Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prodám Ložiska 623 , a LM8UU

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 05, 2014 05:15PM
Prodám ložiska 623 za 15 kč/ks
ložiska LM8UU 40 kč/ks

Jinak poštovné v ČR do 200 g , 37 kč .

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 05:17PM by Kikin.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 05, 2014 05:24PM
Zadam adminy aby me zbavili tohodle ulhanyho...paranoidniho zvireciho trola .........
spasiba...
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 05, 2014 05:31PM
lol, ty nekoho nazivej trolem, ale v poradku, prodavas kradenou vec ? velmi rad necham ceskou justici zjistit tvou totoznost ..... ani nevis jak mi pomahas :-)
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 05, 2014 05:37PM
ja prodavam kradenou vec ??

s tou ceskou justici - nevim na co furt cekas ? az zkonci fotbal ?
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 05, 2014 06:27PM
Zvire: x-te vlakno, kde nekoho oznacujes za zlodeje tvych veci. Tento tyden druhy clovek co ti ukradl loziska. Kazdopadne kdyz uz jsi to tu zminil, tak to uz nebude potreba jeste 30x opakovat. Vzpomen co jsem ti dnes psal.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 05, 2014 07:14PM
bajne a neni ti divne ze ty veci naprosto presne souvisi ? neni ti to divne protoze neni, nebo protoze ze nechces ???????

ne jen ze sedi veci ,ale naprosto jasne okopiroval kompletni text...... pokud to nevidis, je to jasny zamer.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 05, 2014 07:20PM
ohanis se furt pravem .....
vis co je domenka ?
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 05, 2014 07:34PM
neni mi to divne, rekl bych ze to neni divne nekomu, jenom tobe to nedochazi...

tak schvalne, co ma udelat dle tveho moderator, kontrolovat kazdou komercni nabidku, ktera se na foru objevi? Nechat si poslat technickou dokumentaci, faktury atd. a nasledne posuzovat ano, tohle se na foru muze prodavat a tohle ne?

Poradim ti, vypni na chvili komp, tiskarnu atd. vylez si na palubu, zhluboka se nadechni, vse si promysli a pak se vrat s cistou hlavou.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 03:22AM
Co by mel delat moderator je zrejme, nebot preprodejem kradenzch veci je vystaveno rizikum i toto forum.
Takze pokud je prukazne ze nekdo prodava kradene veci ( a ja to prokazat mohu ) proste ty vlakna mazat.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 04:39AM
takze si zrekapitulujme debatu poslednich dni.
Ty tvrdis, ze ti milou ukradl nejake HE a loziska.
Ty tvrdis, ze ti kikin ukradl nejake HE a loziska.
Ja ti mam bezmezne verit a vlakna hned smazat.
Zapomnel jsem jeste na nejakeho uzivatele, kdo tu nesmi prodavat a ktereho mam automaticky mazat?
Nedavno jsi myslim jeste tvrdil o danovi, ze ti ukradl navrh tiskarny. Cili jakmile dan zacne na foru zminovat open source jeho tiskarnu, tak opet smazat, je to tak?
Co kdyz nekdo napise, ze jsi nekomu neco ukradl ty, mam mazat i tve prispevky? Jestli si ted vzpominam, tak te vlastne nekolik uzivatelu oznacilo za zlodeje. Takze vlastne mame jasno ne?

Ted vazne, doloz at uz moderatorum nebo adminum, ze soud/policie ve vasi veci nejak rozhodla a ze je potreba vlakna smazat (prece pokud v zastavarne naleznou kradene zbozi, tak jim to taky nedovoli prodat). A neni problem se o to postarat.
Dokud to je pouze na zaklade tveho tvrzeni, tak nemam problem s tim, at na danou vec jednou zpravu v topicu upozornis. Ale tim to konci, sve slovni prujmy si nech pro sebe nebo do soukrome posty.
Pokud to nedodrzis poneses nasledky v podobe upozorneni a posleze banu. (za coz me urcite zase oznacis za nacistu, komplice atd.)
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 04:57AM
ne, ja tvrdim ze veci pochazi z meho majetku, nebot jsem jej panu milkovi zaplatil, to muzu prokazat vypisem s uctu a seznamem pana milka, ktery mi poslal a na ktery dostal penize.

napriklad loziska 623 byli odcizeny me.
Loziska LM8uu byli odcizeny firme novotechno. Klidne si tam zavolej.

Samozrejme ze to pujde i soudni cestou, ale kdyby soudy pracovali tak rychle, nepotreboval bych zde upozornovat a pan milko by byl jiz ve vazbe pro podvod.

Ja dokonce ani nepotrebuju abys ho mazal, staci mi abys mi nevyhrozoval banem. Ja budu informovat o praktikach pana Milka, coz je me pravo
a slusni lide budou vedet ze s timto prodejcem neni dobre si neco zacinat.
Pokud pan milko dostane rozum a vrati ukradene veci, nebo dospejem k soudnimu rozhodnuti ,jiz v tom nebudu mit duvod pokracovat.

Myslim ze komunita reprapu, az na vyjimky, nejsou hlupaci, a proste dane vlakno cist nebudou.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 04:59AM by Zvire - DS.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 05:05AM
a miliou tvrdi neco jineho. Nechci ho nijak obhajovat. Ale nejsem placen a ani nemam ty pravomoce abych vam delal rozhodciho.

Tve pravo na upozorneni ti neberu, povazuji vsak jednu zpravu jako dostatecnou. Tot vse.
A myslim, ze vyhruzka banem je opodstatnena, aby jsi si pak nahodou nestezoval, ze jsi nebyl vcas upozornen.
Tecka.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 06:18AM
zvire - jdi si lecit komplexy jinam !
tady jsi v mém vláknu ! ja jsem ti nic neukradl a rozhodne to s tebou nema nic spolecneho !
proto ani nemuzes nic dokazat .....

pokud by jsi chtel dal pokracovat tak pocitej ze se budes muset omluvit !
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 06:33AM
no milou tvrdi ze nic neukradl jako kazdy zlodej grinning smiley

jen at sem da fakturu za soustruh.
Koupila ho po dohode semnou firma rosana, zrovna sem mluvil z jejim majitelem.

Proste rozkradl vybaveni dilny kdyz se provalilo ze se me snazi hodit pres palubu.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 06:34AM
kikine ty si stezujes ze ti napadam vlakna ?????????????????? tak to sem velmi raaaaaaaaaaaaaad grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley


Ja te zadal kolikrat abys vynechal moje vlakna, takze ted budu chapavy jako ty grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 06:36AM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 06:40AM
problem je ten ze ja do tvych vlaken prispel nejakou tech pripominku .... nasledne jsi zvanil a cele se to zvrtlo .....

zcela jasne jsi tu opakovane psal ze prodavam kradene zbozi ktrere bylo odcizeno tobe - Jsi schopny to dokazat ? NEJSI A ANI NEMUZES ...
Jsi lhar co si nevidi na spicku nosu !


a furt pises Milou .... co ma se mnou spolecneho ? Nic ......
lhari

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 06:41AM by Kikin.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 07:04AM
LOL , asi 100x ZVIR JE LHAR opravdu neni technicka pripominka grinning smiley ale to se da cekat ze si to myslis stvou urovni strojariny grinning smiley

no skopiroval jsi komplet jeho text takze jsou jen 2 moznosti.

1) prekoupil jsi kradene zbozi

2) nabizis co nemas , ze by pokus o podvod ? uzasny grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 07:06AM by Zvire - DS.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 07:24AM
nesliboval jsi zvire, ze nebudes psat do jinych vlaken nez do tech od milou?

btw: sam pises, ze jsi kikinovy nikdy nic neprodal, z cehoz usuzuju, ze jsi mu ani nikdy nic nezapujcil, co by ti mohl ukrast.

Tak proc tu pises kraviny?

Kikine: jestli mas jak, tak mu nejak dokaz ze to s nim nema nic spolecneho at uz da pokoj.

zvire: Prestan se chovat jak male decko. Nikdo na tebe neni zvedavy.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 07:26AM
jasny Bajne .... jdu fotit jen kvuli tobe !
zvire - pripravuj omluvu !
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 07:28AM
podivej se bajne, slibil a kdyz nekdo skopiruje presne text Miloua UCELOVE JAKO PROVOKACI reakce se dala cekat.....
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 07:33AM
tak proc se nechas vyprovokovat? co jsi dokazal tim, ze tady pises ty kraviny?

Kdyby jsi se nechoval jak ... tak to prejdes a neresis to. Takhle se jenom zesmesnujes.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 07:48AM
co mam prejit ? ze me nekdo okradl ? ze pak jeste to co mi ukradl spenezuje ? aze kikin to sem da a tim padem me obesel ?

Kdybys byl moderator co k cemu, tak to vlakno slo okamzite do kose jako duplikat vlakna, a ja bych nemusel nijak reagovat.


Ano zesmesnuju se, a bohuzel musim, kdyz moderujes jak moderujes,
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 08:02AM
nezvelicuj, samozrejme je to mysleno, ze mas prejit provokaci kikina, vodi si te jak malou mysku po bludisti.

Klidne si mysli, ze za vsechny tvoje problemy muzu ja, jestli ti to pomuze.

Jak muzu vedet, ze kikin neprodava loziska? Jak mam pravo rozhodovat, ze prodava neco co nema potazmo ze to ma od milou?

Zvire vzbud se, svet se netoci jen kvuli tobe.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 08:53AM
ja v zadnem pripade nerikam ze za moje problemy muzes ty !!!! problemy se proste stavaji, a ja hold veril cloveku kterymu sem nemel.

Ale tvuj pristup k tomu je dle me prazvlastni.....

Nerikam ze mas podil na te situaci, nicmene na tom jak se situace vyviji zde mas podil pomerne znacny.

Jak muzes poznat ze okopiroval vlakno ktere bylo vyrazeno ? hmmmm to nemyslis vazne snad.

chapu ze to nemas snadny, ale tohle je spis o neoochete nez o nemoznosti sad smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 08:55AM by Zvire - DS.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 09:27AM
muj pristup je takovy, jak si myslim, ze muzu docilit toho, ze prestanete nicit tohle forum vasimi prispevky. Mas-li s mym pristupem problem, klidne si stezuj, at uz ostatnim moderatorum nebo adminum. Na to mas rozhodne pravo.

Neprekrucuj moje slova, ja nepsal, ze nepoznam okopirovany text, ja psal, jak mam poznat ze kikin neprodava loziska, potazmo, ze je ma od milou?

Neochota z moji strany se zvetsuje v oblasti tolerance tvych zbytecnych prispevku.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 09:33AM by Bajn.
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 10:58AM
ty prekrucujes ma slova neustale, takze jak sejes tak sklizis.... nic neobvykleho.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 06, 2014 11:02AM
kdyz myslis...
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 07, 2014 12:45AM
To tady žádnej moderátor nemá koule na to, aby po upozornění na off-topic dával bany? Koho jako má bavit tady číst ty debilní kecy o ničem? Zavřete inzerci jak pro Zvíře, tak pro miloua, tak pro Kikina. RR komunitě nic nepřinesou ani jeden, tak to nemá cenu řešit.
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 07, 2014 01:49AM
FBITuco: Kolik lidí, tolik názorů... ale za co banovat milou? Tady vystupoval vždycky věcně a maximálně zdrženlivě. Projdi si jeho příspěvky třeba za poslední dva týdny. On se obchodní problém s panem Zvěřinou přes forum řešit nesnaží...
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 07, 2014 06:05AM
no on se je nesnazi resit vubec, to je prave ten problem..... Ale dnes sme se asi trochu pohnuli, takze se zdrzim komentaru .... me nejde nijak o to pana Milka pohanit, ale primet ho resit .

tot zatim vse.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login