Tisk za teplých dní
June 10, 2018 11:55PM
Ahoj, jak Vám jde tisk, když máte doma vyší replotu? Tiskárnu mám v podkroví a přes den teplota dosahuje 25–30*C. Pak se mi tisk přehřívá. A zpravidla, jsem jsem tisknul bez problémů, mi teď nejde.
Re: Tisk za teplých dní
June 11, 2018 03:38AM
Tak u mna je to zrovna naopak, za teplych dni tlac uplne perfektna, ked je chladno, tak musim striehnut, aby sa neodlepovalo a podobne. smiling smiley

Co myslis pod prehrievanim sa?
Aku tlaciaren mas, chladis vytlacok, ...?

Edited 1 time(s). Last edit at 06/11/2018 03:39AM by olisoft.
Re: Tisk za teplých dní
June 12, 2018 01:23AM
Mám upravenou K8200. Chladím při tisku, ale asi to nechladí dostatečně. V oblasti tiskárny bude 35-40°C.
Re: Tisk za teplých dní
June 13, 2018 03:49AM
Co ti robia vytlacky, ked sa ti zda, ze nechladis dost?
Re: Tisk za teplých dní
June 15, 2018 03:39PM
Třeba převis na jednom dílu, co jsem tiskl v zimě, byl ok a teď za horkých dní se to jen motá a motá. Nestačí se mi to chladit a musím dávat support.
Re: Tisk za teplých dní
June 27, 2018 10:25AM
a co je to za materialek?

jinej ventilator, ofuk z vice stran...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Tisk za teplých dní
June 28, 2018 08:34AM
Přidělal jsem druhý ventilátor z druhé strany trysky a předělal ofuk a je to výrazně lepší. Ale teď už takové teplo není, takže to nepoznám hned,
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login