Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Nefunguje vždy jedna osa !!!pouze při tisku!!!

Posted by Bojkas 
Nefunguje vždy jedna osa !!!pouze při tisku!!!
August 27, 2015 04:33PM
Ahoj,

testuju svůj pokus o tiskárnu, ale mám problém s tím, že mi netiskne jedna osa, v tomto případě osa Y. Motor je funkční, driver je taky OK, vše si najede do svých pozic, připraví se k tisku a pak se hýbe jen X a Z.
Když dám homing, zase se všechny osy vrátí kam mají. Zkoušl jsem už snad 10 úprav firmware, ale nic nepomáhá. :-/ Netuší někdo co s tím?
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login