Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)

Posted by Anonymous User 
jojo pane milko, kdyz ste je ukradl jen je narezte :-) upozornuji ze tyto profily bily jiz zaplaceny, a pan milko je jako tradicne nepredal a odcizil.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/22/2014 05:56PM by ZvireDS.
Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)
July 22, 2014 07:36PM
uz si nas tady vsechny dostatecne poucil..... tve prispevky jsou nesmyslny a k nicemu !
co kdyby jsi zase vyplul na more ? a dal si k tomu tunaka na gril....

Edited 1 time(s). Last edit at 07/22/2014 08:28PM by hloupe-zviratko.
Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)
July 23, 2014 03:07AM
ZvireDS: vystraha pred banem, budez-li pokracovat, opet prijde ban.
Zduvodneni: milou se tu zepta jestli mu nekdo neco nekde uriznes a ty zase prijdes se svym pribehem o kradezi atd. Ve vlakne uzivatele, ktery s vami nema nic spolecneho!

A neocekavam vasi reakci na tento post, zadna debata, tak to proste je.

ChemXpert: zitra nebo vecer vlakno promazu, at tu neni plne balastu
Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)
July 24, 2014 10:25AM
Puvodni zprava od ZvireDS, nepodarilo se mi vhodne splitnout vlakno, abych mohl presunout do kose

ZvireDS [ PM ]
Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)
July 24, 2014 02:56PM IP/Host: 94.64.133.110
Registered: 16 days ago
Posts: 5
BAJN:

ve vlakne jsem POUZE JEDNOU upozornil ze se jedna o kradeny material. Tvoje vydirani banem a tim podpora zlodeje hranici se spoluucasti na preprodeji kradeneho materialu a zahlazovani stop ( rozrezani kradenych profilu )
Nijak toto vlakno nenapadam, jen jsem upozornil na to ze tyto profily jsou kradene , a jejich rozrezanim by se ChemXpert mohl dostat do potizi.
Ty jakozto moderator bys mel naopak vyzvat pana milka aby nezatahoval uzivatele fora do likvidace stop jeho trestne cinosti, a mel bys byt rad ze jsem na to uzivatele upozornil.
Toto je naprosto novy pokus pana milka o likvidaci stop a ukradeneho materialu, a ja na nej scela opravnene upozornil.

Zajimave ale je ze kdyz si nekdo zalozi Nick, ktery ma za ucel napadani jineho uzivatele , scela normalne to prehlizis, zrejme se ti to hodi

Kdyz dostanu Ban asi muj dalsi nick bude nejake krasne slovo v kombinaci s BAJN

Edited 1 time(s). Last edit at 07/24/2014 02:59PM by ZvireDS. (view changes)


Moje reakce:


Nech si sve pohadky pro nekoho jineho. Kdyby ti chtel nicit nejake dukazy apod. tak to udela v tichosti doma a nebude se verejne ptat na foru, zda mu nekdo neco nareze.
A dle meho pohledu tohle vlakno naprosto bezduvodne napadas. Pokud by jsi pouze chtel autora upozornit, tak mu to napises pres PM a nebudes tady prudit verejne.
Zatim jsem zadnou stiznost na neci nick do PM nedostal. Sam jsem zatim nezaznamenal zadny problem, myslis-li svou stiznost vazne, tak mi klidne napis a jak bude cas, tak se tomu budu venovat.
A abych te neuvedl v omyl. Skutecne se nejedna o vydirani, ja te upozornil, ze pokud budes "svinit" neci vlakno, ze bude nasledovat ban. A tak to skutecne bude, vydirani je neco jineho.
A opet, pokud mas problem s mym zpusobem moderovani tohoto fora, klidne si stezuj druhemu moderatorovi, pripadne adminum. Nemam problem s tim si sve kroky obhajit.
ps: Jako nick doporucuji treba slovo Kombajn nebo TenCoUzMaXBanuAPoradNedaOstatnimPokoj to by mohlo byt podobne, pripadne dostatecne vypovidajici.
on neni schopen to doma narezat, na foru proto shani jinde, i v alupe napriklad .


POhadka je ze mu neco zaplatim a on to tu prodava , reze atp ? Je docela smutne ze moderator misto toho aby postihoval toho co nekoho podvede,
postihuje toho co chce jen spatky sve ukradene veci !!!!!!!!!!!!!!!

gratuluju ti....


JAko nick muze byt treba Prostoduchy Bajn atp ..... jiste ti to neprijde nijak osocujici..... si vazne "fajn moderator" :-(

To ze davas bany me a ne tem jenz dane situace evokuji neni ma vina, ale vina tveho podradneho usudku a moderovani. A dokud se budes ty svym moderovanim podilet na kriminalni cinosti pana milka,
pokoj opravdu nedam !

Edited 2 time(s). Last edit at 07/24/2014 10:53AM by ZvireDS.
Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)
July 24, 2014 11:59AM
je to snad z materialu, ktery neni mozno rozrezat? pochybuju. Takze pokud by chtel znicit dukazy tim ze je rozreze, tak to samozrejme neni problem.

Upozornuji te, tak stejne jako kdyz jsi me nazval nacistou, ze ja si nenecham nejakym uzivatelem na foru nadavat do toho, ze se podilim na trestne cinnosti.

Takze pozor na pusu. Nejsem soucasti vaseho sporu, resi-li ho policie/soud je to naprosto vase vec a dle meho je minimalne 99% uzivatelu na foru naprosto fuk, jake mas problemy se svymi spolupracovniky. Takze nas do toho nezatahuj.

Nazor ktery jsi zde napsal o mem usudku apod. je tvuj nazor a ja ti ho neberu. Mas-li s tim problem a domnivas-li se, ze bych diky tomu nemel byt moderatorem tohoto fora, tak sve namitky napis druhemu moderatorovi, potazmo adminum. Ti urcite posoudi opravnenost tvych vytek a o moderovani me pripadne pripravi.

Samozrejme pokud mas nejake vyjadreni policie/soudu apod. ze milou se nesmi vyjadrovat na foru, tak je klidne posli a muzem se s raptikem domluvit jak to budeme resit.
Pokud mas nejake jine materialy, ktere toto podporuji a mas pocit, ze mi je ignorujeme, tak te opet odkazuji na adminy. Verim tomu, ze te vyslechnou a spravedlive vas rozsoudi.

Pokud nic podobneho nemas, tak si sve pribehy nech pro sebe. Ja ti minule dovolil jeden prispevek ve vlakna od milou, kdyz bude neco prodavat a ty budes mit potrebu nam sdelit, ze jsi majitelem.
Pokud se nekde milou zepta, ze potrebuje narezat profil XxYxZ na tu a tu delku, tak nemam jediny duvod nechat te psat sve kouzelne posty do daneho vlakna. Nebot autor vlakna pokud ja vim s tim nema nic spolecneho.
Chces li ho upozornit, napis mu to pres PM.
ne, je to profil Stojka, a ten sice muzes narezat, ale pokud to budes chtit narezat na 10mm prouzky je to doma defakto neproveditelny .

To ze vis prd o materialech nezmena ze ja lzu, ale to je prece tvuj ucel tohle prokazat :-) je mi to jasny ....
Nacistou jsem te nazval v okamzik kdy jses tak choval, a udelam to znova kdyz se tak budes chovat .... a uprime jiz k tomu opet smerujes.
Tenkrat sem se ti omluvil protoze se te to dotklo vic nez bylo ucelem, ale evidentne si se s toho nepoucil, a chovas se opet jako kdyz mas krece
v prave ruce.

SIEG BAJN :-)


btw : zhlediska ceske justice, je nebraneni zlocinu brano jako jeho napomahani, a nikde neni psano ze musi jit o zlocin prokazany !!!!!!!!
kdyz nekdo ukradne na ulici kabelku, a pani bude kricet chytte ho, budes po ni chtit nejdriv protokol o nahlaseni na policejni stanici ?
to jen dokazuje tvou imbecilitu !!!!!!!!!

takze to ze potlacujes moje upozorneni, a tim napomahas prodeji kradeneho materialu JE OPRAVDU PODILENI SE NA TRESTNE CINOSTI formou
spoluucasti. Neni to nadavka ale prosty vyklad ceskeho zakoniku, jestli se ti to nelibi , vol bobosikovou grinning smiley





kazdopadne poskozujes podporou trestne cinosti reprap jako takovy , coz je smutne sad smiley ja si totiz myslim ze vetsina REPRAPistu si nemysli ze krast je normalni ..... ikdyz v cechach je to
pomerne bezny jev.

Edited 6 time(s). Last edit at 07/25/2014 08:28PM by ZvireDS.
Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)
July 26, 2014 08:40AM
je to beznej stevebnicovej profil................... nevidim duvod proc by to bylo nerealny v domacich podminkach rezat ....
Je teda pravdou ze tvuj "zvireci domov" je uplne jinej......
- nevim ... ze by se milou zminoval co chce presne rezat..... jak to delas ze vis vsechno ?

- navic Bajn to psal trochu jinak nez sis vylozil ......


co se tyce zakonu tak bys mel zvire polcet..... co slovo to perla !!!
vsechno jenom prekrucujes........

jak si sam psal:
"kdyz nekdo ukradne na ulici kabelku, a pani bude kricet chytte ho"
- tak ja tam muzu v klidu stat a pokurovat.... nemusim vubec nic delat... !!! a nikdo me za to nemuze trestat.....




Bajne - sejdeme se na Pakraci ......prej tam je pres leto pekne .... cast hradecke mafie uz tam je ...

Edited 2 time(s). Last edit at 07/26/2014 12:42PM by hloupe-zviratko.
uz si to rezal ty pseudo strojari ? napriklad laserem to pujde dost blbe, a pan milko chce rezat centimentrovy prouzky, jisteze to jde, ale stravis na tom mesic ty jelito.



ne, alepokud tomu panovi otevres dvere nebo umetes cestu TRESTNE TO JE ! bajn nestoji a necumi, bajn cilene otstranuje moje upozorneni, takze otvira dvere !

A za to ze bys jen stal by te meli hlave trestat ( serezat ) rodice, zrejme to delali velmi malo , proto jsi jaky jsi. Tohle presne ukazuje tve moralni hodnoty a co si zac.
Takze ano, pokud vidis nekoho pachat zlocin, koukej se na to, a nic nedelej, je to presne to co sedi tvemu charakteru. Memu ale ne.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/26/2014 11:06AM by ZvireDS.
Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)
July 26, 2014 12:32PM
delas ze sebe cim dal tim vetsiho chudaka ... teda pokud to jeste vubec jde ...

proc do toho zase motas laser ? psal jsem v domacich podminkach ..... (ale je mi jasny ze lidi tvyho typu maj bezne laser na lodi....)

mesic ? tak jako na lodi muze byt problem....

Jelito ? dobry ... pokracuj....


klidne mu otevru dvere ... umetu cestu..... a klidne se muze stat ze mu dam i klicky od auta .......
- tve prispevky jsou nesmyslne !

pises absolutni kraviny .... uplne stejne jako kdyz si v minulosti daval priklad s kradenym autem ........



Quote
ZvireDS
A za to ze bys jen stal by te meli hlave trestat ( serezat ) rodice, zrejme to delali velmi malo , proto jsi jaky jsi. Tohle presne ukazuje tve moralni hodnoty a co si zac.
Takze ano, pokud vidis nekoho pachat zlocin, koukej se na to, a nic nedelej, je to presne to co sedi tvemu charakteru. Memu ale ne.

- k tomu se ani nemusim vyjadrovat ....oplachni se a znovu si to cele precti...

Quote
ZvireDS
bajn nestoji a necumi, bajn cilene otstranuje moje upozorneni, takze otvira dvere !

myslis opravdu vazne tuto blbost ? zvire.... jsi politovani hoden...

Edited 3 time(s). Last edit at 07/26/2014 12:49PM by hloupe-zviratko.
Re: Nabidka rezani dilu na laseru OLOMOUC (plexi, mdf atp.)
July 27, 2014 01:42PM
prekrucujes, obvinujes, vymyslis si, nadavas, proste nic noveho.
Znova te odkazuji na adminy, pokud mas problem s mym moderovanim.
lock vlakna, zvire tu zase jen exhibuje svou osobu ...
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.