Welcome!
Log In
Create A New Profile
Home
>
RepRap User Groups
>
Europe
>
Czech RUG
>
Problémy
> Topic
Advanced
Nedokonalé výplně
Posted by
pfifferling
Forum List
Message List
New Topic
pfifferling
Nedokonalé výplně
October 10, 2014 10:25AM
Registered: 11 years ago
Posts: 9
kolo.jpg
Ahoj, opět mám problém
Mám ozubené kolečko cca 30 mm průměr. Jak správně nastavit slicer, aby nevznikaly mezery/dírky ve výplni viz foto?
Reply
Quote
Newer Topic
Older Topic
Print View
RSS
Sorry, only registered users may post in this forum.
Click here to login