Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

český obchod s díly na reprap tiskárny

Posted by Forrest 
český obchod s díly na reprap tiskárny
November 13, 2012 07:35AM
Ahoj všichni,

nedávno jsem udělal web repraptiskarna.ic.cz . Od té doby mi chodí vprůmeru tak 2-3 emaily týdně jestli nemám trysky,motorky,plasty atd...

PROTO SE CHCI ZEPTAT JESTLI BY NĚKDO OCENIL KDYBYCH UDĚLAL ČESKÝ REPRAP OBCHOD, KDE BY SE DALA KOUPIT VĚTŠINA SOUČÁSTEK NA PRŮŠU, TAK ABY SE TO NEMUSELO OBJEDNÁVAT ZE ZAHRANÍČÍ A BYLO TO VŠECHNO NA JEDNOM MÍSTĚ?

Plus dělat jakousi podporu pro začínající stavitele.
Rozhodně ANO!
Chystám se časem si taky jednoho "Průšu" časem postavit a zatím mě nejvíce odrazuje problém se sháněním dílů z českého trhu.
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
November 14, 2012 03:59PM
Ahoj, taky jsem pro. Pokud je budeš objednávat v blízké době, bral bych asi všechno co bude k dispozici pro Průšu. Dneska jsem na ten projekt narazil a docela mě to zaujalo smiling smiley
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
November 15, 2012 04:56AM
Ahoj

rozhodnul jsem se obchod udělat, ale není to všechno tak jednoduché jak se může zdát. Měl bych být schopný dodat všechny součástky na průšu, dělat podporu tady v čechách a pořádat workshopy. Ale není to všechno tak jednoduché, jak se může zdát, proto mějte prosím strpení.
Zatím jsem schopný tisknout plasty, dodat ložiska 608, závitové a hlazené tyče. Konktakt na mě forrestg@seznam.cz
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
November 21, 2012 04:02AM
Obchod spuštěn na reprapobchod.cz . Zatím jen základní zboží s cca 14 dní dodací lhůtou ale časem se bude vše rozšiřovat
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
November 21, 2012 06:51AM
Ahoj Michale,

Urcite thumbs up a zde mas dalsich 15 potencialnich zakazniku:

FACEBOOK ABC RepRap CZ

PS: V prvni casti timeline foto jiz brzy budou prave soucastky od Michala.

Lajky jsou z diskuze pod:

Josef Průša: Moje 3D tiskárna je nejrozšířenější 19.11.2012

Ruda


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLAYFull Design on DYSgenio , MakersCZ on Facebook , MakersCZ on YouTube
DYSgenio helps kids of all ages to learn quickly and smoothly, we are all gifted ~ EVERYONE!
Rajs
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
December 31, 2012 03:28PM
No něco takového bych velmi ocenil. :-)
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
January 07, 2013 12:17PM
Neni nic jednoduššího na www.reprapobchod.cz najdeš téměř vše co potřebuješ. Stačí jen objednat a být trpělivý než vše dorazí.
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
January 07, 2013 02:22PM
Ahoj Forreste
Možná by to chtělo ještě okaučovat spotřební materiál, ABS není problém ale, PLA už ano, stejně tak PVC. Tak se drž. PEPE.
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
January 10, 2013 06:01AM
Ahoj Pepe,

mám to brát tak, že by si uvítal v nabídce PLA? Pokud ano není to žádný problém.
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
January 10, 2013 06:47AM
Vše záleží na ceně za množsví. Pošli mi nabídku. Děkuji. Pepe.

Edited 2 time(s). Last edit at 01/11/2013 08:13PM by Pepe.
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
January 13, 2013 03:35AM
PLA bych take uvital :-), na barve mi nezalezi.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLAYFull Design on DYSgenio , MakersCZ on Facebook , MakersCZ on YouTube
DYSgenio helps kids of all ages to learn quickly and smoothly, we are all gifted ~ EVERYONE!
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
January 14, 2013 06:41AM
Dobrý den,

prodám pár nových nepoužitých částí ke stavbě 3D Tiskárny, konkrétně Motory a Hrot.

Kdo má zájem tak přes [aukro.cz]
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
January 14, 2013 01:57PM
Ahoj,

Pepe dostane příští týden 1kg PLA na testování. Pokud se materiál osvědčí budu jej prodávat. Všichni víme jak moc je kvalita důležitá, tak to nechci nabízet dříve než se uvidí co se z toho vytiskne.

Forrest
Re: český obchod s díly na reprap tiskárny
September 06, 2013 01:49PM
Ahoj

Rád bych se zeptal jestli hlavička na trysce je vyměnitelná třeba za 0.2mm.

A taky bych ocenil bych kdybys měl v nabídce taky RAMPS 1.4 a šrouby(a podobné kovové části).
Šlo by to?
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login