Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Koupím Kaptonovou pásku

Posted by davincc 
Koupím Kaptonovou pásku
October 26, 2014 01:46PM
Zdravím lidičky, sháním kaptonovou pásku, stačí mi i půl metru, potřebuji jen připevnit termistor na HB, kdyby byl někdo ochoten kousek prodat, budu rád.
Jinak jestli někdo máte tip, kde koupit levně celou - sem s ním.
Moc děkuji za pomoc...
Re: Koupím Kaptonovou pásku
October 26, 2014 06:50PM
Zdravím,
Aspoň napiš ve kterem měste to chceš sehnat, poštovné ti vyjde vic než ta paska
Ja tu pasku mam v Brně, kupoval jsem tady: [azt.cz] za 100Kč ( 5mm x 33m)
Re: Koupím Kaptonovou pásku
October 27, 2014 03:48AM
Když si zaplatíš poštovné pošlu ti zbytek který mi zbyl smiling smiley sice to není moc ale určitě by ti to mělo vyjít smiling smiley

RE: Jinak já nakupuji Kaptonové pásky z Ebay.. A zatím spokojenost smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 10/27/2014 03:48AM by gumitek.
Re: Koupím Kaptonovou pásku
October 28, 2014 09:14AM
to gregory-gk : Jsem z Olomouckého kraje (okres Šumperk), bohužel jsem v okolí nenašel obchod, který by to měl alespoň na objednání.A jak říkáš pošta vyjde dráž jak páska.V azt.cz jsem právě už poptával cena pásky 77Kč a doprava 80Kč (není to tak hrozný,ale zkouším najít co nejlevnější způsob)
to gumitek : Díky za nabídku... Kolik toho asi je? Aspon 0,5m? Dokázal by jsi to poslat do 50Kč? Na Ebay taky občas kupuju,ale zrovna stojím jen kvůli té pásce - přemýšlel jsem, že bych to zatím přilepil obyč páskou,ale nechci něco podělat - a většinou to trvá dost dlouho (když je pošta zadarmo spinning smiley sticking its tongue out ).
Oběma moc děkuju za snahu pomoci smiling smiley
Re: Koupím Kaptonovou pásku
October 28, 2014 09:52AM
Napíš mi PM a domluvíme zbytek smiling smiley určitě by tam mohlo být cca 0,5 M odlepovat to nechci grinning smiley
Re: Koupím Kaptonovou pásku
October 28, 2014 06:27PM
Když jsem ještě měl Al hotbed, měl jsem to chycený provizorně vteřinovým lepidlem a kancelářskou sponkou. Nakonec to tam zůstalo po celou dobu, cca rok a v pohodě. Je ale pravda, že jsem tisk jen PLA a víc jak 100° jsem neskoušel.
Re: Koupím Kaptonovou pásku
November 03, 2014 04:10AM
Díky za radu, už mám vyřešeno. winking smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login