Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Koupím Prusa Mendel reprap

Posted by kubajsn 
Koupím Prusa Mendel reprap
September 24, 2011 11:15AM
Ahoj,
chci si koupit (sestavit) reprap tiskárnu Prusa Mendel. Chtěl bych se tu poptat, za kolik se dá pořídit úplně kompletní (s plastovými částmi). Zajímá mě celková cena, jak s elektronikou, tak i s motory a vším ostatním.

Samozřejmě bych byl rád za co nejmenší cenu. Když by někdo měl pro mě nějaké info o reprap-u, nebo dokonce nabídku ke koupi, najdete mě nejčastěji na skype: s.w.a.ll.o.w96


Díky moc
aca
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
October 13, 2012 01:42AM
Ja bych ctel vedet to sami napiste na muj e-mail ([email protected])

Diky moc spinning smiley sticking its tongue out
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
October 14, 2012 11:38AM
Ahoj myslim si že jestli chceš od někoho koupit hotovou tiskárnu tak to bude někde okolo 13 - 15 000kč záleží jak hodně to bude vybavené. Jestli máš zájem můžu ti postavit tiskárnu podle přání. Sám jednu vlastním a tam už mám zkušenosti se vším potřebným. Psal jsem ti i na skype tak se ozvy jestli chceš.
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
October 20, 2012 03:38AM
Mam jednu zostavenu a otestovanu na predaj.
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
January 28, 2013 02:10AM
Ahoj pro me taky sestavi nekdo tiskarnu Prusu? taky me najdete na skype ales.pavel. Mel bych prani aby fungovala pres wifi smiling smiley je to realny?smiling smiley
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
January 28, 2013 05:02AM
Ahoj,
přes wifi ? Přes bluetoth je to možné.
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
February 04, 2013 06:20PM
Vlastne by mi stacil sitovy tisk takze utp kabelsmiling smiley nevim co vse je na to potreba
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
February 05, 2013 03:57AM
Ahoj,

no teoreticky (asi i prakticky smiling smiley) kdyby jsi to chtěl bez PC a po Ethernetu, tak použít nějaký převodník Ethernet -> RS232 a pak se přes virtuální sériovej port na to připojovat pomocí Printrunu nebo využít v linuxu "serial connection over ethernet" viz RepRap part 3: Ethernet connection. Prakticky jsem to ale ještě neřešil...
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
February 08, 2013 06:10PM
Koupím sestavenou a vyzkoušenou tiskárnu reprap. Dohodneme se? 607 244 434
Re: Koupím Prusa Mendel reprap
February 16, 2013 04:21AM
Zdar

Taky bych me zajem o tiskarvu l2 v jakem rozmezi bych mohl sehnat kompletni stavebnici (stavbu nejspis zvladnu) ?? Kontakt na mne: mixerov@centrum.cz - icq - 360779342 - FB - mix mixer.

Dekuju za odpoved grinning smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login