Ahoj,
testuju svůj pokus o tiskárnu, ale mám problém s tím, že mi netiskne jedna osa, v tomto případě osa Y. Motor je funkční, driver je taky OK, vše si najede do svých pozic, připraví se k tisku a pak se hýbe jen X a Z.
Když dám homing, zase se všechny osy vrátí kam mají. Zkoušl jsem už snad 10 úprav firmware, ale nic nepomáhá. :-/ Netuší někdo co s tím?