Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

tisk na kovoví plech

Posted by paycz 
tisk na kovoví plech
January 10, 2016 02:11PM
Ahoj, již jsem vyzkoušel plno podložek na tisk (sklo,kapton,BuildTak,atd.) ale ani s jednou jsem nebil spokojen (většinou to vedlo k destrukci podložky) a tak mě napadlo tisk na plech od kamaráda jsem si vzal tenký plech 200x200 plech pečlivě odmastil ale tisk na plechu moc nedrží! nemáte někdo nějakou vychytávku při které by mohl tisk na plechu držet ?? (např. matný lak,atd.)
Re: tisk na kovoví plech
January 10, 2016 03:19PM
Ahoj, možná by stačilo plech trochu zdrsnit dejme tomu 100 nebo 800 šmirglem? Já teda tisknu na sklo pro PLA používám lak na vlasy a pro ABS používám ABS rozpuštěnej v acetonu smiling smiley
Re: tisk na kovoví plech
January 11, 2016 04:45PM
chystam se zkusit hlinik a s tim zdrsnenim jsem pocital... Dej vedet, kam jsi se dostal smiling smiley


> Poseidon DUO, stavebnice - v zabehu
> Homemade Celohlinik - ve vystavbe
Re: tisk na kovoví plech
January 12, 2016 12:00PM
W1mpy dík moc vzal jsem to nějakým hrubím šmirglem a postříkal lakem při tisku suprově drží i velké předměty. Po skončení tisku lze ihned lehce oddělit od podložky. misil doporučuji tuhle variantu je to nejlepší co jsem mohl udělat podložka je podstatě nezníčitelná smiling smiley

lak:Taft pánský strong 5 (jiný jsem nezkoušel)
Re: tisk na kovoví plech
January 12, 2016 03:51PM
Ahoj, byl to jen nápad, nikdy sem to nezkoušel, každopádně sem se překlikl a napsal 100 místo 1000, jakou hrubost jsi cca použil? Aby příště věděli i ostatní :-)
Re: tisk na kovoví plech
January 12, 2016 04:41PM
a jaky plech? Tloustka a material?


> Poseidon DUO, stavebnice - v zabehu
> Homemade Celohlinik - ve vystavbe
Re: tisk na kovoví plech
January 13, 2016 03:19PM
plech:Fe 1,3mm
material: ABS , PLA
smirgl:p60

Edited 1 time(s). Last edit at 01/13/2016 03:22PM by paycz.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login