Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Nabidka dilu: Prusa i3

Posted by raptik 
Nabidka dilu: Prusa i3
November 20, 2013 05:20AM
Ahoj,

dovolil sem si opet otestovat tiskarnu smiling smiley a zjistit jak na tom je smiling smiley a vysledkem jsou tyto dily.
je to mix z vanilla a master vetve i3 repositaru, nektere dily mi prisly peknejsi a funkcnejsi v master a jine sem nedokazal opet vytisknout, aniz by praskaly vrstvi (X endy - i pri teplote, nastaveni a stejnym ABS, s kterym se mi to jiz povedlo; coz je skoda, jelikoz v master ma ten X-idler resen i napinak pasu)

zatim neni v dilech extruder (nevim jakej prumer a hotend bude zajemce mit)

X vozik, Y uchyt pasu, Z osa, endstop drzaky jsou z master vetve.

pro LM8UU a T2,5 pasy

tisknuto v Skeinforgi,
Material ABS (bila)
WoH 2,2
teplota: 225 - 230°C
vrstva: 0,3mm

cena: 1200,- (+ pripadne postovne) fakturu muzu dat taky a vzhledem k postupnemu ladeni retrakce a tedy i horsi vizualni kvality sem ochoten i mirne smlouvat... winking smiley

pokud bude zajem v cene jsou i dily z bonus foto - nohy z master a uchyt s napinanim pro Y pas (nevejde se tam vodici kolecko na 623 lozisko pasu)


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Attachments:
open | download - Z osa.JPG (76.4 KB)
open | download - Y osa.JPG (78.3 KB)
open | download - X osa.JPG (78.8 KB)
open | download - uzitecne.JPG (75.9 KB)
open | download - bonus.JPG (85.1 KB)
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 08:55AM
no dobre, tak co 1000,- ? smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 09:21AM
ty blaho raptajs ja sem na nervy kdyz mi ujede jedna vrstva :-D tohle je slalom :-D
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 09:48AM
proto sem psal, ze sem ochoten i smlouvat winking smiley

ale jo, uznavam ze mi vlaly zavitovky a ted uz to je lepsi... nebo spis bylo, pac mam i2 rozebranou smiling smiley (stacilo odendat ty upevnovaci loziska u volnych koncu zavitovek, co sem mel v setu u i2 - jeste nez sem mel spravne zkaliborvano, tak mi pomahali k lepsi hladkosti a pak diky jedne poznamce, tusim Dana, nebo Bajna v jine diskuzi sem prubnul a hned lepsi...)

taky me to stvalo, ale pokud budou fungovat, proc je nepouzit, alespon do doby, nez si bude schopna ta tiskarna vytisknout lepsi...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 09:57AM
jo btw. jinak diky za aspon nejakou odezvu smiling smiley

si jedinej, kdo aspon nejak okomentoval a naznacil aspon neco smiling smiley

taky sem cekal, ze se nakej clovicek ozve a rekne at se podivam na tohle a nebo tamto, ze by to mohlo poresit kvalitu tisku... smiling smiley (dobre priznavam, ze to neni tematem mnou zalozeneho vlakna, ale optimista ve me stale doufa winking smiley )


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 10:14AM
ja ted jedu docela nahrubo ,ale poslu ti vecer nejaky brazky ;-) ja stim mel taky potize, furt se bojim ze ty tisky jsou strasny a az ted mi diky tobe doslo ze jsou vlastne uzasny :-D :-D

ale litr to je fakt nater ;-) zvaz to na grami a prodej za cenu matrose ;-) nebo malinko vic ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 12/02/2013 10:14AM by Zvire.
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 10:17AM
reakce: prodej to po kusech jako designove skrabky na nohy winking smiley grinning smiley
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 10:36AM
oki posli smiling smiley

no u tebe je to v prepoctu 1142,- smiling smiley podle chrome pluginu na konverzi eura na czk ( a neuvadis, jestli to je s dani nebo ne - mozna to pak resis az pri objednavce - jako jine www obchody) dobre uznavam, ze to mas z jednotneho zdroje, nebo overenych dilu a ve vymazlenejsi kvalite, ale zas ja ti na to dam fakturu a nemam problem vytisknout za bud material nebo gratis aspon par dalsich dilu pokud prasknou (a budu mit v cajku tiskarnu, a nebudu cekat na matros)

ale chapu tvou vitku k cene vuci kvalite, jinak se normalne pohybuje i3 1500,- az 1100,- jak sem koukal

taky je fakt, ze to tu lezi uz dlouho. tak nak jeste asi ponizim... smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 10:54AM
Bajn: zajimava myslenka, pokud nekdo bude chtit... smiling smiley
no neco by se mohlo dat pouzit i jako dlaha pro trpasliky winking smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 01:43PM
ne vazne za cenu materialu by to bylo rozumny, tobe se vrati projetej matros a nekomu to mozna helfne ;-)
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 02:52PM
zvire: mas zajem??? winking smiley

popremyslim o tom smiling smiley a zni to ferove

jinak k necemu takovemu sem se priblizil na i2, ale jeste nedosah (asi ji pak budu muset nak posolichat a prokontrolovat) - jinak tam sou fotky z "castecneho" tisku meho pokusu o 3d tiskarnu, jestli nejsi jeden klik z tech 120 (aktualne), co do toho vlakna nakoukly... smiling smiley
[forums.reprap.org]


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 02, 2013 04:25PM
tam to vypada uz lip ale furt se ti rozjizdej perimetry ;-) to muze bejt ze bud mas moc velkej prutok na perimetry, nebo moc velkej obecne na sirku vrstvy ;-)
sku zvednotu vrstvu malinko ;-) hrany by to melo srovnat ;-)

jinak diky za nabidku ;-) ale ne , az budu mit cas nafotim ti co tu mam jako vyrazeny dily :-D

Edited 1 time(s). Last edit at 12/02/2013 04:25PM by Zvire.
Anonymous User
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 03, 2013 08:48AM
raptajs tady mas teda neco pro srovnani ;-) vnitrky otvoru jeste nejsou ideal. ale jinak mi prijde zo to docela jde ;-) steny to fialovyho jsou pekny ;-)
Attachments:
open | download - 20131203_001.jpg (273.5 KB)
open | download - 20131203_002.jpg (336.5 KB)
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 03, 2013 09:11AM
a tisknuto s vrstvou??? a pomoci slicru? ABS?
jinak na te druhe fotce, to skoro vypada, za tam ten filaovej nahore v levo ma odleplou vrstvu smiling smiley

asi toto odsunu jinam, nak se vzdalujem od temtu, nebo to pak udelam nove...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 03, 2013 09:20AM
vrstva je oki, jen sem znej neco strhaval uz nevim co odnesl to kousek perimetru ;-) proto je vyrazenej !!!!! ;-)
ale vrstva je oki ;-)
ale jinak je jak kdyz streli ;-)

material ABS , vrstva 0.24 , tryska 0.4 ;-)

rychlosti 80 u fialovyho 60 u cernyho tusim ;-)

ale materialy sou to fakt hrozny :-( kdyby byli kvalitni , udelal bych 2x si myslim, tohle je fakt odpad ;-) ale i tak sem stoho dostal pomerne slusny vysledky ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 12/03/2013 09:34AM by Zvire.
dan
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 03, 2013 09:21AM
a rychlosti ?


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 04, 2013 02:28PM
dobre, dobre tak co 400 + postovny???

je v tom i neco za elektriku a cas tiskarny to uz zni lip, ne?


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Nabidka dilu: Prusa i3
December 04, 2013 03:08PM
to je docela fer ;-) videls moje experiment maxe ? co jim rikas ? ;-)
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login