Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Problém s připojením.

Posted by hlaseklukas 
Problém s připojením.
February 18, 2015 04:35AM
Ahoj,
nevím zda už to zde nikdo probíral, snažil jsem se to najít, abych to tu nezaložil znovu, ale bez výsledně.

Problém s propojením tiskárny s pc.
- mám nainstalovaný ovladač a když připojím usb tak ho to najde na COM4 to je funkční.
- slicer bezproblémů funguje vygeneruje mi G-code
- ALE KDYŽ ZAPNU PRONTERFACE NASTAVÍM COM4 ATD. A DÁM CONNECT - TAK JEDINÝ CO TO UDĚLÁ NAPÍŠE TO CONNECTING.... V PRAVO A TO JE CELÝ.

Prosím o radu, nemáte s tímto nějakou zkušenost? Děkuji
dan
Re: Problém s připojením.
February 18, 2015 06:39AM
Komunikacni rychlost mas nastavenou spravne? Tedy podle toho, jakou mas ve FW. Vetsinou byva 115200.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: Problém s připojením.
February 19, 2015 03:06AM
A nainstalovaný FW v arduinu ?.
Mě Pronterface taky nechtěl posílat když jsem měl v arduinu Repetiera na 115200. S Marlinem v pohodě.
Naopak RepetierHost se konektne vždycky at jsem měl FW jakykoliv.
Re: Problém s připojením.
February 19, 2015 02:06PM
AHOJ,
děkuji za rady, ale 115200 tam je. Zkoušel jsem nahrát Marlin nebo Repetier firmware a u obou mi to hodí tuto hlášku.

tak nevím
Attachments:
open | download - 1.jpg (198.2 KB)
Re: Problém s připojením.
February 19, 2015 03:02PM
Quote
hlaseklukas
AHOJ,
děkuji za rady, ale 115200 tam je. Zkoušel jsem nahrát Marlin nebo Repetier firmware a u obou mi to hodí tuto hlášku.

tak nevím
a to mas ultimaker elektroniku?
Pokud ne, zmen to BOARD_ULTIMAKER na to co mas. Nevim jestli to ovlivni namapovani pinu pro usb, ale mohlo by. smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login