Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS FILAMENT

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
DS FILAMENT
January 21, 2014 12:04PM
nabidka se nam rozrostla a tak delam novy vlakno ;-)

NABIZIME VELMI KVALITNI MATERIAL ZA VELMI DOBROU CENU ;-)

DS FILAMENT ABS 3mm

Natural/svitiva
bíla
mléčna
šeda
průhledna
fialova

DS FILAMENT 3mm PLA

cerna
bila


DS FILAMENT 1.75 Abs

fialova
natural
cerna


DS FILAMENT 1,75 pla

bila
cerna
fialova

Filamenty jsou tisknutelne mezi 240-255 (abs ) a 185-200 (pla ) stupnu, a davaji velmi pekny a stabilni tisk ;-)
Zajemci pisnete a domluvime se ;-) cena velmi prizniva ( PM )

Edited 2 time(s). Last edit at 01/21/2014 12:24PM by Zvire.
Re: DS FILAMENT
February 12, 2014 02:41PM
tak otestoval sem ABS DS Filament natural 1,75mm

slicovano: Skeinforge
rychlost 60mm/s
EoH: 1,7
vrstva: 0,3mm
extruze: 0,51mm
teploty:
deska: 110°C po celou dobu (sklo na nem lepidlo na papir typ kores a pak ABS rozpustene v acetonu)
hotend: 265°C (niz mi delal "hrudkovani" vlaken a nevim jaka je presne zkutecna, mozna nizssi - nemam moznost okalibrovat)

doba tisku: 1h 10 minut (u drzaku na hotend)
foto drzaku v priloze (tisk na 25% vyplne)

pohled na top u 50x50x4 desky 100% vyplne:


verdikt:
- na muj vkus prilis vysoka teplota pro hotend, nicmene i prez tuto vytku se mi s nim tiskne pomerne dobre. jeste budu testovat velky objekty, ale zatim musim pochvalit
- nevsim sem si ze by nak praskaly bublinky
- prumer 1.74 az 1.78 (jen jednou mi ulit na 1.8 z 10 mist => aritm. prumer 1.757273 z 10 mereni)
- na 30mm bridge sirokej 10mm stacilo jen zpomalit na 30% rychlosti ( 18mm/s )
dpln: (16.2.)
- bridge otestovany i na 40% y 60mm/s
- pri 80mm/s hotend 267 - 270°C (tisk dolniho leveho vertexu pro mendel max 1,5)

rozhodne se s nim da pracovat

Edited 2 time(s). Last edit at 02/16/2014 10:26AM by raptik.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Attachments:
open | download - DSCF2576.JPG (193 KB)
open | download - DSCF2577.JPG (203.1 KB)
open | download - DSCF2578.JPG (199 KB)
open | download - DSCF2579.JPG (205.1 KB)
open | download - DSCF2580.JPG (214.9 KB)
Re: DS FILAMENT
February 12, 2014 06:22PM
trosku vetsi objekt: X-End motor pro i3 cca 2h20minut tisku
jen pro test zvolen infil 25%
slicovano: Skeinforge
extruze: 0.51mm
rychlost: 60mm/s
teplota: deska 115°C (jen pro jistotu) / hotend 265°C

podle me pekny a funkcni material. uvidime jak si povede pri delsim tisku.

foto v prilohach

Edited 1 time(s). Last edit at 02/12/2014 06:23PM by raptik.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Attachments:
open | download - DSCF2585.JPG (127.4 KB)
open | download - DSCF2586.JPG (126.3 KB)
open | download - DSCF2587.JPG (124.8 KB)
open | download - DSCF2589.JPG (118.6 KB)
Anonymous User
presunoto z: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 03:11PM
Zvire, zvire, zvire... samy problemy s tebou. To svitivy abs je uplne k ho.nu.. mas to nejake rozbite. Je moznost to vratit ?? duvod je ten ze to temer nesviti (ani halogenka nepomohla) a vyrobky jsou navic krehky... respektive at tisknu jak tisknu tak to nema pevnost jakou by to melo mit...

edit by raptik:
spojeno a presunuto z DS EVIL FORGE z duvodu spatneho umisteni prispevku v nespravnem diskuznim kanalu

Edited 1 time(s). Last edit at 03/23/2014 03:33PM by raptik.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 04:03PM
vis to bude asi rukama ;-) ja tu mam ze svytivyho natisknuto pomerne hodne ;-) sviti to pomerne dost viz prilozena fotka ;-)
ale vraceni se nebranim ;-) pisni mi na skype, materialu mam plnej sklad, poslu ti klidne jinej kterej si vyberes ;-) za predpokladu ze uz si ho neprojel pulku ;-) mohl si zavolat a prosli by sme spolu nastaveni ;-) ale asi je snadnejsi s toho cos nezvladl vinit matros ;-)

Kazdopadne ja tu znej mam prvni prototyp evil forge ;-) tiskne sqele a je to pevny ;-) tisk je alchymie, to proste pozna kazdej kdo se pusti do tisku ;-) pisni mi PM nebo na skype a nejak se urco domluvime ;-)

kazdopadne na fotce je videt ze sviti dost ;-) ale jestli si cekal ze te to bude oslnovat, to asi ne no ;-)

nic mene ZADAM ADMINY ABY TOTO presunuly do DS FILAMENT vlakna ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 03/22/2014 04:14PM by Zvire.
Attachments:
open | download - svitivej.JPG (21.7 KB)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 04:19PM
Rukama ? delas si prdel ? nebo mi chces tvrdit ze kdyz do toho peru halogenkou pul hodiny a cely to klubo nasledne nesviti tak za to muzou ruce ? uz to svintsvo neber....... a kty lamavosti ....dej mi teda nejake moudro ...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 04:34PM
hele udelal jsem ti video ;-)

[youtu.be]

ja to nasvitil diodou 3w !!!!!!!! ;-)

ale jak rikam , vraceni se nebranim , jen nevim proc to resis ve vlakne z nasi tiskarnou kdyz mas na me kontakt, a nebo je tu vlakno DS Filament ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 03/22/2014 04:35PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 04:36PM
nevim co pouzivas za slicer , klidne mi zavolej na skype a proberem to , je to pomerne rozsahla zalezitost, a abych si offtopicoval vlastni vlakno to uz by byl fakt hardcore ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 05:12PM
mas malo sily a male kladivo ! taky kdyz ji takhle nadelim tak se tomu nic nestane.. navic jsi zvolil spatny vytisk pro demostraci.. a po nasviceni kluba halogenkou mi to sviti asi z pulky.. navic fotak ci kamera zkresluji pohled ! pokud se chces hadat tak muzem osobne na expu
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 05:27PM
jojo :-D to ale pak hochu musis tisknout s titanu :-D
kazdopadne kontaktni me , material odkoupim spatky , neni problem ;-)
klubo ti klidne nasvitim, sviti 5x vic ;-) ale jak rikam, staci zavolat a dohodnem se ;-) material spatky vemu, je po nem hlad , tak nemam duvod ho nevzit.
nekdo by ti mel asi vysvetlit ze plast proste ma svy pevnostni limity , a tisknutej obzvlast ;-) ale ja mam ze svitivyho drzak na filament a jednu celou tiskarnu, a drzi dobre winking smiley takze asi tak ....

nadale prosim ve vlaknu DS FILAMENT !!!!!!! vazne zasiras vlakno kam to nepatri .

ja hadani fakt nemam zapotrebi, ses prvni co ma problem stimto materialem ;-) teda ne prvni co ho ma ale prvni co ho nevyresil ;-) navic na expu tento rok nebudem, mame ucast na mezinarodnim veletrhu v nitre ( pokud vse klapne ) expo pro nas neni alespon letos priorita. A ja osobne to ma nej mam cca 3000km ;-) takze se nezlob, ale hadat se 3000km fakt nepojedu ;-)

Edited 4 time(s). Last edit at 03/22/2014 05:45PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 05:45PM
neznam titan s oznacenim ABS ani zadne slitiny...asi mas jine naroky nez ja... nevim teda kdo by mel hlad po tom matrosi (samodrejme ze je i ta moznost ze u meho kluba se inzenyri spletly) na expu pokecame
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 06:56PM
ni kdyz mni nekdo rika ze mam do plastu mlatit vetsim kladivem a vsi silou grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak nevim cjaky mas naroky, kazdopadne ja mam ze svitivyho CELOU TISKARNU a nemam jediny selhani dilu ! ano svitici material je krehci nez normalni, ale rozhodne ne v takovem rozsahu jak rikas. To je proste tim ze neumis tisknout a neprilnavaj ti vrstvy. KDYZ MI ZAVOLAS jsem ochoten ti pomoct a poradit, ale uz mi PROSIM TE prestan zasirat vlakno ;-)
pis to alespon do DS FILAMENTU , kam to opravdu patri !!!!!!!!!

opakuji ze neni v mejch silach se letos na expo dostavit ;-) mame jine priority ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 03/22/2014 06:58PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 07:12PM
nemuzes mit selhani dilu kdyz se na tiskarne nic netaha... zadne sily... nic... vytiskni si hlaven + dej tam naboj + bouchni kladivem = jsi mrtvej s tvym plastem. slibil jsem ti take video... vratim se z dovolenky a az bude cas na drbani kulek tak natocil pravou nedemolici... myslim ze palicka o 40kg je dostatecny nastroj na potukani dilu.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 22, 2014 08:12PM
to si delas srandu ??????? to je videt jak hodne o tiskarnach vis ;-) potukani dilu 40kg palici je vazne to co vysvetluje tvoji inteligenci ;-)
kdyz vytisknes z jakyhokoliv plastu hlaven si mrtvej. a pokud to skusis si debil a to ze si mrtvej si zaslouzis :-D
pokud je tedy material krehky tak ze znej nemuzes tisknout hlavne, jediny vco stoho pro me plyne je ze lituju toho ze sem vubec nejakej plast takovymu defu prodal !!!!
ale naprosto v poradku, neni clovek ten aby se zavdecil vsem ;-) takze jak rikam, material od tebe klidne spatky vemu , a uz to prosim neres tady, nebo to res na spravnem vlakne ;-)

btw slouzil jsem 5 let u 7 brigady specialnich sil .... odstrileno mam co tys nenachodil ;-) takze mam presnou predstavu o tom co zbran vyzaduje ;-)
jestli si nekdo kupuje tiskarnu kuli zbranim, je defo , a 2x takovy jestli hodla zbran tisknout na reprapu ;-) nerikam ze TO NENI MOZNY, jen rikam ze je to neco jako ruska ruleta ;-)

takze pro vsechny ostatni NORMALNI : DS FILAMENT NENI URCEN K VYROBE ZBRANI ;-) pokud si jej nekdo za timto ucelem objednal, mile rad ho odkoupim zpet :-D

Edited 3 time(s). Last edit at 03/22/2014 08:36PM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 04:01AM
Kikine ty jsi vazne pako.
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 04:43AM
spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out hahá . CHlapy klid . Kikin se minulý týden díval na víkend,nebo střepiny,a tam byla vsuvka o 3D tisku . A nějaký blb tam vytisknul M16 a střílel z ní . Jen tam tupci neřekli,že Palebný mechanismus včetně hlavně je z kovu . Takže tisknutá část této zbraně je pouze obal .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 07:04AM
problem je ten, ze to nebyla M16 ale AR15......... samosrejme ze bylo tisknuto jenom telo - ktere je jinak registrovane. rikejte si co chcete ale ja jsem ze sveho plastu hlaven tiskl a na 22 naboj nebyl problem. po 5 vystrelech se cice rozletela ale 5 vystrelu je uspech. se svitivim abs je to nemozny. zrejme se mate jeste hodne co ucit.........
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 07:10AM
CHtěl jsem tě ospravedlňovat . Ale člověk který 22 . střílí z plastu to prostě nemůže mít v hlavě v pořádku . Tím končím debatu na toto téma v tomto vlákně . Jak už psal zvíře,tak podebatujeme v DS Filament .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 07:15AM
no ja snim debatovat nehodlam, material at posle spatky a ja ho navazim a penize mu v pomeru vratim , ale jestli tiskne zbrane NEPRODAM MU UZ ani centimetr filamentu ;-) navic SVITIVEJ material na zbran to je fakt ko.ot , je videt ze o zbranich vi prd ... jsou mnohem lepsi materialy nez abs na zbran a zejmena hlaven ;-) ale defu neco vysvetlovat nema cenu !

Edited 1 time(s). Last edit at 03/23/2014 07:16AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 07:22AM
problem je ze ja od tebe zadnej filament chtit nebudu. jenom jsem psal co musi plast vydrzet. ty jsi ten svuj svitivej hajis jak je to modry z nebe atd pritom je to sracka. samodrejme ze jsou lepsi materialy - co kdyby jsi me skusil poucit ?? ja jenom demonstruji co musi plast vydrzet ! takze pokud tisknete kelimky a podobne picoviny na ktere nepusobi zadna sila tak se nedivte ze to nepraska ...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 07:23AM
KIKINE a naposledy te zadam prestan me zasirat vlakno, nebo to proste predam policii, pokud si to neuvedomujes, i tiskem zbrane v CR porusujes zakon o nedovolenem ozbrojovani a nepovolene vyroby zbrane !!!!!!
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 08:06AM
adresu na me mas. Tak delej co uznas za vhodny.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 08:14AM
ses proste postizenej, ja nic delat nehodlam , ale prestan mi ZASIRAT VLAKNO, jestli se u tebe policie obevi nezavisi ted uz na me , protoze napises na verejny forum ZE TISKNES ZBRANE ! ses normalni ??????????????????

proste tohle ukonceme !
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 09:15AM
jsem a taky jsem znalej .... a vubec me ro neprivadi do rozpaku. Kdo ti velel ??
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 10:00AM
LOL doufám že jsi tu hlaveň tisknul vlákny napříč grinning smiley sice přesně nevím jak velké tam působí síly při výstřelu, nicméně se z dost dobrých důvodů dělají zbraně z kovu a né z plastů grinning smiley

PS: přesuňte to tam, kam to patří winking smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 10:18AM
vlelo me za 5 let pomerne dost lidi ;-) nic mene jak jsem rikal slouzil jsem u specialnich sil, takze o tom bohuzel mluvit nemohu ;-) rozhodne ne na verejnym foru, nejsem blazen jako nekdo ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 03/23/2014 10:19AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 11:10AM
hele ty ses ten posledni komu bych mel neco dokazovat ;-)

mam odstrileno cz82,cz75,cz 52, vz 58P ,vz 58S, vz58PI, SVDN-1 dragunov , SA 61,vz 24/26, ukl59,uk59 RPG 75, RPG 7,pkt zalafetovan v brdm2, , odhazeny rg f1 , urg86, rg4 . dale pak pomerne dost zbrani ktery nejsou ve vyzbroji CR ;-)

takze prosimte uz si di lecit komplexy nekam jinam ;-) a ADMINI PROMAZTE TO ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 11:52AM
TAK ZNOVA KONCIM TUHLE DEBATU ZASIRAS MI VLAKNO O TISKARNE TY DEBILE ! navic rozebirat zbrane z nekym kdo si je doma tiskne fakt nehodlam, az te najdou skusem vytiskly hlavne v mozku, chci myt cisty svedomi !

Edited 1 time(s). Last edit at 03/23/2014 11:54AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 10:28AM
dalsi pohadka bude o karkulce ?
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 23, 2014 11:02AM
Žádám Admina o pročištění vlákna , a O upozornění uživatele KIKIN . Díky Lukin


www.3d-konstrukce.cz
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login