Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

splasena tiskarna

Posted by okoudous 
splasena tiskarna
July 13, 2014 02:15PM
ahoj vsem,
mozna to tu bylo ale i tak se zeptam.
Mam prusa i 3 a po case kdy vse fungoalo mi najednou tiskarna jakoyb zamrzne a pak motorky (ne vzdy pri testu vsech os)skubaj ci skripou a pomuze jen reset vytazenim usb a zdroje.
Vypada to tak ze se normalne na ni pripojim a kdyz skusim pojezdy vsech os je to ok pak jakoby za chvyku tam nekde jako by skubne a od te doby bud nejde pojezd stolku a ostani ano nebo pri jakemkoli pojezdu jakekoli osy to dela brejkule (motorek se toci sem a tam a dela divny zvuk)Zvuk vypada jako malo napeti.
Mohu ja nejak pri zapojeni motorku do ramps zjistit kolik mi odebybaj abych pripadne trimerem nastavil proud presne pro motorky ?Myslim si ze to bude tim ze tam jde malo proudu .

diky za ranu
Ondra
Re: splasena tiskarna
July 14, 2014 02:16PM
No, me neco podobneho delal spatnej optoendstop. Dokud poprve nedoslo k "sepnuti", tak pohyb osy byl ok, pak uz se jen poskubaval a pomoh jen reset.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login