Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1

Posted by fugazza 
Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1
July 01, 2013 07:13AM
Minulý týden médii probublala zpráva, že Windows 8.1 přinese přímou podporu 3D tiskáren. Anglicky třeba zde. Pro vývojáře bude třeba zajímavý i tento odkaz do mdsn. ... No, to se nám z 3D tisku stává definitivně mainstream. Ona je to vlastně dobrá zpráva. Stejně ale závidím budoucím tiskařům, že nebudou muset tiskárny složitě shánět, stavět, zkoušet, stahovat milióny softwarů, aby našli alespoň jediný, který plus mínus funguje. Prostě píchnout tiskárnu do počítače a kliknou na "vytisknout 3D"... No nebude to skvělý?
Re: Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1
July 01, 2013 03:25PM
Možná jsem paranoik, ale mě to přijde jako sběr dat pro kontrolu 3D tisku.
Kdo má co, a co zrovna tiskne, on-line a po celým světě.
Jestli jsem blázen, opravte mě ..
Re: Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1
July 01, 2013 03:35PM
Já tak přemýšlím, k čemu by takový data mohly bejt dobrý. Myslíš, že u 2D tiskáren se taky masivně sbírá, co kdo tiskne? A jo, myslím, že jsi paranoidní. (Což ale neznamená, že po tobě nejdou...)
Re: Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1
July 01, 2013 04:11PM
No, napadá mě třeba kontrola toho, jestli někdo doma netiskne kulomet grinning smiley
Případně když se někde taková zbraň objeví, tak mají seznam adres, kde můžou zaklepat.
Ale asi se moc koukám na filmy .. cool smiley
Re: Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1
July 02, 2013 05:24AM
Což je problém, pokud jsi zločinec nebo terorista a tiskem zbraní se nechceš chlubit. "Normální" člověk si kulomet vytiskne leda z hecu nebo protože je zvědavej, jestli to vážně funguje. A pak ho asi vyhodí, buď proto, že nefunguje, nebo proto, že funguje.
Re: Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1
July 02, 2013 08:00AM
noo, ono by to bylo asi slozitejsi ta detekce...

napr u kulometu, by asi tezko nekdo v coucasnosti vytisk soucast, ktera vydrzi opakovatelne namahani a teplo bavime-li se o plastu a u keramiky by sla asi zivotnost na par davek. takze by asi tisk jen vhodne dily, zbytek nekde udelal treba v domaci dilnicce.

takze z tistenych dilu, by asi akorat poznaly, ze si nekdo dela maketu...

i kdyz pro paraniondniho clena bezpecnosti slozky to stacit muze... smiling smiley
Re: Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1
July 02, 2013 11:07AM
nejsnazsi je si celou zbran koupit bres amazon po dílech a tu jedinou spojovací část, která se koupit nedá si vytisknout nebo nejak vysoustruzit
Re: Přímá podpora 3D tiskáren ve WIndows 8.1
July 03, 2013 02:38AM
Ten kulomet byl jen takový přehnaný příklad smoking smiley.
Jen mě napadlo, že je jistá forma kontroly a možnost sbírání dat do statistik.
Také mě napadlo, že by si mohli právníci brousit zuby na případné porušení nějakého patentu. Kdyby mohli sledovat pohyb věcí internetem.
Asi ty důsledky nedokážeme ještě domyslet ..
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login