Ahoj, mám vcelku zajímavý problém.
Nedávno jsem instaloval druhý extruder na svůj Kossel Mini. Tisk funguje bez problému s prvním extruderem, jakmile přepne na druhý, najednou zvedne osu Z o cca 5 mm nahoru a myslí si že je na správné hladině a tam pak tisk nerušeně pokračuje i s přepínáním mezi prvním a druhým extruderem. Musel jsem kvůli tomu přeinstalovat Marlina, zkontrolovat kod ale nic, nemohu to najít. Patrně je to nějaká prkotina ve FW ale nemohu ji najít.
Nemáte někdo tušení, kde muže být chyba?
Děkuji.