se znate. ja mam pro strach udelano, prezil jsem toho hodne a nejakej FREZKAR pro obrabeni mesice mi strach fakt nenazene .
Klidne ti pisnu adresu a prijed, nebal sem se husaina, tebe taky nebudu grinning smiley

A uz vubec se nebudu bat paka, co se boji rict sve jmeno grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 07/06/2014 08:02AM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 08:47AM
zase paranoia ???

tady mas cast prepisu .... zkus se nad tim zamyslet ....
osobním údajem jakákoliv informace týkající se určeného nebo určitelného subjektu údajů. Subjekt údajů se považuje za určený nebo určitelný, jestliže lze subjekt údajů přímo či nepřímo identifikovat ze jména, čísla, kódu nebo jednoho či více prvků, specifických pro jeho fyzickou, fyziologickou, psychickou, ekonomickou, kulturní nebo sociální identitu,

pro zajimavost !!! (prijmeni straslicka/ straslickova je podle vypisu v republice 22)
kolik teda potom myslis ze jich bude libor ?
kdo je tedy kreten ?

neznalost neomlouva !



ty jsi pan buh ze vis koho znam a koho ne ? zajimave.........
- k tvy smule jsi mi to zjednodusil ! stacilo krapet zapatrat a uz vim jeho nick zde na foru .... napsal jsi ho zde ty !!! diky tedy za spolupraci ....

o tvou adresu jsem te v minulosti zadal .... chtel jsem se stavit na dovce na kafe.....
co tak najednou obracis ???

a co se tyce meho jmena tak je na foru zmineno ......

- v nasledujici zatacce pojedeme v pravo !

Edited 2 time(s). Last edit at 07/06/2014 08:58AM by Kikin.
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 09:00AM
jmeno je i na zvonkach na baraku.... budes tedy zalovat majitele domu ?????? meles naprosty nesmysl.

je videt ze fusujes naprosto do vseho :

identifikovat zejména na základě čísla, kódu nebo jednoho či více prvků, specifických pro jeho fyzickou, fyziologickou, psychickou, ekonomickou, kulturní nebo sociální identitu,

Toto defakto znamena ze osobni udaj je ten jenz je NEZAMENITELNY Z JINOU OSOBOU.

To znamena ze jmeno to neni, nebo ja sem z vaclavaku grinning smiley

Muselo by se jednat o kombinaci udaju krtera by jednoznacne identifikovala konkretni odsobu, to jsem nezverejnil.

Vis ono nestaci jen pouzit google. Tvuj inteligencni hendicap google nenahradi. Ale vazne me bavi jak se zamotavas do vlastniho vyplodu grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 07/06/2014 09:01AM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 09:19AM
zase si pletes pojmy ..... jmeno na zvonku baraku je jedna vec....

druha vec je ta ze jak si sam napsal TY PRODAVAJICI on KUPUJICI

respektive .. tobe byly svereny udaje ktere byly urcene pro obchod.
Silne pochybuju o tom ze mas hmatatelny doklad na uverejneni jeho jmena zde na verejnem foru .....

nemusi byt zadna kombinace ... jenom keci zas ....

zase prepis ....


(1) Zaměstnanci správce nebo zpracovatele, jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem nebo zpracovatelem, a další osoby, které v rámci plnění zákonem stanovených oprávnění a povinností přicházejí do styku s osobními údaji u správce nebo zpracovatele, jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení osobních údajů. Povinnost mlčenlivosti trvá i po skončení zaměstnání nebo příslušných prací.

Edited 2 time(s). Last edit at 07/06/2014 09:27AM by Kikin.
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 10:53AM
ja napsal ze JSEM MLUVIL S PANEM STRASLICKOU jako reakci na TVOU LEZ ze jsme spolu mluvili grinning smiley tod vse. Co ty si stoho dedukujes je tva vec.

Tak tenhle clanek uz je mimo uplne, tyka se archivace dat ve vztahu zamestnanec a zamestnavatel grinning smiley

Urcite nezavrou majitele hotelu thermal kdyz verejne rekl ze u nej vecerel Malkovic a Travolta, presto ze je zrejme ze mu i zaplatili grinning smiley grinning smiley grinning smiley

a ja mam paranoiu ?????? grinning smiley grinning smiley potrebujes odbornou pomoct fakt grinning smiley

Kombinaci se mysli napriklad JMENO + datum narozeni, TAK ABY NA ZAKLADE TECHTO DAT BYLO MOZNE jednoznacne urcit tuto osobu . tot vse grinning smiley ses proste hloupej, s toho si nic nedelej grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 07/06/2014 10:56AM by Zvire - DS.
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 11:25AM
ty jsi napsal cele jmeno !
napsal jsi ze si mu prodal !
neprekrucuj....

proc sem pletes pohostinstvi ?
uvedomujes si ze ja mluvim o voze a ty furt meles kozu ?

kombinace nemusi byt zadna !
co kdyby sis ten zakon aspon precetl ?


zase meles z cesty ....(zadna archivace.. zadny zamestnavatel atd !)

je to:
PRÁVA A POVINNOSTI PŘI ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
dale jen
Povinnosti osob při zabezpečení osobních údajů
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 01:27PM
NO A CO ? JMENO SAMOTNE NENI OSOBNI UDAJ, a to ze sem nekomu neco prodal je moje vec, a kdyz je to pravda rict to muzu . Ty si proste fakt dusevne
menecenej grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 01:27PM by Zvire - DS.
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 02:51PM
tak jako ti napsal Bajn .. napisu i ja ..

kdyz myslis...
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 06:05PM
jojo, kdyz dojdou argumenty, uz se da jen kopcit, skoda ze ani to neumis poradne grinning smiley
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 06, 2014 07:18PM
jsi chudak ....
argumenty nedosly... jenom uz me nebavi ztracet cas psanim s nekym co nikdy nic neprizna...chytrej az na pudu.. v podstate rozeny pan buh.
pro tebe bude peklo ked te budem ignorovat a ty ztratis jedinou moznost si s nekym pokecat ....
nebudes se moct lecit... ani uspokojovat

musi byt strasny pocit kdyz vis ze se proti tobe vsichni spikli .... jsou proti tobe zaujati .... atd atd

vsichni tu uz vedi ze jsi notoricky lhar... a parazit .... s kterym kdyz nekdo nesouhlasi tak se ti zacne varit kotel...
i tvuj drivejsi nejvetsi spojenec z fora pochopil co jsi zac...

nikdo tady nemuze za to ze te vyhodili z armady... ze mas ranec problemu v podnikani.... a nejsi schopen se vyrovnat sam se sebou ...

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 07:19PM by hloupe-zviratko.
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 07, 2014 11:35AM
jojo kikinku, chudak je tu nekdo jinej grinning smiley

lol s armady sem odesel na vlastni zadost a pak jsem zil 3 roky v Dublinu grinning smiley fakt me muze soudit chudak se srotem v garazi grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 07/07/2014 08:51PM by Zvire - DS.
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 07, 2014 05:00PM
[www.youtube.com]

[www.gmjnabytek.cz]
- 3 roky ve skrini ......... nedivim se kdyz sis pred tim otviral hubu ....

Edited 4 time(s). Last edit at 07/08/2014 06:45AM by hloupe-zviratko.
Anonymous User
Re: Nabídka tisku Krnov severní morava
July 07, 2014 08:52PM
ja se stebou nehadam, abych se mohl hadat musel bys mit nejaky argumenty grinning smiley takye tohle neber jako hadku ale jako vysmech grinning smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login