Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS HONTEND v1.7 DX

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
DS HONTEND v1.7 DX
April 16, 2014 11:57AM
Predstavujeme DS hotend verze 1.7 DX

Zmeny oproti 1.65:

- dva cerviky na bloku k zajisteni teliska, pro vetsi zivotnost ( strzeni zavitu na jednom ) i vetsi bezpecnost
- TITANOVY BREAKE ktery ma obrovsky prinos ke stabilite teploty i celkovy vykon hotendu ;-)
- Tryska V2, moznost V3 ( je v testech ) V3 je zamerena na velmi vysoke rychlosti tisku .
- tesnici metalickej krouzek pro zlepseni tesnosti breaku v blocku.
- Prodavan v sestave: 1x elektronika, 1x chladic ,2x breake,2x block ,2x tryska :
to umoznuje rychlou vymenu cele tiskove casti bez demontaze chladice z extruderu. tak ze pripadny problem vas neodstavy z pracovniho procesu. Proste vymenite vse od breaku dolu a ten co je zacpany muzete v klidu nechat odmocit, rozebrat a vycistit ;-)
a pak bude pripraven v pohotovosti opet na vymenu.
Chlazeni na EF jsme vyresili vetsim ventilatorem , pro chlazeni 2 hotendu najednou, pro ostatni tiskarny bude reseni totozne z verzi 1.65

v teto konfiguraci lze dosahnou na primem extruderu a 3mm filamentu rychlosti kolem 220-240mm/s ( tryska V3 0.4mm )
S tryskou v2 0.4mm 180mm/s naprosto stabilni a pekny tisk ;-) u 0.5mm v2 je rychlost 210-220.

UPOZORNUJU ze techto rychlosti bylo dosazeno s DS filamentem a filament muze mit na rychlsot tisku velky vliv ! ;-)

Cena vcetne vsech casti navic a elektroniky byla stanovena na : 2400,- ( postovne k 1.7DX zdarma )

pokud by chtel nekdo upgradovat svou verzi 1.65 na 1.7DX neni problem, je moznost prodeje dolnich sad ( breake,tryska,block )

Verze 1.65 JE STALE K MANI ;-) za standartni cenu ;-)

Happy printing ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 04/18/2014 08:42AM by Zvire.
Attachments:
open | download - 100_2956f.JPG (295.3 KB)
open | download - 100_2961f.JPG (360.6 KB)
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 20, 2014 06:54PM
Nevím jaký model mám já, každopádně jsem kupoval nějakou verzi DS hot endu a jsem velmi nespokojen. Chybně nadepsané jméno a následný problém na poště. Kovové špony uvnitř hot endu. Chybějící kryt na větrák, stl jsem neobdržel a nejsem ani vlastníkem žádného dokladu o koupi. Z tohoto důvodu odmítám poslat jen tak na reklamaci, protože z mých osobních zkušeností a z článků zde na fóru jsem přesvědčen, že přijdu o peníze i hot end. Nechal jsem se hloupě zlákat a lituji toho. V žádném případě se nechci stát terčem slovním přestřelek a nejapných urážek. Nadále nebudu reagovat a pokud máte nějaké vhodné řešení problému, obraťte se na můj e-mail.

Kafka
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 20, 2014 07:14PM
pravdou je ze pan Kafka ma nas hotend, a to jmenovite verzi 1.65. Pana sem zadal o zaslani fotografii , nevyhovel. Zadal jsem o poslani hotendu zpet ze obratem vratim penize. pan hotend poslat nechce bez penez predem, takhle se opravdu kladne vyridit reklamaci neda. SNazil jsem se panovi vyjit vstric jak jen to slo , ale pan vsechny me vstricne kroky odmita. Vse mohu dolozit prepisem soukrome konverzace .
Vhodne reseni problemu mam, aje to stale to same kter jsem vam navrhl. Poslete hotend spatky a mi vam obratem poslem penize, pokud hotend vami neni poskozen. KRYT NA VETRAK v baleni nebyl protoze jste mi vyslovene rekl NEPOSILEJTE HO a ja vam na zaklade toho dal slevu ! to si jiste pamatujete !


Tvrdite ze uvnitr byla 2cm spona,coz je i z vyrobniho hlediska naprosto nemozne . Ale fotografii jste neposlal. Tezko tak mohu posoudit opravnenost reklamace. Nadale muzem resit pres email.

S pozdravem

Zverina Petr

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 07:18PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 08:24AM
trapne se obhajujes zverino....
Kavka tam pise o problemu na poste !
Ze neobdrzel STL !
Nevystavil jsi mu doklad.... !! kdyz uz jsme u toho... me si ho taky nevystavil .... po tom vsem ani necekam ze by mi nekdo vracel dengy ...
a proc je z vyrobniho hlediska nemozne aby tam zustal kus spony ?
z vlastni zkusenosti vim ze pri nevhodne rychlosti.. mensimu tlaku... opotrebeni nastroje... a strukture materialu je mozny ze spona bude namotana jak na nastroji tak uvnitr obrabeneho telesa !
po dohode s ostatnima se muzes jit dohadovat do kose....... nezapomen si sebou vzit urazky ... typu psychopat .. retard.. atd...
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 08:32AM
No comment , slibyl jsem adminum ze na tebe reagovat nebudu , spanem vse resim, s tebou to resit nebudu !

kazdy nas hotend projde 2x optickou kontrolou , benzinovym vyplachem , a vyfoukanim ! NENI MOZNE ABY TAM ZUSTALA SPONA 2cm. Nejakou mikrosponu to se stat muze , ale to co uvadi pan je proste nemozne ! doklad jsem mu samozrejme vystavil, pan me nijak nekontaktoval ze mu chybi, chyby se stavaji ! tobe ho nemuzu vystavit kdyz na zadost o fakturacni udaje si nam napsal velmi vulgarni zpravu. vic stebou resit nehodlam.

Edited 4 time(s). Last edit at 04/21/2014 08:40AM by Zvire.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 08:40AM
Konkrétně u DS hotendů se po výrobě kusy umývají,a proplachují v odmašťovači,a následně se závit zkouší kalibrem . Pak se proti světlu kontroluje průsvit . Pak se ihned balí do vodotěsných sáčků,a ukládají . To jen aby bylo jasné že tak velký kus kovu v hotendu zůstat nemohl,protože by do něj nešel našroubovat kalibr .

To kikin :Na žádost o tvoje fakturační údaje pro vyřízení reklamace jsi mi poslal toto : na co jsi se ptal ?
na me udaje ? ty se dozvis az ti prijde ten balik s hovnem !
fakturu si ted uz muzes strcit za klobouk !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/21/2014 08:43AM by milou.


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 08:43AM
nemela byt faktura soucasti baliku ? mela.....
navic k cemu my bude faktura po pul roce ? k hovnu ...... tak co se divis ?
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 08:44AM
no nikdy predtim si o ni nezadal a mi nevedeli ze ti chybi ! mel si o ni naprosto normalne pozadat ! a dostal bys ji ! navic jsi nic spatky neposlal
a fakturacni udaje tajis tudis je mozne ze si nasim zakaznikem NIKDY NEBYL !
a jen vytvaris flame, coz by ti odpovidalo !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/21/2014 08:47AM by Zvire.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 09:10AM
kikine posledni vyzva, prestan mlet kraviny a plest se do temat po kterych ti je ... zakaznik se ozval, DS reagovalo, zbytek uz je na nich.
Co jsem pochopil, tak jsi si objednal material, ktery ti z nejakych duvodu (zda byly opodstatnene je jina vec) nevyhovoval, DS ti nabidlo, at posles material zpet, ze ti poslou pomernou cast penez po pul roce zpatky. Ja byt prodejce tak te po takove dobe poslu nekam.
Jinak to, ze zakaznik posle vyrobek zpet a az nasledne se vybavi reklamace je naprosto bezne.
Mas-li s DS jako s prodejcem problem co se tyka jeho praktik, res to s nema, obchodni inspekci atd. tvoje reci uz nas tu nebavi, na prodejce jsi upozornil, budiz, ale tohle je posledni upozorneni co ti posilam!

Edited 1 time(s). Last edit at 04/21/2014 09:10AM by Bajn.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 09:24AM
opet se pridavam, Kikine prestan, Zvire mi slibil, ze se bude drzet v mezich a upozornuju te, ze je k dispozici nastroj na hromadne mazani prispevku uzivatelu. pokud nechces aby tve varovani ostatnim nebylo smazano v ramci pouziti nastroje, prestan... ten nastroj nevybirave smaze vse od uzivatele. je urcen pro mazani cinnosti spamovych botu!!!

opravdu to nech at si to DS vyridi s panem Kafkou. sve problemy si res jinou cestou a ne na tomto foru... na Vas dva nemam uz opravdu naladu...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 09:33AM
ja bych to resil.... ale nemam jak ...
nemam zadnej camrak ... zadnou fakturu .... tak co bych mohl pres inspekci resit ? navic z pravniho pohledu jsem u DS nenakupoval .... nemam to jak dolozit...krom vypisu z uctu na ktery se nebere ohled.....
navic to neresim po pul roce (bylo obrazne receno)........ resil jsem to hned jak se naskytl problem a byl jsem poslan do pice ...

p.s. fotka pro pana zverinu .... vytahl jsem to pred 14dnema z kose ...

Raptik -mas me slovo ze v tomto clanku jiz nebudu zasahovat ..................................
Attachments:
open | download - kokot zvire 027.jpg (390.3 KB)
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 09:47AM
kikin od nas dostal material nekdy v unoru predpokladam, ale aspon je videt jak jedna !

1) je to pul roku kdyz se jedna o nasi reakci

2) uz to neni pul roku, protoze so to nejak nehodi, takze je to 14 dni ;-)

3) 3 mesice nevynesl kos.......

kikine pres inspekci klidne res, ja mam veskere podklady k tomu zes nam odmitl zdelit fakturacni udaje a to opakovane !
poprve ihned jak jsi oznamil ze tisknes stohoto materialu hlavne , coz mam zdokumentovano.
Jinak doporucuji se obratit na Inspekci Ministerstva financi Anglie a Walesu .
Nase CN : 8903651

Edited 3 time(s). Last edit at 04/21/2014 09:51AM by Zvire.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 02:09PM
Nikoho nejdem obhajovat ani nic podobne a nemusite na moj koment reagovat no pridam aj svoju skusenost.

Objednal som si kompletny DS hotend od Zvirete.
Dohoda bola komplet DS hotend z elektronikou a drzakom vetraku plus k tomu jedna nahradna tryska naviac.. Fakturu som nepotreboval a tak som mu priamo napisal, ze ju nechcem.
Poslal som Zvireti peniaze a za 3 dni som mal balik doma. Otvoril som balik a v nom bol len DS hotend a 2 trysky... jedna k hotendu a jedna nahradna. Ziadna elektronika, ziadny drziak ventilatora. Ihned som kontaktoval Zvire, ktory situaciu preveril a chyba nastala u odosielatela, ktory neinformoval o doslych zasobach elektroniky. Kazdopadne hned v tu chvilu Zvire zariadil okamzite naskladnenie a odoslanie elektroniky (postovne na jeho naklady) s tym ze drzak vetracku si vytlacim sam (ja som mu to navrhol) a nemusi mi ho posielat ale stl mi okamzite zaslal cez skype.
DS hotend je v poriadku bez zavad a ja som rad, ze ho mam. Tlaci sa mi s nim dobre.

Zhrnutie....aj ked na zaciatku vznikol problem, (chyby sa stavaju) po informovani Zvirete, ten ihned reagoval a ihned dal veci na pravou miru. Aj po uskutocneniu obchodu je stale pristupny a ak clovek nieco potrebuje tak sa ozve a nevyhyba sa zakaznikom. Z vlastnej skusenosti preto viem, ze ak ma niekto problem, staci sa ozvat a da sa to vyriesit bez zbytocnych emocii.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 02:13PM
Vaše tvrzení je nepravdivé. Je zcela zbytečné překrucovat fakta. Kryt na větrák jste neměl vytištěn. Dohoda byla, že pošlete stl soubor a cena se tím snížila o 60 kč. V přiložených fotografiích dokládám, že jste popletli doručovací adresu, již zmíněná špona a po následném kompletním výplachu, X drobných částic hliníku smíchaných se zbytky plastu. Po uplynutí víkendu, se mi podařilo hot end zprovoznit a objevil se další problém. Konkrétně nad hliníkovou kostičkou se objevuje černá ztvrdlá hmota, zřejmě plast. Zprvu jsem si myslel, že nemám dostatečně utaženo. Po překontrolování jsem zjistil, že tak není. Z důvodu, že nejsem vlastníkem žádného dokladu o koupi, odmítám poslat hot end jen tak na reklamaci, poněvadž mám obavu, že bych o něj mohl přijít. Vaše tvrzení, že se jedná o jeden z nejlepších hot endů, ( kterým jsem se nechal zlákat ) je dle mého úsudku nepravdivé. Snažil jsem se problém řešit. Jakákoliv komunikace s vámi je bezpředmětná a proto od vás již nic nechci. Dokud jste neměl peníze na účtě, byl jste aktivní, po následném zaplacení se vaše aktivita vytratila.

Kafka
Attachments:
open | download - Fotky 004.jpg (379.5 KB)
open | download - Fotky 005.jpg (152.8 KB)
open | download - Fotky 010.jpg (477.9 KB)
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 21, 2014 02:24PM
pane kafka to same si myslime mi ze nemluvite pravdu. Spony z obrabeni vypadaji naprosto jinak. Poslete nam hotend vcetne spony, mi samozrejme zjistime jestli se jedna o stejny material !

Presne tak, ale neozval jste se ze STL NEMATE az do ted, moje chyba je ze sem na to pozapomel, ale nevidim velky problem v tom se ozvat !
MOHLO BYT VSE VYRESENO !
To ze vam protyka plast nad breakem , muze byt zpusobeno hned nekolika vecmi !

1) chybny sestavenim hotendu
2) Nadmernym dotazenim jste roztahl zavit v heatblocku
3) nedotazenim hotendu

kazdopadne to vyresi kousek teflonove pasky na zavit breaku !

DOKLAD JSME POSLALI AZ DORAZI, poslete hotend a mi vyridime reklamaci. vse tak jak ma byt ;-)

stl jste neobdrzel protoze kontakt pres skype ste odmitl , a emailem ste se nezminil az do doby kdy ste chtel hotend vratit . to je vse ;-)
JE NAPROSTA LEZ ZE JSEM NEKOMUNIKOVAL ! odeslanych 10 emailu asi nelze povazovat za nekomunikaci !
Reseni problemu jsem vam nabizel ale vy jste o nej nemel zajem ! a ihned ste trval na vraceni hotendu !
Dokonce i na to jsem pristoupil ALE NE FORMOU JAKOU JSTE VY POZADOVAL. Nelze reklamovany hotend prijmout na dobirku,
protoze nemam moznost overit jestli jste jej neposkodil ! Myslim ze sem vam vysel maximalne vstric, takze jak hotend odeslete a dorazi, osobne dohlidnu na reklamacni rizeni !

s pozdravem Zverina Petr

Edited 3 time(s). Last edit at 04/21/2014 02:33PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 02:31PM
Se shválením Raptika muzu pridat svuj koment.................

Otazka na p. zvirete ............... z jakeho materialu je heatblock ?
neni totiz mozne aby nadmernym dotazenim natahl zavit (pokud to tedy neni slitina blata a hliniku) ..........
Je to ciste technicka pripominka....... ktera je prokazatelna a vypocitatelna....... viz. dilensky tabulky....
Hotend neni navic poradne ani za co upnout. a potrebna sila (pokud se jedna minimalne o prumerny matros) je docela velka.........

Kazdy kdo delal kdy automob. ci moto tak vi ze blok motoru (obecne slitina hliniku kremiku horciku) staci ohrat na 80-150 stupnu aby lozisko volne zapadlo.
Tim chci rict ze roztaznost materialu hraje velkou roli. Pokud se nepletu tak steft je z nerezky ...... rozdil cca 100% (obecne)
Takze bude plast nad kostkou vytekat ..... tak ci onak..........

a kdyz furt obhajujes svuj "jeden z nejlepsich hotendu "
- proc by tam mel davat kus teflonove pasky ?
Kdyz si koupis noveho bavora a nejde zavrit kapota tak tam das drat ? a zadratujes ?
nebo jak to mame chapat ?
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 02:45PM
teflonovych pasek se dela pomerne dost, i kdyz presahnes jeji teplotu seskvari se, a vytvori tesnici hmotu v zavitu, takze neni problem.
JAK RIKAM MOHL BY SES aspon jednou v zivote chovat jako chlap a dodrzet slovo !
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 03:00PM
neni to k tematu, DS hotend nevlastnis , takze vse co pises jsou nejaky chymery pseudo strojare ;-) nemam s tebou co resit.
Ja tobe nehodlam predavat zadne know how, a ani ti nijak radit, nejsi strojar a ja stebou jednoduse nic resit nechci !

Forum je od toho aby zde lide diskutovali, na diskuzi potrebujes 2 lidi ochotny si promluvit. JA STEBOU NEJSEM OCHOTEN MLUVIT O NICEM !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/23/2014 03:28PM by Zvire.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 03:19PM
Já si dovolím reagovat na problém se závitem . Obecně platí,že nerez se nesnáší s drtivou většinou kovů . Jde o houževnatost jakou likviduje povrch druhého kovu při tření-v závitu . O hliníkových materiálech nemluvě . Pokud to někdo se silou přežene,tak závit strhne . jen na heatsinku . Pro ty,kteří mají problém se silou-to myslím v dobrém . Budeme preventivně k hotendu přidávat těsnění mezi trysku,a brake z měkkého hliníku,a ten průsaku zabrání . Teflonová páska je podle mně velmi elegantní,nenásilné,a levné řešení průsaku . Pro Hotendy mám rozpracovanou tabulku utahovacích momentů pro komponenty,ale tu téměř nikdo nevyužije,protože ne každý vlastní momentové kleště .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 06:09PM
milou - ano ........proto je to neefektivni......... a ta sila o ktery pises je docela velka... steft je mz6 ? k cemu proboha kleste ? staci 8-10 klicek a smycka...............(pokud nekdo na to bafne metrovy siky ku klestine tak se jiz nedivim ze to urve ) samozrejme i malejma se to urve.........
Zkousel jsi ho natlakovat ? pro srandu ... pokud ne tak si to prubni..
tesneni se po case vymacka .... a pokud ti dobre rozumim - tak je tim riziko zvyseni odporu mat. (nechci te podcenovat- nevim jake mas moznosti...)
- nemyslis ze by bylo lepsi reseni na kuzel ?!........ nesmrtelny reseni.... a tep. most na vic............

na tef. pasku mam uplne jiny nazor .... navic omezeni teplotou.......

Chvalihodne ze pracujes s momentakem..... akorad to 99% lidi zde nevlastni... navic po case stejne dojde k opotrebeni......

jinak znam m. klice nikoliv kleste ... neupsal jsi se ??

P.S. zvire .. po dlouhy dobe mas pravdu ! tvuj hotend nevlastnim... e3d umim zfajcit taky.....
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 06:10PM
kikin povoleni dostal pokud se bude drzet tematu a nebude osobne utocit, coz mi prijde ze splnil, aspon zatim.

zvire:
pride mi, ze pokud nemas separatni diskuzi k tomuto hotendu, je namiste se zde zaptat na konstrukcni prvky a pripadne nejasnosti coz protekani k tomu patri, nebo se mylim????

ad protekani:
k tomu se vyjadrit mohu i ja DS hotend vlastnim, ale nizsi verzi nez zde! takze nemuzu mluvit k teto verzi zde !
dobre patrim k lidem s problemem s dotahovanim sroubum - ze to prezenu, takze prvni heatblok sem si opravdu castym rozebiranim poskodil (diky experimentum s teplotou, materialem a ucenim se s celokovem). ale teflon paska teda me nepomohla. u 265°C nedojde k tesneni, ale je ve stavu, kdy je postupne vytlacena roztavenym plastem ven, teda takhle se aspon chova ta ma PTFE paska.
takze nyni mam experimentalni heatblok externi vyroby a neni treba paska ani krouzek (DS titan break + DS tryska 0.4 na 1.75mm) alespon pro prozatimni testy bez problemu (zatim na cca 20h tisku oproti i 30minutam a nasledne proteceni).


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 07:07PM
Raptiku, chtel bych videt tvoji ochotu diskutovat z nekym kdo do tebe 3 mesice v kuse sije !!! , kazdopadne i kdyz mu odpovim, do chvilky to bude tam kde to bylo ! proste snim NECHCI A NEBUDU MLUVIT ! je to clovek bez vzdelani, fusujici do strojariny, a jam u opravdu nemam co rici !

co se tyce ptfe pasky je jich docela dost , videl jsem jistou i do 320 ;-) kazdopadne paska pomuze jen do urcite faze poskozeni, pokud je zavit opravdu ponicen , dojde k vytlaceni , to je jasne ;-) kazdopadne v 90% to paska zpravi, a kde ne , dodame novy block ;-)

Kikin : ty neumis sfajcit ani reprap tiskarnu, jak uz si tu vsem dokazal grinning smiley a je mi jasne ze hotend ti nedela potize, proto si chtel abych ti pro kamose jeden pridal do balicku grinning smiley grinning smiley grinning smiley Porad se ceka na jakoukoliv fotku vytisku od tebe grinning smiley pokud chces dodam ti evil forge , abys uz nebyl za nejvetsiho 3d tiskovyho bridila a taky neco v zivote vytiskl !

Milou se neupsal, samozrejme ze jsou i momentove kleste . Je to pomerne pokrocily nastroj grinning smiley ale to ty nemuzes znat, na rozrezavani moskvicu se to pouzit neda grinning smiley

Edited 4 time(s). Last edit at 04/23/2014 07:14PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 07:20PM
jenom upozornuji ze jisty pan zakladal ruzna temata jako treba KIKIN vs SCHYZA ... WHO IS KIKIN apod.:
pripominam ze jisty pan urazel mou zenu .. deti ... vsechno...
jeho tvrzeni ze nemam vzdelani je opet urazejici....

a v neposledni rade .. nepsal nekdo ze teflonka vzdy zabrala ? uz vime ze minimalne v jednom pripade tak neni ....


uvedomuji si ze tento clanek se netyka dane veci ...
pocitam ze bude smazan... i kdyz jsem nerad...
a pisi ho jen kvuli nepravdive argumentaci jednoho nejmenovaneho pana.......

P.S. tvoje tiskarna je do nebe volajici ...........
na kleste posli odkaz ..... s moment. klestemi jsem se nesetkal - rad se necemu novemu priucim...
krom aususoveho svitiveho plastu od tebe nic nemam. je zbytec lhat .....

http://forums.reprap.org/read.php?323,333464

a co kdyz jsi fotky nevidel jenom ty ?

Edited 7 time(s). Last edit at 04/23/2014 07:52PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 23, 2014 07:43PM
zalozil jsem jen to druhe jemnovane , kde sem ti chtel dat MOZNOST PREDVEST SVOU PRACI V OBLASTI 3d TISKU ! nic mene jako obvykle si NEPREDVEDL NAPROSTO NIC ! neuztale napadas praci DS protoze sem si dovolil rict ze neumis tisknout . coz je mimochodem smutna pravda !!

opakuji a budu dokud to nepochopis , ZE JSI U ME CLOVEK SKTERYM SI NEMAM CO RICI ! jsi omezeny , nevzdelany, a hloupy.

tak trochu jsem doufal ze jsi aspon chlap a dodrzis slovo , no i v tom si sklamal ! Kazdy alespon trochu chytry clovek chape co znamena
kdyz se snim nekdo nechce bavit. Jen ubozak ma neustalou potrebu se vnucovat ! no svou kategorii sis evidentne vybral ;-)
good luck

ps: moje tiskarna je velmi kvalitni stroj , ktery vychazi z tvrde prace nekolika lidi. chapu ze ty nevis co to je , protoze rozrezat moskvitch a rikat tomu FREZA dokaze 10ti lety dite z chanova ! a co je hlavni EF tiskne , a tiskne rychle a velmi kvalitne ! coz ty, ktery nevytiskl jeste vubec nic, pres vsechny ty lzi tady , nemuzes pochopit grinning smiley je nadherny jak se vyhybas vyzvam vsech na zverejneni nejakeho tveho vytisku ! jde to spatne kdyz clovek netiskne vid ? :-)


ten plast je natolik aususovy, ze jsem znej vytiskl tu lebku, o ktery tys jenom snil grinning smiley a to rychlosti 200mm/s pri acceleracich 3000 !!! a samozrejme z mim hroznym hotendem a na my do nebe volajici tiskarne grinning smiley je mi te fakt lito, s touhle hlavou musis mit tezkej zivot ;-)


ze nemas vzdelani , je bohuzel pravda a ne urazka ;-) vzdelany strojar proste zna rodil mezi frezou a frezkou a nevymlouva se na slang a podobny nesmysly. jako to delas defakto pravidelne kdyz zjistiz ze si mlel blbost ;-) vzdy je to slang a hovorova rec grinning smiley chtel bych slyset jak
mluvite doma :
"zajedem autem do kramu pro nejake jidlo" se u vas zrejme rekne :
"Hele sedneme do volantu a pojedem do kosiku, pro nejaky vidlicka" ;-)

preju dobrou noc, mam tu jeste pomerne dost prace ;-)

Edited 10 time(s). Last edit at 04/23/2014 08:08PM by Zvire.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 24, 2014 03:41AM
zvire:
no nemuzu si stezovat na snahu pomoct a posilani novych kousku v ramci reklamace a vypomoci atd... to bych krivdil a hodne. vic to rozmazavat nehodlam.

offtopic:
na druhou stranu nemuzu a necekam, ze te to necha chladnym, ale cekam, ze po zkusenostech s Kikinem a pokud te tak prudi, ze to proste prejdes. uz ste si oba na sebe nahazali dost spiny. navic pokud to oba opet prezenete, tak nekdo z nas moderatoru to nevidrzi a proste promaze vse, co mu bude pripadat nevhodny...

Kikin:
no nevim jestli se tomu presne rika momentove kleste, ale pamatuju si ze tatik neco takove funkcnosti vlastnil... nastavil sis "moment" a pokud jsi zabral vetsi silou, odskocili celisti. ale nerek bych, ze to bezne nekdo ma doma, takze sme stale o spravnem pouziti rukou s beznym naradim smiling smiley (navic to co mel tatik nemelo rozmer pro M6 hlavu a mekej material, ale tak M8 minimalne a tvrdsi kov )

mozna kolem 13:00 budu mit tak 30 - 40minut cas, tak to tu trosku promazu, ted musim zas jit delat, horej terminy...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 24, 2014 05:10AM
To Kikin : Nehledej v tom žádnou vědu . Jde o malou račnu s momenťákem,na které je místo ořechu nasazená samosvěrná čelist podobná čelisti pro utahování olejových filtrů aut . Jen malá . Budu ji vyrábět,protože jsem velkou musel zmenšit pro braky . Pak sem hodím výkres . Ale ten maximální moment ,kterým by se podle mně měl utáhnout brake do chladiče se dá snadno aplikovat tak,že v jedné ruce máš chladič,v druhé brake,a dotáhneš ho na krev,ale jen holýma rukama bez nástrojů . Tím,že ti brake proklouzne v prstech,dosáhneš správného momentu . Pak do heat blocku našroubuješ trysku,lehce dotáhneš klíčem,a obě části prti sobě dotáhneš na krev,ale každou z nich musíš držet jen ve dvou prstech . Není co řešit .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 24, 2014 05:28AM
FBITuco - zbytec koment.... nizkotlake i vysokotlake potrubi neni resene hadickou...

ano ... momentove klice !!! s ruznymy hlavicemi a pa-hlavicemi.... furt je to mometovy klic..... proto mi to bylo divny ! "momentove kleste" neznam.... proto jsem psal jestli si se neupsal ... ale tvuj kamos zvire to obhajoval ... trapne...

zcela spravne popisujes dotahovani... lepsi teda pres hadr !! ale vec nazoru...
- neni proto mozne zavit jakkoliv natahnout....

raptik - vim o co jde ... jsou jeste i nasobice mom. atd..
ubezpecuji te ze to neni lacina zalezitost ....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/24/2014 05:32AM by Kikin.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 24, 2014 05:38AM
Proto jsem o tom mluvil,že to každý doma mít nebude . Ale kleště to jsou . jen se dají nasadit i na račnu . U BMW řady 7 jsem jednou měnil kabel k čerpadlu které přečerpává palivo z nádrže, a od nádrže k motoru, vede jen hadice . resp. dvě . žádné potrubí .


www.3d-konstrukce.cz
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 24, 2014 07:16PM
promazano, az bude mit snahu resit veci ktere jsou o nicem, tak je reste rovnou v kosi, at s tim nemame praci.
Zduvodneni: vzajemne vypady si muzete psat i pres PM, nas to nezajima a neminim kvuli dvoum lidem prestat cist forum.
Re: DS HONTEND v1.7 DX
April 25, 2014 02:14AM
Ked sa tu spominaju tie momentaky: aky moment pouzit na utiahnutie trysky pre 1.65 a pre 1.7?
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login