Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prodám 3D tiskárnu P3Steel, potřebuje dokalibrovat a bohůžel na ni už nemám kvůli škole čas

Posted by jtomes123 
Dobrý den, prodám svojí v podstatě dodělanou 3D tiskárnu založenou na rámu P3Steel, který je inspirovaný konstrukcí prusa i3, ale je celý vyroben z oceli, takže je velmi pevný a umožňuje i rychlý tisk. Tiskárna má také E3D hotend, se kterým jsem s velmi spokojen, jelikož se v tiskárně ani jednou za dobu co jsem tento hotend používal nezasekl filament (k tiskárně je i silikonový obal od na hotend od E3D, jen není na fotce). Tiskárna používá krokové motory Micron, které jsou také relativně kvalitní. Měnil jsem nedávno elektroniku ze starého ramps 1.4 na novou integrovanou desku MKS a extruder je Bulldog extruder. Tiskárna má vyhřívanou podložku o rozměrech 214x214mm

Tiskárnu prodávám v podstatě pod cenou dílů, jelikož kvůli škole už nemám čas na to, abych ji dokončil a bohůžel nemám ani místo. Tiskárna je ve stavu kdy tiskne, musí se akorát přidělat zdroj na jednu stranu rámu a dotisknout krabička, ve které se pak dá elektronika na druhou stranu a samozřejmě se také musí tiskárna dokalibrovat, jinak tiskárna tiskla před výměnou elektroniky velmi dobře, nyní tiskne také, ale je třeba si vyhrát s nastavením.

K tiskárně také přidám 2x sondu na detekci tiskové plochy, jedna je indukční a druhá je piezo dotyková, sklo na tiskové ploše a také zbytek role filamentu (šedé pla značky gembird).

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Preferoval bych osobní převzetí v Hluboké nad Vltavou nebo okolí jelikož je tiskárna relativně těžká, okolo 10Kg a také relativně rozměrná cca 45x40x40cm

Cena 6500 nebo domluvou.

Fotky dodám za pár hodin.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login