Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Plastové díly na i2

Posted by mochr 
Plastové díly na i2
September 16, 2014 03:22AM
Dobrý den, rozhodl jsem se, že postavim 3d tiskárnu Prusa i2.
Nabidnete prosim cenu za kompletni set plastovych dilu. Poslani pravdepodobne postou, zaplatit muzu na ucet. Casove na to nespecham, rekneme do 2-3 tydnu.

Dekuji
Re: Plastové díly na i2
September 16, 2014 08:13AM
Nedělej to.

Nestav i2, sám ji mám a hrozně bych byl rád, kdyby mě někdo na začátku její stavby zastavil.

Vypadá to jednoduše, díly jsou dostupné v každém železářství, ale když přidáš tak dvě stovky navíc, tak si můžeš koupit hliníkové profily a postavit si Rebela. www.rebelove.org

Je to o mnoho tužší konstukce než i2 a jak jsem byl poučen tak i než i3.


3draty.cz - celokovový hotend
Re: Plastové díly na i2
September 16, 2014 03:41PM
ozvalo se Vas vic co me stavbu i2 rozmlouvaji, a presvedcuji na stavbu rebela 2. Budu tedy jeste chvili studovat, nicmene rebel 2 vypada po designove strance o dost lip.
prosim o chvili strpeni nez se rozhodnu do ceho pujdu.
dekuji
Re: Plastové díly na i2
September 16, 2014 07:45PM
Mám doma i2. A nedávno jsme postavili Rebela III. A je to vážně nebe a dudy.

Průša i2 nevymyslel úplně špatně, je hodně dostupná, ale je to na úkor pevnosti konstrukce.

Vůbec neváhej! smiling smiley


3draty.cz - celokovový hotend
Re: Plastové díly na i2
September 17, 2014 03:38PM
Nevidel bych to tak strasne, mam doma i2 a rebela 2. Rozdily v rychlosti jsou okolo 10% je rychlejsi rebel 2. Tedka mam doma rozestavenou druhou i2 a nebojim se toho. Pripadne kdybys chtel tak ti ji muzu za nekolik penez prenechat (rozestavenou nebo klidne i zkalibrovonou tak za 2 tydny). Relbel 2 je urcite lepsi ale rozhodne i2 NENI spatna.
Re: Plastové díly na i2
September 18, 2014 08:48AM
v garazi se mi jedna vali jedna hotova kontrukce Rebela II a jeste jsem se nedostal k jejimu odprodeji, chybi jen par blbosti, jako elektronika, zdroj a loziska ( to co se dalo pouzit na stavbu me vetsi verze smiling smiley )
v pripade zajmu poslu foto, na cene se urcite dohodnem
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login